Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Eddie zmieni sie z nieznajomego w gościa :P pozatym ... jedza juz rozmawia z Eddie\'m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jędzuniu dawaj foto... Eddie doszło - fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekuniu-->Ok, to ja jutro jeszcze poszperam i coś także prześlę, ale jutro, bo dziś padam z nóg:) Dostałam i dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzo-->Zaręczam, że Eddie jest bardzo sympatyczny i zupelnie nieszkodliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko przeprasza, ale jak mówiła nie może narazie wysłać ... bo nie zna Eddiego za długo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko, nie bądź taka. Ja swoją wysłałam Eddiemu i Justka z tego, co wiem także przesłała. Nie wyłamuj się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie mysli... chyba zapomniał o warunkach napisanych drobnym maczkiem :P... ok :) Eddie cierpliwy poczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zresztą Ty dziś zaczęłas z tymi fotkami, a ja się pozbyłam chyba zahamowań, ale to chyba niedobrze dla oglądających foty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
linger - wybacz, ale na razie wole pozostac tajemnicza. nie obrazajcie sie, bo Was polubilam, ale wole, zeby moj wyglad na razie pozostal dla Was zagadka ;) jesli kiedys sie spotkamy na zywo, to poznacie prawdziwa mnie, a zdjecia nie oddaja calosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam moje foto Linguś hehe --- eh no jak wytrwa z Nami 2 tygodnie to wyślę no może 3 tygodnie ... sorka al episałam wcześniej już to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt jędzuniu - ja bym się z Wami chciała kiedyś gdzieś ... na zimnym piwku w krakowskiej piwnicy lub ogródku, no ewentualnie warszawkiej, ale Wt chyba piwnic nie macie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie oddają, dlatego ja np. jestem daleka od oceniania ludzi po fotce a tym samym po wyglądzie, dla mnie to jest nie w porządku jeśli ktoś Cie w ten sposob ocenia i na tym się opierając decyduje czy chce z Tobą dalej gadać, czy nie. To smutne, ale tacy sie zdarzają, no ale mam nadzieję, że Wy ze mną jeszcze rozmawiać będziecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje bardzo fajne Deko:) Ja się z Wami równać nie mogę, nie jestem tak atrakcyjna, dzieciak ze mnie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś ... Ty już chyba śpisz bo majaczysz ... --- Jasne że będziemy z Tobą gadać ... jesteś Naszym Lingierkim ... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
jędza wcale nie rozmawia z Eddie'm, a jedynie od razu jasno okreslila warunki naszej koegzystencji na tym topicku :P :D a z jedzami podobno lepiej nie wdawac sie w polemiki ;) :D Eddie musi sobie zapracowac na zaufanie :P niby linger za niego poswiadcza, ale nigdy nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zołzo - i dlatego foto wysłac nie mogę ... Eddiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja troszkę więcej z Eddiem gadalam niz Wy, bo mi tu wczoraj i w pt towarzyszyl. Myślę, ze to nic takiego, w końcu to tylko fotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do lożeczka, jeszcze raz miłych i kolorowych oraz Wielkie Buziaki :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD P.S. Deko-->Nie majaczyłam, jeszcze kontaktuję. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie bedzie rozmawiał :) Eddie wyznaje zasade (nie stosujcie tego dzieci w domu) : jak zobaczysz nieznajomego - podążaj za nim :P:D Eddie nie boi sie ciężkiej pracy :) nie kłuccie sie i nie bijcie :P kto chce michałka ? :D 🖐️ po raz kolejny OyE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
jedza zwroci nieznajomemu Eddiemu uwage, iz pisze sie : "nie kłóćcie"*. od razu zaznacza, ze robi to z czystego nabytego ortograficznego zboczenia :P :D p.s. nawet gdybym chciala, nie mialabym czego wam wyslac, poniewaz czesto zmieniam wyglad, a zdjec w aktualnym stanie chyba nie posiadam ;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
a na Michalka sie nie skusze, poniewaz troche sie przejadlam slodyczami w weekend. bez ograniczen potrafie jesc obecnie jedynie lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
widac Eddie mial kiepskich nauczycieli :P ;) a gdzie sie deko podziala? chyba nie zostawila mnie sam na sam z nieznajomym :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt się nie boi i nie kłóci Za Michałka też dziękuję ... --- chyba idę spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
nie zostawiaj mnie tak, deko, bo sie boje :o nudno cos dzisiaj na kafe... chyba tylko ja nie wiem, co ze soba zrobic w niedzielne wieczory... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
mialam sie nie cofac, ale kilka stron wstecz wyczytalam, ze na poczatku podejrzewalyscie, ze Eddie to jedno z moich nowych wcielen :o uroczyscie oswiadczam, iz nie pisze i nie zamierzam juz pisac na tym forum na czarno. p.s. jedza natomiast musi przyznac, ze orgtografia jest jej mocna strona. cieszy sie z tego niezmiernie, poniewaz skoro nie ma nic ciekawego do powiedzenia, chociaz moze zablysnac tu znajomoscia regul ortograficznych :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×