Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

hihihi!! kto tu o tej porze??(oprócz mnie;) ) w końcu nie jestem sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85 w biuscie to nie jest dobry wymiar?? niby dlaczego?? Kochana nie każda może (i CHCE!!:P)wyglądać jak Pamela!!! dla mnie takie cyce są....bleeeeeeee!!(delikatnie ujmując!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tluszczu
cyce? kordylia, mam odrobinę więcej w biuście i uwazam,że wygląda to slabiutko, to raptem rozmiar B w porywach do małego C, a ideał urody to 90/60/90 niezaprzeczalnie od wielu lat. to nie są żadne "cyce" tylko skromny biuscik. a uważam zwyczajnie,że violik odchudza sie bez sensu, bo z jej postow wynika,ze najbardziej przeszkadzaja jej uda i tylek, talie ma b.szczupla wiec bez sensu sie odchudzac po calosci. trzeba cwiczyc wybrane partie ciala! rozbawilas mnie tym haslem,ze 85 to "cyce" :) dobre podejscie, pozwala sie wyzbyc kompleksów na punkcie malego biustu,ale u mnie chyba nie zadziala. nie przekonam sama siebie, ze B to dobry rozmiar. mam nadzieje,ze moj biust nie spadnie w wymairach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. pijecie moze te wody smakowe? bo lubie je a slyszalam ze sa kaloryczne i ze robi sie po nich celilitis. wiecie moze cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody smakowe..gazowane? chodzi Ci o celestynke i takie tam? jak tak to podobno rzeczywiscie sa kaloryczne i zatrzymuja toksyny w organizmie irobi sie celulit..czy jak to sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc \"cyce\" mialam na myśli cyce jak u pameli:P a ja się cieszę,że mam znowu rozmiar B :P:P:P bo jak karmilam synka to miałam w biuście ponad 90 i wyglądało to okropnie!!czułam się strasznie grubo!!:O:O:O ja tam wolę takie sterczące:P:P:P (uszy jamnika mnie nie pociągają;) :P:P:P) żywiec truskawkowy ma 24,4kal/100ml co do cellulitu po nim to pierwsze słyszę!!:O:O:O (to jedyna mineralka którą piję ze smakiem:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze tu jakies obgadywanko bylo i to kogo?????? mnie!!!!!!! a tak to nie mozna a wiec powiem tak piersi mi juz nie maleja i mi sie podobaja:) po drugie to ja mam takie cos ze dolne partie ciala dopiero teraz zaczely chudnac i roznica do tego co bylo na poczatku jest wielka:) jestem z tego zadowolona wielce:) cwicze i chudne:) i to wszystko jest z umiarem i tak jak powinno byc po trzecie ZLYCH KOMENTERZY ja tu nie potrzebuje bo ten topic ma polegac na wspieraniu a nie jakims glipim ocenianiu i komentowaniu i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, masz racje violik, nie ma sie co obgadywać tylko wspierac i już. U mnie z dietką krucho na maxa, ale coż poradzić, własnie sie zapisałam na aquaareobic, chodziłam już wczesniej i było superosko i ładnie ciałko wyglądało:) napiszcie moje kochane skąd jesteście ja WROCŁAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu nie potrzebujemy zadnych lekow TU JEST TYLKO ZDROWE ODCHUDZANIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
UUUU, nie lubimy krytyki? nawet konstruktywnej? rozczarowałaś mnie. jestesmy tu po to żeby się wspierać, ale nie w głupotach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli co teraz uwazasz ze co w glupotach sie wspieramy??? no teraz chyba obrazasz juz nie tylko mnie ale i nas wszyskie??? a wogole co jest dla ciebie glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
Oj oj, nie obrażam zadnej z forumowiczek. uwazam po prostu,ze to co TY robisz (ty konkretnie i zadna inna z dziewczyn) jest glupie, bo odchudzasz sie drastycznie,a schudnac musisz tylko w nogach i biodrach. zwracam więc uwage,że wystarczyłoby niewielkie ograniczenie kalorii- bez slodyczy, chleba czy makaronów ,ale intensywne cwiczenia wlasnie na te partie! A ty odchudzasz sie po calosci a w ramach cwiczen wykonujesz 8 mi, które nie przeczę, sa dobre, ale skąd wiesz czy dla ciebie? idz raz czy dwa na silownie z trenerem , opisz swoj problem, niech ci powie co i jak! ja tak zrobilam rok temu i efekty byly super. niestety się rozleniwilam- bo pracuje, bo konczyłam studia i pisałam pracę mag i 100 innych wymówek. teraz zaczynam znów,ale teraz pamiętam juz o tym, co mówił mi trener!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj nie kazdy ma dostep do silowni i do trenera i to bynajmniej nie chodzi o srodki finansowe ja i odchudzanie drastyczne PIERWSZY RAZ SLYSZE TAKA GLUPOTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
Violik, twój wybór. nie chodzi o to,zebyś zapisywala sie do shape gdzie najprostszy karnet to 200 zł, chodzi o to,żebyś wykupiła sobie 1 czy 2 wejscia na silownie gdzie jest trener! nie mów o braku dostepu bo skoro mieszkasz w okolicach białegostoku to nie sądzę,żeby nie było tam siłowni z trenerem. chodzi mi o to,że trener zna się na tym lepiej niż koleżanka z forum, bo takie ma wykształcenie! no ale twoj wybór. uwazam,ze odchudzasz się drastycznie biorąc pod uwage,że twoim ideałem jest 50 kg o ile dobrze widzę w podpisie. 57 to bardzo dobra waga, powinnas się teraz skupic na kształtowaniu ciała, co nie znaczy,ze masz się zaczać objadać jak leci, tym bardziej,że po twojej historii widze,ze do nadwagi masz niestety skłonności- raz wyhodowane komórki tłuszczowe siedzą w nas przez całe życie, więc oczywiście musisz się mieć bardziej na baczności! Uważam,że forum jest po to,żeby wymienić się radami i pomysłami, ja właśnie przedstawiam ci moją opinię. nie wiem dlaczego tak negatywnie reagujesz, ale myslę,że to dlatego,ze nie jestem pierwszą osoba ,która ci to mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak okolice bialegostoku w moim przypadku to jest akurat 60km wiec SILOWNIA ODPADA I DRUGA RZECZ 70kg PRZY WZROSCIE 170cm LITOSCI NIE JEST TO NADWAGA TY SIE ZASTANOW CO TY WOGOLE PISZESZ JA I SKLONNOSCI DO NADWAGI KOLEJNA GLUPOTA KTORA SLYSZE masz jeszcze jakies madrosci do przekazania dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
no dobra, moze nie jest to nadwaga w sensie medycznym, ale nie ukrywajmy, przy naszym wzroscie 170 cm , 70kg wagi nie wyglada ladnie. szczerze mowiac raz zdazylomi sie dobic do 67, mamy bardzo podobna figure- ja tez tyje w nogach i tylko, reszta jest ok i powiem szczerze- wygladalam tragicznie! mysle wiec ze przy 70 bylabym podlamana i ty tez bylas- pisalas,ze nazuywali cie grubasem. dlatego uzylam slowa nadwaga-bo wygladalas na gruba nawet jesli twoje magiczne bmi czy jak to sie zwie mowilo, ze jestes ok. nie ukrywajmy- mozna wazyc 60 i wygladac gorzej niz osoba, która waży 67, bo taka ma sie budowe ciala. dlatego powiedzialam o nadwadze! zaczynasz sie nie wiem zcemu rzucac i czepiasz sie kazdego slowka! cos cie widac boli, jak wczesniej zauwazylam, a ty nie zanegowalas tylko sprytnie ominelas temat, jestem zadnia,ze nie tylko ja wytknelam ci bledy, które prawdopodobnie popelniasz. dlatego ejstes zla! bo nie akzdy sie toba zachwyca i twoimi rezultatami tylko patzry obiektywnie, z dystansem a tobie to nie w smak! uważam,że czasem lepiej zastanowic sie nad tym, co mowi postronny obserwator, bo dostzrega rzeczy, których my , zaślepione ta wizja traconych kilogramów - nie widzimy! dlatego uważam ,że nie powinnyśmy sie tylko głaskać po główce,ale także zastanawiać się wspólnie czy aby nie popełniamy jakichś błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
w kazdym razie nie zamierzam nikogo atakowac, jesli tak to odebralas to przykro mi, widac okres i te sprawy :) wysluchaj czasem na spokojnie co inni maja do powiedzenia, bo moze ci to wyjsc na dobre! nie miotaj sie, bo nie ejstes wszechwiedzaca. jestesmy tu po to zeby sie wspierac, ale wspierac madrze. wymeiniamy sie radami i same oczywiscie decydujemy co jest dla nas najlepsze. skoro uwazasz ,ze twoj sposob jest jedyny i sluszny to prosze bardzo. mnie tam ryba jak wygladasz,ale ciesze sie z twoich sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem wogole co ty piszesz!!!!!! do czego to!!!!!!!! a przy wadze 70kg nie wygladalam jak potwor!!!!!!!!!! i nikt mi w zyciu tego nie powiedzial!!!!!!!! poprostu postanowilam schudnac i tyle!!!!!!!! I WYBACZ ALE JA TWOICH RAD I TWEGO WSPARCIA NIE POTRZEBUJE I NIE WIEM O CO CI CHODZI Z TYM ZE NIE PIERWSZA MNIE KRYTYKUJESZ I ZE TO MNIE NIBY TAK WZIELO????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
15:50 violik witaj BEYO a ile masz wzrostu? hmm ja mam ten sam problem gore mam niby szczulpa a dol masakra tez nie wiem co z tym robic i tez cwicze te 8minute ale jeszcze ja nic nie widze anie zeby mi kg spadaly ani miesni 10:48 violik hej lachonki no fajnie ze nas coraz wiecej kordylia 50kg przy mojej budowie ciala to wcale nie malo bo ja i tak bede dosc poteznie wygladala powaznie nom kiedys wazylam mniej niz 50kg i tez szczuplo nie wygladalam mam te grupe kosci czy cos tam 22.07] 16:47 violik a tak jeszcze co do twojej wypowiedzi mi nikt nie poka do glowy jak mowie ze jestem za grupa niektorzy to potrafia przytaknac i to tak na powaznie --------------------------------------------------- Napisałaś wyrażnie ,że przy 50 kg nie wygladalas na szczupla, zaraz nizej masz swoj kolejny poscik, ze sa osoby, które uwazaja cie za gruba. MAsz cos jeszcze do powiedzenia w tej sprawie pysiulku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz takie inne pytanie PO CO TY WOGOLE JESTES NA TYM TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze cos co ty myslisz ze ja nie wiem co ja pisze czy co ze mi jeszcze raz moje wypowiedzi wklejasz potworem nigdy nie bylam i potworem sie nigdy nie czulam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
bo tez chcę schudnać, nie 6 ale 5kg. czytam co macie do powiedzenia, boliczę na to,że znajdę jakąś inspirację co do własnej diety. zobaczę co na was działa, to od was dowiedziałam się o tych cwiczeniach na 8 minut , mam w domu identyczną płytkę, ale na 30 minut treningu. myslalam,ze moze wreszcie zmobilizuje się,żeby czynnie uzcestniczyc w jakims forum, ale nie mam czasu na siedzenie przed kompem non sto, raczej w porywach, kiedy mam troche wolniejszy dzień. kiedy piszę o tym,ze pofolgowałam sobie i objadlam sie w weekend, to spodziewam sie konkretnych reakcji: albo ktos mi powie ,ze tak sie zdaza i juz( bede happy) albo ktos mnie zjedzie,ze tak nie wolno i ze szkoda mojego wysilku na diety i obie reakcje beda dla mnie na swoj sposob motywujace. ale ty chcesz tylko slyszec zachwyt ze wszystkich stron jak to cudnie ,ze tracisz kilogramy, i jak bardzo wszystkie ci zazdroszcza wymiarow i och, w o ogole dlaczeg ty sie odchudzasz.reagujesz jakas niesamowita agresj na wszelkie propozycje zmian. bez sensu. nic dziwnego,ze facet od ciebie ucieka jak jestes taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
dobra, nie mam pojecia gdzie nazwalam cie potworem. napisalam ze ja przy 67kg wygladalam tragicznie, ale potwora sobie nbie przypominam,. no niestety wyglada na to,ze w zaleznosci od tego kto pojawia sie na topiku napiszesz wsytsko,zeby ci albo wspolczuli jaka jestes biedna ,albo poklepali po glowce i zazdroscili. hipokrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie facet ucieka a ty sobie pewnie zadnego znalezc nie mozesz to masz jeszcze gorszy problem:) dla twojej informacji to nie oczekuje na komplementy tylko na wzalemne wspieranie sie bo po to ten topik tu jest a tobie to ja dziekuje juz za wspieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojej agresji to ja jeszcze nie zaczelam byc agresywna do tej pory to ja ciagle bylam mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
nie przypominam sobie,zebym powiedziala,ze wygladasz jak potwór. napisałam,ze ja wedłgu mnie samej wygladalam tragicznie przy 67 kg i dlatego nie dziwie sie, ze chcialas schudnac z 70kg. najwyrazniej jednak nie wiesz co mowisz, bo przed chwila zarzekals sie,ze nikt cie gruba nie nazwal i co?? ty po prostu piszesz zeby wzbudzic albo zachwyt albo litosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ty moze zajmij sie spalaniem tluszczu i szukaniem faceta bo chyba jakas nie dopieszczona jestes i wyrzywasz sie na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×