Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiedzcie

Palcówka a ciąża

Polecane posty

Gość odpowiedzcie

Czy podczas tzw. palcówki kobieta może zajść w ciążę ? Wtedy, kiedy palec faceta dostaje się głęboko do pochwy. Wiem, że jest to możliwe jedynie wtedy, gdy na palcach mężczyzny znajduje się choć odrobina męskiego nasienia, lub dostanie się ono do pochwy kobiety w jakiś inny sposób. No więc jeśli on przed palcówką robił siusiu (i dotykał członka rękoma, oczywiście) no i tych rąk nie umył przed palcówką, czy jest możliwe że podczas siusiania na jego palcach znalazło się nasienie? gorąco proszę o odp.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cuda wierzysz?;)Daj spokoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po siu-siu sie myje rączki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to się boję spojrzeć na jakąś kobietę bo one od razu zachodzą w ciąże. Ale co się dziwić tako to edukacja Giertycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet bez patrzenia może zajsc, jak wiatry będą sprzyjaące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie
ja oczekuję poważnej odpowiedzi a nie żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udziliłam poważnej odpowiedzi w 2 pierwszych postach;)Jak masz takie schizy co do ewentualnego zapłodnienia, to może za wczesnie dla Ciebie na bzykanko, he? Z takim podejsciem to sie mozna nerwicy nabawić tylko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie
a czy palcówka jest równoznaczna z "bzykankiem" ? w tym pierwszym nie dochodzi w końcu do kontaktu męskiego nasienia z pochwą, chyba że... no właśnie.. facet zrobi siusiu i nie umyje rąk ;/ czy to możliwe by w ten sposób męskie nasienie dostało sie na jego palce?? teraz już tylko chcę odp. na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie
Olewus, co przez to rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie
aa już rozumiem ;] czyli pradopodobieństwo zajścia w ciąże znikome.. mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierze w cuda:DWierze za to w przypadku, ktore chodzą po ludziach co prawda...nie wiem jaka tam maja trase, bo żaden przypadek nigdy do mnie nie przyszedł:oAutorze--> powtarzam, po sikaniu trza myc rece, bo higiena a nie ciąża:D Tylko tyle:PSwoja drogą myslisz, ze plemniki to takie małe terminatory, tudzież robocopy? Poczytaj sobie jakie srodowsiko jest wymagane do życia i dalszego rozowju plemnikow. Nie sa to na pewno Twoje rece.....to tak jakbys rybie kazał oddychać skrzelami w powietrzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie
przecież wiem, gdzie żyją plemniki... w jądrach mężczyzny.. i wydostają się na zewnątrz podczas wytrysku, znajdują się w spermie.. jednak gdy facet jest podniecony, może sie na zewnatrz wydostać taki płyn poprzedzający wytrysk, i tam tez znajdują sie plemniki.. więc może facet podczas siusiania, dotknął żołędzia, gdzie znajdował się ten płyn.. i dostał sie tak na jego ręce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie... wiem ze to głupie ze przez palcowke nie zajdzie sie w ciaze ;] ale moj chlopak dostał wytrysku wytarł reka swojego poźniej swoja reke o kosuzlke i poxniej mi znow wlozył palce... nie wiecie czy mozna tak zajsc w ciaze? mi sie wydaje ze to nierealne ale jak wy sadzicie? głupie pytanie ale zastanawia mnie to.. i wbijam sobie do glowy ze moge miec dziecko ... ;/;/;/ on trzymał lewa reka swojego ;]] a prawa mial we mnie xD poźniej wytarł ta lewa reka swojego i prawa włozył pod koszulke i wytarł a potem prawa reka sprawdził czy koszulka jest mokra no i wytarł reke o spodnie i wtedy włozył palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ;] juz jestem spokojniejsza ;] on dba o higiene xD jeszcze nie uprawialam z nim sexu ;] tylko te palce ;] to teroche glupie zebym w ciazy była.. ale ja sobie wszystko wyolbrzymiam.. a jak pytam innym na kafeterii to mowia ze jestem w ciazy mam nadzieje ze mowisz prawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja sie naprawde boje ;(( mam jakis dziwny śluz... taki bardziej wodnisty niz zawsze ;(( za tydzien mam dostac okres ... jak go nie dostane to sie załamie śluz sie zmienia przed okresem? bo nigdy nie zwracalam na to uwagi.. a teraz co mnie nie zaboli to mysle o ciazy ;(( nie robiłam tego z synkiem była palcówka i jak on juz mial wytrysk to nie we mnie... miła troche mokra koszulke i sprawdził ta reka która byl we mnie czy nie ejst mokra... poźniej ją wytarł bo okazalo sie ze jest i znowu mi wlozyl palce ;(( moge byc w ciazy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. Miss Pozdro.. nawet wiatr jest groźne?.. Nie dośc że nie wolno patrzyć, jeszcze do tego nie oddychać?... widziałem że trzeba się uśmiechać do wszytki dzieci.. nie wiadomo, ale aż tak?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkka
czy przez palówkę moge byc w ciazy?ja go dotykałam on sie spuscil...potem on mnie dotykał..mozleiwe ze mial sperme na dłoniach...moze zajsc w ciaze?robiłam test niby wyszło ze nie jestem ale okresu dalej nie mam spoznia mi sie 4 dni jak myslicie?pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja Tuhajbejowicz
Mi też robiono palówkę ale w ciążę nie zaszedłem od tego. Niezbyt mile to wspominam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana...to zalezy jaka to byla palcowka!! jak nazbyt energiczna to nie boj zaby ...zmiazyl je tam ..ubil niby kogiel -mogiel ...spoko..hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkka
ehh...to czemu mi się spóżnia okers dalej?jak ja od 2 lat miałam normlnaie nigdy mi się nie spóżniał...:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxvxxxxxxxx
ja akurat wiem dość dużo na ten temat bo gdy miałem 16 lat laska próbowała mi wcisnąć, że jest w ciąży po palcówce... fess... Przestudiowałem cały internet na ten temat niektórzy twierdzili, że tak może zajść w ciążę ale prawdopodobieństwo jest 1:100000. Zrobiliśmy 2 testy to później sie na tydzień uspokoiła i znowu... "co jak sie testy mylą?" itp. W każdym bądź razie w ciąży nie była ale straszyła mnie śmiertelnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxvxxxxxxxx
już nawet kazała mi znaleźć sposób na aborcje... znalazłem ale na szczęście nie musiało do tego dochodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, dawno się tak nie uśmiałem :P ciekawe jaki ma wskaźnik Pearla palcówka :D:D haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkka
co dziewczyny czemu?jak sądziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×