Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość byc soba
w mnozeniu dwa minusy daja plus a ty tak mnozysz i mnozysz te minusy, wiec... :p ale dobra, podliczamy plus, minus, minus, plus bilans zerowy, nie jest zle :p :D na dzis nie ma takich okolicznosci, ale kto wie... jeszcze duzo przede mna, mam nadzieje w koncu ludzie sie zmieniaja z czasem, pewnie zmienie sie i ja :p a kontrole... nieee, nie trace, zwlaszcza po pijaku :p ale zwyczajnie nie znosze skrajnej wulgarnosci, szczegolnie u kobiet gorzej, ze sam sie nie popisalem i krotko pojechalem :o tyle z mojej konsekwencji :D :p jezyka ze soba do klubow nosisz? :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
a Ty jak zwykle albo niekumaty, albo tylko takiego udajesz :P jak pisze o jeżykach, to Tobie języki w głowie... i odwrotnie :P ale w tym wypadku oswiadczam wszem i wobec, ze chodzilo o język. nie lap mnie wiecej za slowka, bo sie zrobie nieprzyjemna, a chyba nie chcesz skonczyc tak, jak klubowi napastnicy :P ? najlepiej jest zmienic siebie jeszcze zanim zmienia sie inni. ale zdaje sobie sprawe, ze nie kazdy musi byc tak samo elastyczny :P :D chociaz mam wyjatkowo slaba glowe, to w gruncie rzeczy zawsze sie kontroluje. mimo tego, lubie udawac co innego dla zmylenia przeciwnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
a widzisz, to jest skuteczna bron, jesli przeciwnik cie nie docenia to zyskujesz ogromna przewage :D tak samo z udawaniem niekumatego :p a juz w ogole najlepiej jest zmienic innych pod swoje dyktando :p :D ja niestety tez slaba glowe mam, chociaz podobno nie widac po mnie :p i nie lapie za slowka tylko sie upewniam, bo wachlujesz tymi jezykami zawsze i trudno sie polapac :p no i nie boje sie skonczyc jak klubowi napastnicy :p ale chetnie bym zobaczyl tego jezyka albo posluchal tego jezyka :D w zaleznosci o czym mowa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
skoro już o jezykach mowa, to moze pomozesz mi zjesc lody z jezykami ;) ? i znowu mnie lapiesz za slowka nie udawaj niekumatego, bo to juz nic nie da, skoro sam mnie uswiadomiles co do broni, ktorej uzywasz :P :D ja mam tylko jeden jezyk, i wcale nim nie wachluje na prawo i lewo :P zeby posluchac, najpierw musialbys sie zmienic w napastnika, a Ty podobno nie napastujesz ;) :P a jezyka mozesz zobaczyc dzis w lodach, skoro az tak bardzo Ci na tym zalezy :P :D szkoda, ze pokrojony na kawalki, ale to zawsze lepsze niz nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
uuu okrutna kobieto... teraz jestem glodny :o i gdzie ja teraz kupie lody z jezykami :o w imie nauki moglbym ponapastowac :p :D i nie lapie za slowka tylko testuje, jak zwykle :p D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
nie lubie byc traktowana jak przedmiot badania, okrutny mezczyzno :o :P nastepnym razem przynajmniej bedziesz wiedzial, ze do rozmow ze mna musisz sie zaopatrzyc w lody z jezykami :P chetnie bym sie swoimi podzielila, ale to chyba raczej fizycznie niemozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
nikt nie lubi, bo ludzie nie lubia w ogole byc rozpracowani przez innych :p tak chetnie bys sie podzielila, bo to fizycznie niemozliwe wlasnie :p i skonczmy temat jezykow bo zaraz bede musial cos zjesc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
ale mnie tu jeszcze nikt nie rozpracowal :P ja sie zawsze chetnie dziele, tym chetniej, jesli to fizycznie mozliwe :P po prostu nie miales dotad okazji doswiadczyc mojej hojnosci :P ;) ale zakonczmy temat. przynajmniej powstrzymam sie przed spozyciem tego czegos w roli przedwczesnego sniadania. zwlaszcza, ze normalnie sniadan nie jadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
kocham te cenzure :D zebym sie dowiadywala stad o wlasnej ch..nosci ;) a mowa byla o h.o.j.n.o.s.c.i., gwoli sprostowania :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
:D prawda na wierzch wyplywa :D :p chyba :p :D w twoim wieku tez nie jadalem, ale teraz zmadrzalem :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
doswiadczony sie znalazl :P a mojego wieku nie znasz, poki co :P a tamtego "chyba" sie nie czepiaj, bo na pewno nie mozesz byc bliski rozpracowania mnie, skoro ja sama miewam z tym problemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
:D juz ci mowilem ze swoje wiem :p to "chyba" to najrozsadniejsze co piszesz :p :D ludzie sie za bardzo denerwuja jak cos sie udowadnia im na przekor :D wiec dzis podaruje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
tym razem nie daruje :P pochwal sie, prosze, skad tyle o mnie wiesz, bo inaczej zrobie sie nieprzyjemna :P :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
:D nie no.. nie wiem przypuszczam ale jestem dobry w te klocki i sadze ze mam racje :D a jak mam, to pewnie poczujesz sie mimowolnie urazona ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
ale musze przyznac ze podoba mi sie ze tak sie tym gryziesz :D :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
pewnie nie masz, ale wole sie nie upewniac :P :o na dzis daje Ci spokoj, bom zmeczona, ale nie mysl sobie, ze zawsze tak latwo zapominam :o zatem tlumaczenie szykuj sobie na nastepny raz :P a dzis masz grzecznych za to, ze przez Ciebie tak sie tym gryze :o :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
:p no ja jeszcze tylko cos zjem :o i tez ide i nie gryz sie, pewnie nie wiem :p :D masz niegrzecznych bo i tak nie pamietasz :p ale jak zapamietasz to musisz opowiedziec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa na tronie
Witajcie, Drodzy Moi.🖐️ Pozdrowienia z Warszawy. Wreszcie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa na tronie
Eddie, a Ty znowu dzień przesypiasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzIęKuJę EdZiK :D Jakoś żyję, może jutro będzie lepiej. Dziś w pracy mnie wykończyli, plus jeszcze takie wewnętrzne przemyślenia. A EdZiO jak się dziś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardowo zaczął sie niedawno :P juz po objedzie.. a teraz w poszukiwaniu jakiegos zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa na tronie
Eddie, jesteś kreatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa na tronie
A teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×