Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

Gość violik
no ja biore sie za cwiczenia no jakies pol godziny se pocwicze i bedzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
oj dziewczynki jakos slabo mnie wspieracie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
oj dziewczynki jakos slabo mnie wspieracie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
widze ze chyba bede tu pisala sama ze soba no to pisze:) no jeszcze pol godz cwiczen mi zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm ekhm
moze wszytkie wkurzylo ze co chwile piszesz "no" :-o i sobie poszly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie tez powstrzymalam od slodyczy, idzie swietnie, dzisiaj jeszcze musze pocwiczyc i bedzie ok jak na dziisaj. narazie to drugi dzien. 29 lipca wchodze na wage, jak myslicie ile moze mi spasc? obecna waga to 62 kg, moze chociaz 60 bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
DODRA JUZ NIE PISZE "NO" napewno ci te 2kg spadna:) ja chce sie 6 pozbyc ale na paczarek to tez 2 by sie przydalo jakos zrzucic chociaz wydaje mi sie ze juz nic nie zrzuce nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zalatana jestem troche ale mam nadzieje ze to przeczytasz ( mowie do osoby ktora sie pytala skad jestem) ..otoz jestem z lodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm ekhm
widzisz juz sie pojawiaja :D jeszcze jakbys nie pisala "se" to juz masz super topik ludzie nie sa tolerancyjni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
"se" bede pisala chociaz nie zauwazylam zebym jakos tego naduzywala wiec jezeli sie cos nie podoba to prosze nie czytac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm ekhm
:( :( :( ja chcialam tylko pomoc bo Twoj topik padal i wpadlam na pomysl, ze dlatego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce ogolnie zrzucic 6 kg. pozniej jeszcze 5 i to bedzie moj cel ale najpierw 6:) pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
pierwszy dzien diety za mna:) jest ok nwet cwiczenia byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wlasnie po cwiczeniach, zero slodyczy juz 2 dni. nie wiem ile jeszcze wytrzymam, ale narazie idzie swietnie. i takie fajne uczucie jak brzuszek taki niepelny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
ja to tez mam taki pusciutki brzuszek taki plaski a jak rano wstaje to jest taki zapadniety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez rano taki jest:) fajnie jest sie tak czuc tylko jak widze swiezo upieczony placek:(... to juz nie jest tak fajnie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Wczoraj wróciłam do domu przed 21 i nie chcialo mi sie już odpalać kompa. Zjadlam wegetariański obiad w Green Wayu więc żywieniowo było ok, gorzej dzisiaj - impreza imieninowa brata. Niby nikt mi niczego nie wepchnie na siłe ale wypada zjesc np kawałek torta (a to o jeden kawałek za dużo), no ale kit z tym, to tylko jeden dzien, jako przezyję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
hej ja juz jestes po smiadanku dzis zjadlam tylko 2 kanapusie bo chyba nawet nie bylam glodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
wlasnie ide jesc obiadzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nie mam obiadu, za to bedzie wystawna kolacja i ciasto, fuck. Dobra spadam na imprę, od jutra wzmożona praca nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam sie na diecie dalej. Od 3 dni nie jadlam nic slodkiego. I wytrzymam do konca. Wlasnie jestem po obiedzie. Jeszcze cwiczonka dzisiaj i kolejny dzien zaliczony;) pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no ja juz pol godz cwiczonek mam za soba jeszcze mi 1,5godz zostalo:) ale fajnie jest:) mniej mi sie jesc chce niz wczoraj DAM RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyo
hej :) Dołączam sie, chciałabym tez tyle schudnąc al mam problem wiekszy :) pomożcie :) mam wielki tylek i uda a reszta jest okej waze 53 kg :) tylko ze od pasa w dol wygladam na taka beyonce przytytą :(( A cwiczenia 8minut sprawiaja ze mam miesnie zamiast tłuszczu :O Pozdrowki Beyo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
witaj BEYO a ile masz wzrostu? hmm ja mam ten sam problem gore mam niby szczulpa a dol masakra tez nie wiem co z tym robic i tez cwicze te 8minute ale jeszcze ja nic nie widze anie zeby mi kg spadaly ani miesni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
widze ze ja to chyba sama ten topik prowadze:) hmm zgrzeszylam dzisiaj:( zjadlam kawaleczek czekoladki:( taki maluski maluski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyo
hej hej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyo
sluchja slyszalam ze dziala np. steper ale on robi miesnie.. wiec zamaist tluszczu masz dalej wielke ale umiesnione, slyszlalam ze na wew strone ud dziala agrafka ale tez bardziej umiesnia...:((( niewiem co robic slyszlaam ze domowe sposoby sa i kosmetyczne hje odewzij sie jak bedziesz Joan_ST@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyo
ah i mam 168i 53 kg ale mwoie ci to nie ma roznicy mam lekkie kosci i gore szczupla.. a dol jezuu.. najgorzej:( nawet spodni nie umie kupic sobie jestem wieksza od szakiry i beyone razem wzietych:((( Odchudzanie tez tak srednio dziala bo chudne z brzucha ktory mam plaski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja prowadze z toba topik violik;) no coz dzis nie zjadlam nic slodkiego, ale wszystko tak kusi... i do tego jestem troche glodna. ale nie nie zjem nic juz dzisiaj, juz za pozno. tylko do 18 jem. kiedys tez bylam na takiej diecie jak teraz ze jem normalnie tylko bez slodyczy. wytrzymalam miesiac, i byly efekty, wszyscy mi mowili ze schudlam. a pozniej przeczytalam artykul w gazecie jakis beznadziejny ze mozna jesc slodycze, ale trzeba sobie marzyc ze sie ma taka figure jaka by sie chcialo miec i mozna jesc tylko ze z opanowaniem i w ogole i przez to zaczelam znowu jesc slodycze i przytylam od tego czasu 6 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×