Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiedzcie

Palcówka a ciąża

Polecane posty

Gość iwkka
ahaa..spoko ale napewno nie jestem w ciazy?piersi mnie bolą tak jak na okres...ale wciąż go nie mam...jakmyśłisz będę go miałą nie dugo?czy mam sobie drugi raz zobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkka
"romantyk"to ty myslisz ze nie jestem w ciazy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkka
a skąd takie przekonanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka550
i co masz już go ? Ja uważam jeżeli chłopak ma nieco nasienia na palcu i robi głęboko to jakieś prawdopodobieństwo jest.Fakt,że to nie jest bezpośrednio tak jak z chOOya ale nasienie się przedostaje.... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mam pytanie które mnie strasznie nurtuje a mianowicie : robiłem lasce palcówę a później wytarłem ręką sobie penisa z odrobiny spermy tą samą ręką i potem wytarłem lekkto w husteczke i znowu jej robiłem palcówę czy z tego może byc dziecko prosze odpowiedzcie szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frappee
Uspokojcie się, nie ma takiej możliwości! Jeśli nawet ten plemnik byłby na palcu, i przypuścmy że pechowo macie dni płodne, to długosc palca nie jest wystarczająca żeby zapłodnic !!!!!!!! Inna częśc ciała do tego służy. Oczywiście jest szansa 1 na milion że trafi się plemnik spreenter super bohater, ale wtedy rzeczywiście, możecie zacząc grac w totka z takim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
Czy jestem w ciąży ?? Mi chłopak robił palcówke to był moj pierwszy raz ..mówił że ma czyste rece nawet nie dotkał swojego członka tylko wkładał mi palec powiedział ze przebił błone. a mi sie okres spuznia 4 dzień . robilismy to 3 dni przed miesiaczka . a ja po tym byłam chora .. ?? powiedzcie czy moge byc w ciązy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domis16
Hej, nazywam się Dominika i mam 16 lat. Wczoraj z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. Byliśmy ubrani jednak ja dotykałam ręką jego penisa a pozniej wkładałam palce do swojej pochwy. I stąd moje pytanie: Czy gdy ja dotykałam ręką jego penisa i płyn bądź sperma znalazła się na moich palcach po czym włożyłam te palce do pochwy to czy mogło dojść przeniesienia plemnikow i co za tym idzie do CIĄŻY ? prosze o odpowiedź drogie koleżanki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domis16
Czyli jest to nie możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezika111
no jasne ze mozesz byc w ciazy to sie zdaza nawet przy pocieraniu przez majtki albo jak sie usiadzie na klape ubrudzoną po waleniu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziom wiedzy jest zastraszający... siusiu a nasienie mimo tego że "wychodzą" z tej samej "dziurki" to przecież dwie różne rzeczy :o a poza tym plemniki nie żyją nie wiadomo ile, tak samopas "na powietrzu". Kiedy skończy się mit ciąży z ręcznika, palca, deski klozetowej? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate23344
Prosze o pomoc Spóźnia mi sie okres juz jakies 2 tyg. okolo miesiaca temu chlopak robil mi palcowke ale wiem ze przez to nie mozna zajsc w ciaze...ostatnio mialam sporo stresow ale wydaje mi sie ze to juz za dlugo trwa:( co moze mi dolegac? Prosze o odpowiedz i rade... Z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona _mamusiaa
przecież plemniki żyją w plemnikolandii i codziennie na polecenie króla Plemnikusa I wysyłaja oddziały szturmowe na całą ziemię i zapładniają wszytskie możliwe kobiety więc co tu o jądrach piszecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zix
mój chłopak robil mi palcówke 3 dni temu i nie miał zadnej spermy na palcach mimo to spóźnia mi sie okres czy jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak zaczyna sie nocka
pozdro600--hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zix
czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaBardzo
i jak sie okazało? jestescie w ciazy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko chłopak robił mi palcówkę a wcześniej był zrobić siusiu i nie umył rąk i mógł mieć odrobinkę spermy okres mi się spuźnia jestem chora na padaczke i biorę leki czy jest szansa na ciąże dodam ze to było tydzień temu a ja od czterech dni wymiotuje nie cały czas tylko pare razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciu miciu be be
a od kiedy facet ma wytrysk w czasie siusiania????? Jakie te dziewczyny glupie! No chyba ze w tej lazience robil cos wiecej niz tylko sisianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko chłopak robił mi palcówkę a wcześniej był zrobić siusiu i nie umył rąk i mógł mieć odrobinkę spermy okres mi się spuźnia jestem chora na padaczke i biorę leki czy jest szansa na ciąże dodam ze to było tydzień temu a ja od czterech dni wymiotuje nie cały czas tylko pare razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaratunku
pomocy, do szkoły a nie do łóżka! co za idiotki po tym świecie chodzą, aż dziw że pisać potrafią. Sperma na palcu szybko wysycha i nie wiem jaki cud musiał by się zdarzyć, żeby żywy plemnik trafil na szyjkę macicy, zeskoczył z palca, popłynął dalej, znalazł jajeczko i je zapłodnił. Chyba nawet jakby ktoś się staral to by mu taka akrobacja nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567d
Pablo Novacci zaszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidżi55r

Mam pytanie czy kiedy zrobię sobie palcówke to mogę zajść w ciążę?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×