Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

a ja jestem po big obiadku:) ziemniaczki i golebia zjadlam:) czuje sie napchana jak nie wiem co:) chyba eksploduje:) wypilam tez kawcie i do konca dnia juz nic nie jem bo i tak nic juz we mnie nie wejdzie:) zaraz jeszcze troszke pobrykam i bede czula sie luzacko:) a co wy tak glodujecie? na diecie jestescie czy co:) jesc trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po obiedzie :) (ziemn.+fasolka szpar. + kotlet z piersi kurczaka), a w ramach śniadania byló trochę sera feta + oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff a ja po cwiczonkach na posladki. Ja robie takie, ktore kiedys byly dodane do Shapea. Strasznie mnie dzis to wykonczylo, ale dalam rade zrobic program dla poczatkujacych i zaawansowanych, razem , pol godzinki :) i taaaka dumna z siebie jestem. Na obiadek zjadlam kuraka z warzywami, taka normalna porcje i teraz musze ja spalic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie czuje napchana jak balon i sama nie wiem dlaczego jak tak sobie liczylam kcal to mi okolo 700 wyszlo:) a bo ja wam nie mowilam bo ja od tygodnia licze kcal bo musze zobaczyc ile kcal zjadam dziennie i ile mam jesc po zakonczeniu diety:) nawet fajne jest to liczenie kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z dłuuuugiego rowerku, zjadłam jogurt na kolacje i ide za chwilę do sklepu po zakupy na jutro.. Jutro niestety nie bedzie mnie z Wami na topiku, (ale bede duchowo o Was myśleć :) ), dopiero koło 23 sie pojawie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zaszalałam:P i zjadłam kolacyjkę:) wafla ryżowego i garść fitnessów na \"sucho\";) zgłodniałam po spacerku;) później wskoczę na stepperek i troszkę pohulam;) a jutro mam nadzieję na równe 52kg na wadze:) (może się uda:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak!!pewnie do rana zostałam tu sama:( 😭 czy wszystkie odchudzaczki chodzą spać z kurami:P ;) (po stepperku jeszcze tu zaglądnę i jakby co podniosę nasz topik;):P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze pol godzinki na rowerku spedzlam i to koniec mojej aktywnosci na dzis. Tez zaraz uderzam do wyrka, bo tez musze wstawac wczesnie... o 6!!!!! Normlanie co rano mnie z tego powodu strzela, ale jeszcze tylko 2 tygodnie a potem miesiac wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się po stepperku :) czuje się strasznie ociężała:O:O:O i raczej nie będzie 52kg na wadze😭😭 jutro dam odpocząć mięśniom od steperka i porobię inne ćwiczenia:) straaaasznie głodna dzisiaj jestem:O i mam ochotę na słodkie:( zamiast slodyczy podjadam fitnessy:) a przed chwilą wypiłam trochę wody z ogórków:P:P:P hihi ale mieszanka:P;) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :* trzymajcie sie, ja już dzisiaj padam i ide spać wiec życze Wam kolorowych snów:) a jutro jak juz mówiłam bede dopiero późnym wieczorem także do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie co wczoraj mamus zagonila mnie do jedzenia makoronu takiego na slodko jeszcze dzisiaj mam wielki brzuch nawet sniadanka nie jadlam pozniej tylko kawcie wypije i wieczorkiem cos zjem i na wage dzis nie staje bo nie chce szoku przezyc dopiero jutro stane. tak to jest jak odiadki sa wieczorem ale to wszystko dlatego ze brat z tatuskiem tak pozno do domu wracaja a im jedzonko musi byc:) a ja cierpie:( zaraz zabieram sie za cwiczonka:) pogoda jak zwykle beznadzijna a w prognozie pokazywali upaly i slonce a u mnie juz od rana leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też leje :( Wczoraj wracałam do domu dosłownie przez rzekę :P Dziś mam dzień płynny. Masakra :P Zupki warzywne, soczki, zielona herbatka, woda. I tyle! Mam nadzieję, że wytrzymam... Jest jedenasta, a ja wypiłam tylko kubek zupy brokułowej i mój tradycyjny napój imbirowy. Dam radę. Dam radę :P Ale efekty już są... nagle zniknęły mi dwa centymetry w talii (kiedy? gdzie?), zauważalnie zmniejszyły się boczki (hula, hula, hula-hop :) ), a na wagę wejdę w czwartek i wtedy napiszę, ile :) Pozdrawiam Was wszystkie i trzymajcie się szczupło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam 167 cm wzrostu i 57 kg chce schudnąć do 51 kg . Nie wiem jak to zrobić? Pije czerwona herbatę i co dalej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIKA27 cwicz mniej jedz i czekaj na 51 a zobaczysz ze przyjdzie:) ja dalej na glodzie i super sie czuje:) juz taka lzejsza:) ciagle tylko pije i pije i pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po kilku dniach bez pieczywa powoli na nowo przyzwyczajam do niego organizm - na 2. sniadanie bylo 5 pelnoziarnistych sucharkow z dzemem domowej roboty, na 1sze sniadanie tradycyjnie ser feta, w planach jeszcze kapusniak, gotowane buraki i kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) ja po króciutkim rowerku (do sklepu po małe zakupki;) ) no i małym maratonie;) mój synek uczy się chodzić i tak muszę z nim łazić po podwórku bo inaczej wrzask:O ;) na wage też nie wchodzę:P też nie chcę doznać szoku;) sniadanko mialam obfite:) miałam smaka na biały serek!! z rzodkieweczką i cebulką do tego pomidorek,papryczka,ogóreczek:) MNIAM!!!!!!! za to na obiad zjem fitnessy:) i zabiorę się za ćwiczenia:) ps a u nas świeci słoneczko i jest cieplutko (nawet śmiem stwierdzić,że wręcz gorąco!!!!:P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pol dnia minelo a ja tylko po kawce i wcale nie chce mi sie jesc:) ale masakra bo na obiad a raczej na kolacje kurczak bedzie:( i oby mama nie kazala mi go jesc:( aj te mamy:) ja juz troszke pocwiczylam ale to nie koniec na dzisiaj z cwiczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Betty P
a mnie tu nie bedzie bo wyjezdzan do gluszy na dwa tygodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam przed chwilą bułke w ramach sniadania...i dalej jestem głódna...ale nie przełame sie chyba...zeby cos zjesc...;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANTAZJA te bledy to pewnie przez glod:) a ja mam zamiar zjesc troszke surowki z kapustki i marfefki i na dzisiaj nic wiecej nie planuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puffff jaka zmeczona jestem, normalnie zaraz mala drzemke musze zaliczyc. dopiero co worcilam z praktyk...ble ble no ale moze pozytywnie to wplynie na moja diete, bo mniej czasu na myslenie o jedzeniu. ja dzis na kanapkach i galaretce z truskawkami Violik--Ty naprawde malutko jesz, nie za malutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko dzis tak malutko bo sie wczoraj makaronem nafaszerowalam tzn mamus mnie nafaszerowala:) i dzisiaj nawet nie chce mi sie jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta płynna nie jest zła :) Za mną dwie zupki warzywne w kubeczku, jeden sok Vega i zielona herbata. Nie powiem, coś bym przekąsiła, ale bywały gorsze rzeczy, np. dzień z maślanką... fujć, nie chciałybyście wiedzieć, co się ze mną działo :P Brzusio znika :) A słońca nadal nie ma... :( Idę po moje ciepłe skarpetki w jeże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po skarpetki??:O ludzie!!ja w samych gaciach siedzę;):P:P:P FUCK FUCK FUCK !!!!!!!!!cholernie glodna dziś jestem😠 co chwilę coś podjadam😡 jak nie fitnessy to znów wafel ryżowy, za chwilę pomidor,ogorek,ogórek kiszony,znów fitnessy!!SZOK!! na okres jeszcze za szybko a ciążę wykluczam;) nie wiem co mi dziś jest!! TASIEMIEC??:P:P:P Emica--na jakiej jesteś diecie??:) bo brzmi ciekawie!!szczegolnie dzień maślankowy;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordylia --> zazdroszczę, jeśli u Ciebie gorąco, u mnie jest 18 stopni i przez cały dzień pogoda w stylu \"a, pokapię se trochę\" :P Jestem na diecie z kwietniowego JOY-a, która optymistycznie obiecuje zrzucenie ośmiu kilo w dwa tygodnie - co jest absolutną głupotą, chyba, że ktoś ma naprawdę dużą nadwagę, wiadomo, że wtedy chudnie się więcej. Ja marzę o skromnych sześciu, zresztą w bardziej optymalnym czasie. Generalnie dieta polega na tym, że każdy dzień jest inny i pierwszy to była tragedia :P Miała być serwatka, ale nigdzie tego nie znalazłam, poza tym dziwnie mi to brzmi, jak zepsute mleko :< Kupiłam więc maślankę, wypiłam pół litra i na tym się skończyło, bo resztę dnia spędziłam w ubikacji :< Także już pierwszego dnia zleciał mi kilogram, ale nie było to zbyt zdrowe :P Następne dni były już fajniejsze - dzień wegetariański, ryżowy, białkowy... naprawdę da się wytrzymać, żarcie jest smaczne, zróżnicowane i chudnę :) Nie wiem jeszcze, ile kilo, ale kilka centymetrów w brzuszku poszło - oczywiście to też zasługa ćwiczeń i hula-hopa :) W każdym razie później zamierzam jeszcze trochę zrzucić, myślę, że za pomocą niezbyt naukowej, acz skutecznej diety MŻ+WR ;) :P A Wy jakie dietki stosujecie lub stosowałyście? Polecacie którąś? Tylko nie SB... bez cukru nie wytrzymam :P Słodzę nawet herbatki-odchudzajki, chociaż wiem, że nie wolno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku mamy bardzo podobne wymiary tylko ja mam talie 6cm szczuplejsza w bioderkach i udzie jestem szczuplejsza o 1cm:) a 10kg to moze troche za duzo ale ja mam 170wzrostu i chce wazyc 52-53 z moja budowa ciala bedzie to ok:) wiecie ze ja dzisiaj zjadlam tylko lyzke salatki dopiero??? i cos dziwnego bo wcale nie czulam dzis glodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik---a coś Ty kobieto zrobiła,że tak szybko Ci cm z ud spadły??:O pamiętam jeszcze chwilę temu miałaś 54cm a tu już 51??:O SZOK!! podziel sie z nami tą cudowną techniką!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×