Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Quirky alone Quirky dziwny alone sam hehehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwne... ale że on się tak dał... pewnie sam chciał :P:D ale ile jest dzidziolów po takim zabezpieczeniu ... ja znam kilka przynajmniej... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn upić - dobrze wiedział co się kroi... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to są jeszcze takie zaszłość że kobieta jak tak zrobie to ... a mężczyzna to ... a każda kobieta nawet najbardziej wyzwolona ma to gdzieś zakodowane... a wogóle to lepiej wykorzystywać niż być wykorzystywanym... a najlepszy to by był wspóudział hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ witam się i uciekam już, nie będę przeszkadzać w dyskusyjce :) Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie zgodziłabym się z tym.. są rzeczy na które ma się wpływ i które są wynikiem naszych decyzji... złych czy dobrych... kwestia wyboru w którą stronę iść ... a złapać dzieciaka z przypadku to wątpliwa przyjemnośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mówię że niektóre przygody mogą się tak zakońćzyć ... nie mówię o wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie wariactwa to lubie hehe taki spontan niewiadomo co gdzie i dokąd.. ale wiadomo ze będzie zarąbiaście... ( to już nie tych dzieci się tyczy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca ma zawsze pełno wrażeń, taki MAN chyba nigdy się nie ustatkuje, bo za bardzo kocha takie życie. Czyżbym dziś bawiła się w filozofkę?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może może na każdego czas filozofa przychodzi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mogę się zgodzić z tym, co napisałeś, Sprzedawco. Ja po prostu nie mam wyboru, więc żyję jak żyję, ale brak możliwości zmiany, to dobijające, ale mimo to jakoś trwam w tym, więc pewnie taki mój los, tyle że nie widzę sensu takiego żywota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się też podoba tylko mój współdruch wyszedł za maż ... a samemu to głupio... ja musze zmienic środwoisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się tu cholera wszyscy pożenili... czy wyszli za maż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie singla jest zarąbiste jeśli Ci takie życie odpowiada, a jeśli nie to jest beznadziejne. Mi w tej chwili nie odspowiada ani bycie singlem, ani bycie z kimś. Za bardzo się boje uzależnienia od drugiej osoby. Dlatego będę się bronić rękami i nogami przed taką ewentualnością. I nie wierzę, że ja to wszystko piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze w tym ożenieniu by nie było nic złego jakby im się brzuchów nie zachciało... teraz to już będzie lipnie... ja chyba zacznę szukać pracy po za Krakowem... np: w Warszawie... tam też jest duży rynek...pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dla niego
oboje idą na sex, ale odpowiedzialnosc większą ma ten co wziąl na siebie anty. Np jak tabsy to kobieta odpowedzialna czy je wogole bierze. facet za to nie odpowiada. Tylko jej uczciwosc i dyscyplina cyz je bierze zaoowocuja 100% zabepiczeniem. Jak ciążą to jej wina, widac nie brała i nie była taka zdyscyplinowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×