Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

szukam jakiś fajnych ćwiczonek,bo od piątku(??) wracam do pocenia się;) Jutro idę do lekarza więc póki co żyję w stresie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordylia callanetics polecam bo ja to od jutra z tymi cwiczonkami startuje:) tylko ciekawe ile dam rade tego zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis kupilam bawełniany stanik - w sam raz na moje siodme poty podczas nordic walking ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik---fajne:) dodałam do zakładek,bo dziś mi się nie chce;) a callanetics jest trudny:P więc szybko mi sie znudzi:P:P:P ODPADA!! chyba w końcu nauczę się kręcić tym hula-hopem+machanie nogami+brzuszki+stepper:) ale mam ambitne plany:P:P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle sprobowac z tymi cwiczonkami zobacze jak mi pojdzie:) oj ale wiecie co CHYBA MI SIE WAGA ZATRZYMALA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna
ja bardzo bym chcial adres tego filmiku z cwiczeniami:P od wczoraj jestem na diecie i cwiczonka jakies by mi sie przydaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej oj ale ja nie mam filmiku z tymi cwiczeniami mam tylko zestawy cwiczonek:) ja chyba za malo jem:( a to zly znak:( musze zwiekszyc ilosc kcal dziennie ale wtedy pewnie juz nic nie schudne ale trzeba zaryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja po lekarzu i małym;)obiadku uciekam na basenik:D:D:D trzeba się trochę poruszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wrocilam do domu - caly dzien w rozjazdach, na dodatek 2h pielenia chwastow na cmenatzru, ech...ale za to wieczorem ide do kina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaa...ile mnie tu nie bylo :) Co tam u Was? ech bo u mnie nawet fajnie:) ostatnio to jem tylko sniadania..i takie lekkie podwieczorki i oczywiscie codziennie biegam...narazie tylko 1 kg schudlam (kurde a myslalam ze juz przynajmniej 2 kg bo jakas taka lekka sie sobie wydawalam :D..:( ) no ale to zawsze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej ale dzis mam energie:) juz jestem po cwiczeniach i to takich ostrych i po sniadanku:) fantazja z tym jedzonkiem to ja mam tak samo bo tez malo jem nawet za malo:( a to nie jest dobre dla organizmu niestety dlatego ja postanowilam troszke zwiekszyc ilosc kcal ale do tego bede wiecej cwiczyla:) KOCHAM CWICZENIA:)) a dzis rano na wadze zobaczylam 56:) szczesliwa jak nigdy jestem pewnie na wieczor bede miala 57 ale to przeziez normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnostwo wpisow kiedy ja je przeczytam:) ja dalej z wielka energia:) ciagle sie ruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w domciu:) z basenu nici:( woda lodowata od jutra ruszam z ćwiczonkami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty bettyP
Hej! Tez sie dolaczam:P waze 62 kilosow przy wroscie 173 cm, a chce wazyc 55! No i bede tyle wazyc:P Pozdrawaim ii wytrwalosci zyczew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty---witaj!! mam nadzieję,że zagościsz u nas na dłużej:) u nas pada.....:( zaraz zjem kanapeczkę:) w ramach śniadanka,trochę posprzątam a potem ćwiczenia:D pisać!!pisać!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejna pogoda az sie nic nie chce:( be be be o witam nowa kolezanke:) tylko ciekawe ile ta kolezanka z nami zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty betty P
:P:P:P Jak to jak długo? Az osiagne efekt a moze nawet i dluuuzej:P Poki co trzymam sie, ale jak myslicie chyba dobrze robie nie stosujac diety cud ale po prostu stosujac ze tak powiem ,,racjonalizm'' hihih:P Nie chce jojo miec.......;/ Bo mailam juz wiele razy...;/ Poki co zjadlam 3 placuszki ziemnaiczane malutkie z cukrem( uuuch) i kawusia do tego. Jeszcze jedno dziewczyny, ja mam male utrudnienie, bo przy okazji postanowilam rzucic palenie. Madrze to czy nie? Chyba dosc ambitnie, bo wiecie jak to jest, zawsze przy takich decyzjach przybawa kilogramkow.Niestety. Prosze mnie tu mobilizowac do dzilanaia hihi:P No, rozpisalam sie ale bywa. Lece moze wsune cos malego. Pozdroooofka takie wielkie pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty bettyP
kurde tak patrze i troche mi glupio Wy juz macie wszystkie ponizej 60, a ja 62:( Niezly ze mnie tłuscioszek............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam poniżej 60, chociaz czuje że schudlam - wreszcie !!! no ale zwazę sie dopiero za kilka dni :P Dziś dla odmiany to u mnie jest ładna pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ale się nażarłam:O głównie surówki więc oki;) do jutra już nic:O ewentualnie trochę fitnessów zjem:) ;) betty---ambitne plany!! trzymam mocno kciuki!!POWODZENIA!! a tak przy okazji;):P ile masz lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tezz dzisiaj przejedzona:) ale pozniej poskacze troszke na skakance i bedzie gut:) oj pocieszam sie ciagle tym ze za tydzien moze zobacze juz swoje wymazone 55:) ale bede szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty bettyP
21 mam:P ja dzis jeszcze jablko przewiduje:P No i bedzie dobrze, musi byc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz na dzisiaj nic nie przewiduje:) tzn przewiduje skakankeeeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dalej tu najmłodsza;):P:P:P dalej jestem napchana:D jak mi się zechce to jeszcze na stepperze pochodzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty bettyP
Bilans dnia: 1. małe placuszki ziemniaczane w ilosci 3 z 1 łyzeczka cukru 2.czarna kawa z 1 lyz cukru 3.obiad:gulasz z miesem i sosem i 3 ogorki konserwowe 4.jablko poza tym: chyba jednak bede palic, jak schudne to rzuce........:/ gdzie jest moja silna wola, no gdzie jest? aha, ruchu dzis zero ale zraz jade na dicho to moze cos spale........:P Poooozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×