Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

Violik---Twojemu lubemu to pewnie oczy z orbit wyjdą jak już Cię zobaczy taką lasencję:) szkoda,że nie będzie mi dane zobaczyć Jego minę;):P:P:P to utrzymanie wagi chyba jest trudniejsze niż sama utrata kg:O:O:O ile kalorii jesz dziennie?? 20min pedałowania za mną!!ufff!!!!! jeszcze hulanie no i ćwiczenia:O ale to póżniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze , dalej zastanawiam się nad ta maslanką, no ale widzę że to Emica miała tą diete, a jej już nie ma:( no i siępewnie nie dowiem :( kurcze mi tydz urlopu minął tak szybko że nawet tego nie zauważyłam i od dzisiaj znowu do pracy:( Ale na szczęści jużnie długo, bo studia sie zbliżają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, ostatnio tak jakoś szybko nam te strony się kończa - super!! ja ćwiczenia z majtasem mam już za sobą, jeszcze tylko rowerek i hula-hop, ale to po pracy:) a drogędo pracy mogę zaliczyć jako spacerek:D w końcu pół godziny ide i to dość szybko, a może rowerkiem pojade? hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordylia no teraz staram sie jesc okolo 800-900 i staram sie nie schodzic ponizej bo kiedys to jadlam nawet mniej kcal ale i pilnuje sie zeby nie jesc duzo wiecej:) a co do tej maslanki i tej dietki to w tych dietkach ktore ja podalam jest chyba ta dietka:) bo ona polega na tym ze kazdego dnia je sie cos tam innego i wlasnie z maslanka kefirami i takim czyms podobnym jest dzien. Przynajmniej mi sie wydaje ze dalam tam taka dietke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordylia---super ja tez przylaczam sie do swietowania :) a tak poza tym to po weekendzie czuje sie jak balon, na dodatek jeszcze gromadze wode przed okresem. Oj dzis musze ostro pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez dzis czuje sie dziwnie napchana:( jutro robie glodowke tzn sniadanko i picie picie picie:) ja dzis nawet sporo pocwiczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja mam 96 mada faka !!!! kordylia - wszystkiego najchudszego :) ja juz nie wiem co mam jesc. Nie piję soków owocowych, nie jem jogurtów owocowych bo wtedy zawsze \"rośnie\" mi brzuch, nie jem pieczywa i nie chudne, ech...ale za todziś zaczynam aerobiczną szóste weider\'a na brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUcy to dlatego ze wszystkiego nie jesz NIE CHUDNIESZ. Ja jem wszystko. Niczego podczas diety nie wyeliminowalam. Jem pieczywko makaron slodycze. Jednym slowem wszysko. A twoj organizm bardzo sie buntuje:) i bedzie ci bardzo trudno wyjsc pozniej z diety tak przynajmniej mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy---Ty również jesteś zaproszona na wirtualną bibkę:P dzięki za życzenia!!:D jeszcze możecie mi życzyć rozmiaru 36:P:P:P ja jeszcze nie ćwiczylam:O ale nadrobię to jak synek pójdzie spać:) za to spalałam kalorie w grządkach podczas plewienia;) jutro od Matki Natury pewnie dostanę prezent w postaci okresu😭 już mnie brzusio pobolewa:( ech... babą być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu.. to jakie Wy chudziutkie już jestecie, ja mam w biodrach 95cm:( tzn kiedyś tam mialam, mam nadzieje że przy następnym mierzeniu bedzie mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... właśnie skończyłam trening.....umieram......:O hulanie wychodzi zajefajnie;) Słonko----na pewno będzie mniej!!:D ja mam niby 90cm w pupci ale jeszcze mam wrażenie,że jest duża:P może już nie jest taka jak u J.Lo ;):P ale to jeszcze nie to co bym chciała:P buziaczki i do jutra:) (jakbym się nie odezwała do południa to znak,że trzeźwieje:P:P:P ;) )----jutro dieta wodna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT, STO LAT, STO LAT !!!!!!!! NIECH ŻYJE , ŻEJE NAM !! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KORDYLIA, PO PIERWSZE TEGO WYMARZONEGO ROZMIARU 36 :) NO I WSZYSTKIEGO O CZYM TAM SKRYCIE MARZYSZ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no drogie panie!!meldować się!!szklaneczki w dłoń,bo polewam!!!!:D:D:D Słonko-----dziękuję!!!!!!!🌼 no to siup........;) :P wrrrrr......ale mnie brzuchol napie......😡😠😡 jadę do sklepu ogrodniczego bo mi suka kwiatki poprzesadzała!!😡 a właściwie to porobiła dołki na nowe sadzonki:O:O:O FUCK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze, ja niestety już idę do pracy,:( i mam wielka nadzieje że jak wróce koło godziny 21 nasza impreza bedzie sie dopiero rozkręcać:D już po wszystkich ćwiczonkach majtasa jestem, o dziwo mnie nie bolą już miesnie, chociaż ćwiczenia na pośladki nadal są dla mnie cholernie trudne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kordylia wszytkiego dobrego zycze, rozmaru 36 :)i brak problemow z utrzymaniem go :) no i wszystkiego, wszytskiego naj, naj.Mineralka ale pije za Twoje zdrowko :) slonko7-ja koncze, ty zaczynasz :) Dzieki Bogu to moj ostatni tydzien. Wlasnie sie zastanawiam czy po obiedzien nie isc na rower... dosc szalony pomysl hmmmm.... bo doszlam do wniosku, zemoje poobiednie drzemki tez pewnie przyczyniaja sie do utrzymywania sie mojej oponki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jezeli ktoras liczy kalorie, polecam www.vitalia.pl tam jest teraz 7 dniowa promocja, i mozna sobie przez te siedem dni kalorie naprawde z duza dokladnoscia policzyc, bo w spisie maja chyba wszystko i w fajnych miarkach, typu-lyzka, kromka. Dzis za mna 597kcal, w tym 79gram tluszczu, to chyba duzo co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziwojki:) kordylia 100 latek:) i wsiego naj:) na zakupach dzis bylam i wiecie co nie ma na mnie rozmiaru czy co. Takie wszystko brzydkie bylo ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki laseczki zażyczenia:D to co??siup na drugą nogę??:P ja też nic nie kupiłam:(nawet w ogrodniczym wszystko przebrane😠 do tego strasznie gorąco,boli mnie brzuch,ucho i lewy policzek:( chyba mnie przewiało😭 :( dziś mam wolne od ćwiczeń:P jak święto to święto;):P może tylko pohulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kordylia Ty sobie zrobi dzis wolne od cwiczen plus wyzerka, no w koncu raz w roku sa urodziny:) ja niestety nie mam dzis urodzin wiec zmusilam sie na ten rowerek i godzinke pedalowalam, u mnie dzis super pogoda na rowerek,nie za zimno, nie za cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg vitalii moja najniższa waga to 61 i tylko do tej wagi pokazaly sie wykresy. Super, a ja potrzebuje max 56 :P Ostatnio duzo jem dziewczyny, naprawdę nie wiem co sie dzieje. To pewnie przez doła. Ech...nawet nie chodzę rano z kijkami, kompletnie się zaniedbalam, ale z drugiej strony ten okres trwa od ndz więc jutro musze wziąc sie w garsc !!!!!!! ok, wypiszę sobie zestaw rzeczy, które mogę jesc: kefir serek kanapkowy brzoskwinie surówki/sałatki gotowana wołowina pistacje bialy ser ser feta ogorek kiszony jaja otręby jablka ewentualnie: pieczywo chrupkie sucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak laseczki??drinkujecie?? mam nadzieję!! może macie ochotę na sałatkę jarzynową i lody??:P:P:P mniam!! ciacho się chłodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordylia no ja za Twoje zdrowko wypilam :) wiec jeszcze piwko musze dzis do menu zaliczyc. Lucy a Ty czemu masz dola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem, jakos tak...w przyszlym tygodniu wracam do pracy, buuuu wlasnie jem 2. śniadanie - brzoskwine, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ja dopiero po praktykach, ale co tu tak pusto??? Ja dzis zadnych cwiczen nie robie,mam @ i umieram od rana buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie:) no faktycznie dzisiaj tutaj straaasznie pusto, no a ja już po pracy, w końcu. ćwiczonka zaliczone:) a gdzie Wy wszystkie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×