Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nelly.f.

czy małe dziecko może widzieć ducha?

Polecane posty

Gość belgijka
Redzia to mi sie przypomnialo-jak bylam mlodsza ludzie mowili ze jak chce zobaczyc przyszlego meza to trzeba o 12 w nocy z zapalona swieczka podejsc do lustra to sie on ukaze ale sie nie odwracac bo dostanie sie w twarz:P niewiem czy to prawda-nigdy nie mialam odwagi sprobowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja babcia widziala w nocy
jakiegos mężczyne, bardzo elegancko ubranego, ktory stał kolo jej łóżka. Nic nie mówił, ale babcia była przerażona, to było gdzieś z rok przed jej śmiercią, a ona była osoba poczytalna do samego konca. Inna historia, to gdy ta sama babcia obudziła się w dniu w którym umarła (nagły zawał serca), to opowiadał, ze snił się jej tatus i ona była mała dziewczyka i siadała mu na kolanach. Kilkanaście godzin umarła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zreszta sama mialam
klopoty z duchami, ale nie chce mi sie o tym kolejny raz opisywac, bo juz pisalam o tym na temacie "Duch"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belgijka to ja już wolę nie wiedzieć jak będzie ten mąż wyglądał - za cholerę o północy nie wejrzę w lustro jeszcze po ciemku i ze swiecą??? ;) brrr czytam dopiero po kolei początkowe opowieści nie no skóra na tyłku się jeży ze strachu a co będzie w nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech laski, na razie mnie nie będzie, koleżanki się zapowiedziały z wizytą więc może coś napiszę ale później, w nocy heheehe:p nie piszcie za dużo bo muszę to przeczytać wszystko ;) do zaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieduch
Ja nawet z jednym rozmawiałem, kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te filmiki sa naciagane
nieduch opowiedz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy temat. szczescie, ze zazwyczaj jak ide spac, to jestem bardzo zmeczona i zasypiam prawie od razu :) nie miałam nigdy kontaktów z istotami z zaswiatów ( na szczescie) i mam nadzieje ze nigdy nie bede miała. chyba bym dostała zawału na miejscu, jak ten listonosz z rentą ;) a ciekawskim polecam filmy: wspomniane egzorcyzmy emily rose, głosy. podobno niezły jest tez oparty na faktach amityville

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kiedys
majac 13 lat mialam sen.snilo mi sie ze patrze na moja siostre jak stoi na schodach kosciola, w pieknej, slubnej sukni.a gdzies w dali widzialam wielki pozar. rano opowiedzialam ten sen rodzinie i dowiedzialam sie ze zmarla moja prababcia.nie bylam na weselu tylko na pogrzebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta laska co pisała że ma anioł
a stróża, bo coś tam spadło w miejsce gdzie chwile wczesniej stała:O: to sie nazywa INTUICJA a nie żaden anioł stróż!!! :O Dużo ludzi ma takie sytuacje, że intuicja chroni ich przed różnymi wypadkami, nawet smiercią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka poziomka
jeśli chodzi o sny to nalezy sprawdzać w senniku co sen oznacza, bo sie sprawdza. Jesli chodzi o ten filmik z tym kotem i duchami, to niewiem czy zauważyliście, że często jak pokazuja filmiki z duchami, to one maja postać takich małych świecących latających paproszków ( http://pl.youtube.com/watch?v=O7dJZOaH9Pw&mode =related&search= ) i te paproszki maja jakąś swoja nazwe, ale nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swojego anioła stróża szkoda tylko, że nie wszyscy go zauważają i doceniają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kiedys
teraz jak doczytalam do konca tez wydaje sie mi ze moj pies mogl widziec ducha mojej babci.dzien przed jej smiercia rodzice z siostra pojechali ja odwiedzic,ja zostalam w domu.na drugi dzien okazalo sie ze babcia zmarla nagle,na zawal.przez dluzszy czas nie moglam sobie darowac ze nie pojechalam do niej ten ostatni raz.czesto w myslach mowilam do niej (czasami teraz tez to robie).przepraszalam, ze sie nie porzegnalam.chcialam zeby czas sie cofnal. dwa miesiace po pogrzebie bylam sama w domu.uczylam sie.ale co chwila przerywalam i myslalam o niej.i wtedy moj pies, ktory zawsze malo szczekal zwariowal.zaczal wyc,szczekac jak szalony,podchodzil pod drzwi i zaraz sie cofal.ja tez bylam jakas niespokojna.po kilku takich probach podkulil ogon i schowal sie pod stol.wystraszylam sie i to powaznie ale tlumaczylam sobie ze poprostu zwariowal.ale teraz, jak przeczytalam wasze historie pomyslalam sobie,ze tak dlugo myslalam o babci, mialam zal do siebie,byc moze wtedy pies widzial cos czego ja nie moglam zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obladi -oblada
witam zaciekawił mnie wasz watek i postanowaiłam napisać 2 lata temu byłam na wycieczce do rzymu z gruą taneczną ,aby tam pojechac trzeba było sie naprawde starać ,ja bardzo pragnełam tam jechać żeby zobaczyć ojca swietego (rok wczesniej ta sama grupa taneczna miała u niego prywatna audiencję) ponieważ był i jest dla mnie bardzo ważny niestety nie zdążyłam w kwietniu zmarł :( jednak tym bardziej sie starałam ,żeby się przynajmniej pomodlić na jego grobie i udało misię ,3 miesiące później byłam juz w rzymie na festiwalu i przy okzaji zwiedzaliśmy watykan i groby innych papiezy w tym naszego kiedy tylko doszliśmy wszyscy szybko zaczeli robić po kilka zdjęć ,gwardia kazałą sie nam spieszyc więc nawet nikt nie pozował i szedł na ilość a nie na jakość ja osobiście nie miałam bo zapomniałam ,ale koleżnaka miała mi skopiować i kiedy popatrzyłyśmy sie na zdjęcia zamarłysmy na jednym z 5 zdjęć widniała wyrażnie z prawej strony grobu papieża szara postać ,która wyraźnie klęczałą i iała jakby ręce złozone do modlitwy ,chyba z 2 h płakałysmy z wrazenia,postac była bardzo wyraxna i na pewnoo to nie była żadna plama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olki111
mialam moze wtedy 4-5 lat szlam w nocy siusiu i miedzy dzwiami zobaczylam czarno postac narobilam pisku ze cala chata dudnila wmawiali mi ze to cien a cienia niemoglo byc miedzy drzwiami jak bylam starsza to mama mi opowiedziala ze na strychu doawno temu facet sie powiesil a zeby bylo smieszniej to wtym domu mieszkalo 4 rodziny i kazda ztych rodzin zle zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - obladi oblada
a moze pokazesz nam ta fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obladi -oblada
hmmm wiem teraz powiecie,że was wkręcam ,ale nawet o nią nie prosiłam ,bałam się,nie wiem jakieś dziwne uczucie wiem sytuacja bardzo dziwna,ale uwierzcie mi ,że na pamięć JAna Pawła 2 nie zartowałabym sobie z tego Bóg mi świadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. belgijka dzieki za książke- jeszcze nie czytałam ale już mam na poczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuhhhhhhhhhuuu
poszukajcie na tym zdjęciu ducha.jeżeli jesteście spostrzegawcze zajmie wam to ok 1 min http://plug.atn.pl/~gigant/duchzpl/duch.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuhhhhhhhhhuuu
Święty Michale Archaniele wspomagaja nas w walce a przeciw niegodziwościom i zasadzkom złego ducha bądź nam pomocą. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A ty Książę niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lat temu...25 grudzień - urodziny18 mojego stryjecznego brata.zima mrozna , wódka chłodzi sie w zaspie śniegu przed domem .impreza na całego .ale wiadomo, że co piekne szybko sie kończy.goście poszli my tzn.brat, siostra i ja posprzątalismy chate żeby starsi zawału nie dostali.no i poszliśmy spac.oni w wsoim pokoju ja w gościnnym.zasnełam , nieumiem dziś racjonalnie wytłumaczyc co wtedy kazało mi otworzyc oczy-w każdym bądz razie zobaczyłam za oknek taką babulinke pod szyją okutana chustą .i to co do dziś pamiętam naj bardziej duże niebieskie oczy. patrze sie na nia , ona na mnie -takie odretwienie na ciele.i myśl kto to jest.zaczełam krzyczec ,że ktos przyszedł i stoi za oknem.brat sie zerwał i razem wyszlismy za dom.na sniegu pod oknem ani wogóle w ogrodzie nie było żadnych sladów.do rana nie spałam.po powrocie do domu opowiedziałam o wszystkim mojej mamie i ta powiedziała , że to mogła być moją prababcia.ona tam mieszkała i miała własnie takie duze niebieskie oczy.może to był jedyny moment kiedy mogła zobaczyc mnie swoja prawnuczke i żebym poszła na cmętarz pomodliła sie i zapaliła swieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijka
a w morde ale sie nastraszylam-szukajac tego ducha na zdjeciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooo
Oj jak ja lubilam te opowiesci starszych ludzi o duchach teraz juz mi nie ma kto takich historii opowiadac... Ktos z was pisal o kuli i wiem ze wiele ludzi tez ja widzialo, nawet moja kuzynka, to bylo cos swiecacego wielkosci pilki i poruszalo sie szybko w roznych kierunkach... Moja siostra z ta wlasnie kuzynka widzialy nad lasem wielka kule swiatla... Ja mialam dziwne zdazenie jakies 2 lata temu, sprzatalam w kuchni (mieszkalismy w wynajetym domu) i nagle poczulam ze ktos sie na mnie patrzy, myslalam ze to moj maz przyszedl po cichu i sie odwrocilam ale nikogo nie bylo, i zaczelam sie tak strasznie bac ze musialam go zawolac zeby dokonczyc zmywanie, nie wiem co to bylo ale bylo bardzo dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny topik!!! Szczególnie interesujące są nagrania EVP.Nie wiedziałam że tak wiele naukowców na świecie zajmuje sie tym zjawiskiem!Piszcie dziewczyny dalej!!!:) p.s dobrze ze nie spie sama w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijka
dzis juz straszyc nie bede;)uciekam dzis na impreze:Dale jutro wszystko nadrobie:Dmilego straszenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge prosic o link do tematu z wampirami ? albo o duchach ? ciekawia mnie takie historie ... i dodam ze jak je czytam -mam gesia skorke lzy mi leca z oczu ... reakcja na strach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×