Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

ja mam 15 lat, 166 wzrostu. od dzisiaj cwicze jeszcze 8 minute. jak ktos chce adres filmiku z tymi cwiczeniami to piszcie. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetowa
jesli mnie przyjmiecie dziewczyny jestem z wami rekami i nogami :D ja mam 170cm i waze 62,5 kg. i bardzo bardzo chce zminusowac 7,5kg., czyli calkiem podobnie do szanownej reszty :P w sumie od poczatku roku bez wiekszego szalenstwa schudlam z 69kg. i mam nadziej na ciag dalszy :) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77788
co to jest 8 minute?????? Naked skad jestes? tez myslalam o siłowni ale samemu to tak nie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tez sie przylacze :) Mam 174 wzr i 65kg (ale dzis zaczela sie @ wiec normalnie 63) - dąze do 56, ale ostatnio wszystkie topici na ktorych pisze umierają śmiercia naturalna :( Mam nadzieje, ze to nie ja przynosze im pecha :P Mój sposob to unikanie pieczywa i dluuuugie spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetowa
Lucy ja na spacery nie mam czasu wiec stawiam na skakanke :) jutro kupie i to bedzie "moj pierwszy raz" :P a tak wogole, zeby ruszyc wage ja tez musze ograniczyc weglowodany! nawet rozwazam south beach ale przeraza mnie 2-tygodniowy brak owocow :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violetowa - owoce jak owoce, mnie by przerazal brak alkoholu ;) A tak w ogole to gratuluje spadku uwagi :) Ja mam teraz wakacje (jestem nauczycielka) wiec musze korzystac z wolnego czasu, chociaz zauwazylam ze im jestem starsza (24,5) tym trudniej mi schudnąc, fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graba paruje
Lucy... ja tez jestem nauczycielka... tez mam wakacje... i mysle o dietce... na razie waze 62 kg przy 165 cm... wiem, ze troszke to jest... ale kazdy mi mowi, ze ladnie wygladam w takiej "tuszy";) Mimo to moim marzeniem jest 55...;) Uda sie? No jasne, ze tak! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo a czego uczysz? Ja angielskiego maluszki w podstawówce :) Musi sie udac, najwazniejsze to czuc sie dobrze w swojej skorze a ja póki co czuje sie tak byle jak, chcialabym chociaz zejsc do 60, tak na dobry początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
hej dziewczynki o widze ze naet nas tu sporo:) no i fajnie:) no mialam dietke zaczac od pon ale zaczynam od dzisiaj:) no juz zjadlam sniadanko no 3kanapki:) takie malutki no i do konca dnia tylko i wylacznie bede jadla ogorki i pomidoraski no i za cwiczenia sie biore ale to pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
oj cos was nie ma i nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Za mna: poł godziny spaceru jogurt wiśniowy troche białej czekolady (imieniny mam :P) Moja \"okresowa\" waga zmalała i teraz jest 63,5 uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja wlasnie wstalam. od wczoraj sie trzymama jakos, nie zjadlam nic slodkiego pomimo tego ze jest w domu pelno ciaste..ech..kusi, kusi, ale nie zjem! tak jak juz mowilam trzymam sie mojego jadlospisu i zaraz zjem platki. a cwiczenia 8 minute i 200 brzuszkow. tez ktos cwiczy 8 minute? te cwiczenia sa naprawde super, ja sie przy nich nie mecze, a od razu czuc talki fajny brzuch sie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
Emmeline ja cwicze 8minute no wlasnie te na brzuszek mam juz za soba ale sabie przy nich jak stara baba:) no pozniej jeszcze zrobie 8minute na pupcie:) i tez se posapie:) Lucy from the block to wszystkiego naj z okazji imieninek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Kurcze w pon przyjezdzaja do mnie goście i nie będe przy nich ćwiczyc, no ale bede duzo chodzic bo musze pokazac im moje piekne miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
lucy from the block a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Gdańska :) Więc w dzień bedziemy chodzic po Starówce a nocami balować w Sopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
fajny Gdansk jest fajny chociaz nigdy nie bylam:) ja to Bialystok:) Kurde poczulam gloda? jaka jest dobra metoda na gloda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no co ty na mnie ta metoda nie dziala:( no ogorka jem no to mi nie zaszkodzi:) lucy from the block a ty na jakiejs dietce jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na diecie \"cokolwiek robisz nie jedz pieczywa i ziemniaków\" ;) bo nie lubie diet typu \"zjedz tyle tego o tej i o tej godzinie\" - to mnie wykancza psychicznie :P no a przeciez nie bede sie dobrowolnie stresowaac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
a ja jestem na diecie normalne sniadanie a pozniej warzywka i jem tylko do 17 a pozniej nic a nic no i chudne jakis 1kg w tydzien ale i tak jestem z siebie dumna:) a teraz cwiczenia dolaczylam to moze troszke wiecej mi spadnie i szybciej:) bo wczesniej to wcale nie cwiczylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
a no i na slodycze se tez czasami pozwalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis jem biala czekolade ale to tak w ramach drugiego sniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
a ja jednego cukiereczka z galaretka zjadlam no wkoncu jeden cukierek mnie nie zabije:) hmmm 2 chyba tez nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no znowu czulam gloda:) teraz zjadlam pomidorka I JUZ GLODA NIE MA:D hmm chyba se teraz pocwicze bo cos mnie na cwiczenia wzielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz wychodzę na mega spacer po plazy ale przedtem zjem jogurt z otrębami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no a ja mam takie postanowienie no teraz mi do glowy przyszlo:D bede cwiczyla kazdego dnia co najmniej 2godz no nie wazne jakie cwiczenia ale musze sie jakos ruszac no:) kurde no beznadziejne mam nogi:( da sie cos jeszcze z nimi zrobic no ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie sa te cwiczenia 8 minute na pupe? masz moze do nich link? bylabym wdzieczna bo ja mam tylko na brzuszek i jestem bardzo zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×