Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

beznadziejna pani domu 🌻 Ewa33🌻 Miło Was widzieć :D U mnie choróbsko wlazło do domu i za bardzo nie mam weny do pisania, nieprzespana noc itd :O pozdrawiam bywalców tego uroczego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka_88
witam .. słuchajcie mam problem i potrzebuje szybkiej odpowiedzi... ostatnio do prania jasnych rzeczy wrzuciłam czerwone bokserki (zaplątały sie w ciuchy i ich nie zauważyłam) a teraz większość z nich jest czerwona albo pomarańczowa... namaczałam je w ace do kolorów i ponownie wyprałam ale to nic nie dalo... boje sie jednak namaczać w ace do białego... powiedzcie jak mam odbarwić swoje ulubione ciuchy... bo gdy to zobaczyłam to nie mal sie popłakałam ... z góry dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Sprobuj jeszcze raz wyprac w proszku do bialych rzeczy i z proszkiem do pieczenia ciasta-cala paczuszka-moze troche pomoze ale nie jestem pewna cxzy wszystko ci sie wybieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noowa
Jestem wielką wielbicielką tego programu ! Oczywiście rady wdrazam w życie i jestem zadowolona ;) Wszyscy mówicie o jakimś topiku ?? O co chodzi ?? Jestem tu od chwili a bardzo mnie to interesuje i nie chce mnie sie przeszukiwac całego foruum ;] Co to za topik i gdzie się znajduje ?? Prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Emmi co u ciebie sprzątasz?? Noowa >> wszyscy mówimy własnie o tym topicu n ie ma innego Ja ostatnio bez kablówki i nieoglądam PPD.. ale mam poradnik i zaglądam sobie od czasu do czasu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! beznadzieja pani domu//:) siemanko też sobie nick wykombinowałaś, ani go skrócić, ani go w lewo czy w prawo ;) :) Ostatnio przeszłam do biernego pisania a czynnego czytania topiku, bo ze mnie kiepski doradca ;) OD roku na przykład skłaniam się do zorganizowania sobie takiego , jak A polecała, pojemnika do sprzątania, który by ze mną chodził... no kurcze, nie jestem w stanie tego skompletować :O Chyba, że ja za dużo próbuję sprzątnąć na raz i dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol Angelika
Witam :D Jestem nowa ale również oglądam ten program chociaż ostatnio nie moge na niego trafić Mam pytanie macie może jakiś sprawdzony sposób na wyczyszczenie zlewu ze stali nierdzewnej?? Mam taki i ociekacz jest matowy i nie ciekawy Próbowałam czyścić mleczkiem do czyszczenia ale nie jest to taki efekt o jaki mi chodzi :/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaa12
hej prowadzę blog z poradami i może znajdziecie coś co was interesuje ja teraz rzadziej oglądam w TV perfekcyjną panią domu. Informacje czerpie z książki a tam jest odpowiedź na prawie każde pytanie jak chcecie napiszcie w komentarzu a ja odpowiem w następnej notce wraz z informacjami i poradami specjalnie dla Was Zapraszam wszystkie panie domu piszcie jakie chcecie porady anylike.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaa12
sorry to nie ten adres to ten home-you.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binia123
hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binia123
beznadziejna pani domu--to ja sie czuje jak "beznadziejna pani domu"... ten nick super do mnie pasuje :( nie umiem sie zorganizowac :( jestem zalamana..czasami wydaje mi sie,ze juz w zyciu sie tego nie naucze..buuuu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawertyna
ostatnio nie ma tego programu na TVN Style :( Gdzie go można teraz oglądać ?? czy ktoś wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eiveee
sprawdzałam właśnie program na cały tydzień i rzeczywiście nie ma PPD 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eiveee
na Tvn style idzie własnie PPD :) Tydzień temu też była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnapanidomu
Jak lubicie ten program to zajrzyjcie na http://poradypanidomu.pl tam jest dużo informacji właśnie z tego programu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnapanidomu
Jak lubicie ten program to zajrzyjcie na http://poradypanidomu.pl tam jest dużo informacji właśnie z tego programu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnapanidomu
Jak lubicie ten program to zajrzyjcie na http://poradypanidomu.pl tam jest dużo informacji właśnie z tego programu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnapanidomu
oj, miało być raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleonka
Witajcie, Perfekcyjna Pani domu leci teraz tylko we wtorki o 16 na TVN style. Z 3 dni zrobil sie jeden. Ja teraz zagladam na nowy blog: http://perfekcyjnapaniwdomu.blogspot.com/. Opisywane odcinki od pierwszej seri :) zobaczymy jak sie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noowa
Witajcie ;) Mam pytanko ... Ostatnio kupiłam torbę podróżną, jednak przeszkadza mi zapach kleju w niej zawartego ;] Myślicie że soda, kawa, sól pomogą w pozbyciu się tego zapachu ? No i oczywiscie wietrzenie na balkoniku xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_sz_s
Brzydki zapach z worka można zniwelować umieszczając w nim razem z ubraniami, czy co tam chcesz wkładać, wacików nasączonych olejkiem zapachowym np lawendowym lub z drzewa herbacianego (ten ostatni ma dość intensywny zapach) i gotowe. U mnie sprawdza się ten patent w 100% :) Pozdrawiam wszystkie Panie Domu te perfekcyjne i te mniej perfekcyjne do których i ja się zaliczam :) jestem jednak na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_sz_s
Kameleonka adres bloga nie jest chyba poprawny bo za nic nie chce się otwierać. Właśnie licytuję książkę "Porządek musi być" mam już "Perfekcyjną panią domu" zobaczymy czy porady się powtarzają czy uzupełniają :) oglądam oba programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam całego topiku
ale bardzo lubię program PPD i oglądałam regularnie, wprowadzając niektóre rady w czyn. Mam jednak problem z kamieniem osadzającym się na wylocie kranów w łazience, na samej końcówce. Nijak nie mogę tego usunąc,próbowałam obkładać wacikami nasączonymi octem, ale nie pomogło. Czy któraś z Was, perfekcyjne panie domu ( i te beznadziejne też ;) ma jakiś patent na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ... jaki zastój w sprzątaniu Chyba wiosenna pogoda sprzyja przebywaniu poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamera
Witam, czy ktos nagrywal" Perfekcyjna pania domu"? Jesli tak czy moznaby prosic o udostepnienie. Oczywiscie bede partycypowac w ewentualnych kosztach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie perfekcjne i nieperfekcyjne Panie domu :) oglądam PPD i gdy tylko obejżę odcinek nabieram ochoty do sprzątania :)) uwielbiam ten pomysł z cytrynką i mikrofalówką faktycznie działa i nie trzeba szorować bóg wie ile, wkładam połóweczkę cytrynki włączam mikrofalę na 30sekund i tylko ścierką przetre i czysciutkie :)) ... Zapytam również o to samo co osoba wczesniej ... CZY MA KTOŚ NAGRANE ODCINKI PPD ?? ;) BARDZO PROSZE O ODPOWIEDŹ W MAILU LUB TUTAJ NA FORUM ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytalam calego topiku !! co do kamienia na wylotach spruboj moze pumeksem z kamienia :) ?? ale takim prawdziwym a nie kolorowym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylot kranu , na którym osadzony jest kamień spryskuję albo polewam żelem do usuwania kamienia. Mam do pryskania płyn do mycia kabin prysznicowych Mr. Mascle albo nieraz Cillit do kamienia taki żel. Wystarczy spryskać wylot kranu albo polać żelem i zostawić na minutę. Później wyczyścić ściereczką. Trzeba uważać aby się nie pobrudzić tym żelem bo odbarwia tkaniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthea_Turner
Ja jestem perfekcjonistka w kazdym calu i nienawidze miec balaganu w domu. Kiedy bylam studentka, zameczalam kazdego porzadkami. teraz mieszkam w malym miasteczku, w domku z ogrodem i coraz czesciej... mi sie po prostu nie chce... codziennie jstem w pracy 12-13 godzin, wracam i od razu biore sie do sprzatania... mam nature pedantki i nawet kiedy nie chce, kiedy chce wypoczac, cos mowi mi, ze jesli nie zetre kurzu, nie zasne... nie potrafie z tym walczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×