Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

spać mi się chce.. i mi coś buczy za oknem... już sobie nawet okna zamknełam.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciemniste chmurki tzn chmurzyska:P oojjjj niech lepiej jutro bedzie to 20stopni!!!!!bardzo tego chce!!!!!!!1:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie chce spac:o ale min do polnocy musze wytrzymac:o nie wyspalaam sie za bardzo ostatniej nocy , bo do drugiej w nocy jakies komarzysko mnie gryzlo:/ koszmar a o 7:30 obudzily mnie krzyki bawiacych sie dzieci za oknem:D te dzieci poszalaly , wakacje maja to niech spia do bolu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez burz .. tylko jakim cuden ma być jutro 24 jak dziś było 33????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poznanie drugiej polowki to jest totalny przypadek uwierzcie w to !!!!!! jeszcze poltora miesiaca temu mialam takie same mysli jak Wy ;) bylam sama dlugo bo ponad cztery lata, a teraz jest ktos i to spotkany w najbardziej niespodziewanym momencie, kiedy bylam zakochana w kims innym kto chyba mnie nie chcial... i nie chcialam nikogo innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim się to przytrafia, ale nie mnie :( Wiem, że się nie zdarzy, wiem po prostu, jestem o tym przekonana :( Bo ja nie mam szczęścia w miłości, nigdy nie miałam, więc nie wierzę, żeby mogło się coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Niech się Wam przyśni ksiaże/ księżniczka z Waszej bajki PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snó życzę wszystkim tu zebranym, a także tym nieobecnym, więc Justyś, Azali - kolorowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Dekuniu :o W sumie nie znam takiego drugiego pechowca w sprawach miłosnych, jakim ja jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjj dziewczyny zas marudzicie!!!!!!!! nie marudzic tyle prosze!!!!!!! ja niestety jeszcze posiedze Spijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia czasem dobrze jest pomarudzić, biorąc pod uwagę, że się ma gorączkę i gardło w \'rozsypce\' ciężko się mowi i oddycha, więc trzeba się na klawiaturce wyrzyć :P:P Dzień Doberek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyn do cybersexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko si:) Justka gdzies byla jak cie nie bylo?:) jak tam Twoj ksiaze?:) Cybesexu szukaj se lepiej na czacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś zawsze trzeba wierzyć i mieć nadzieje - to się należy każdemu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie na obiadek mialam placki ziemniaczane:classic_cool: ja tez bym sie chetnie piwka napila bo juz tydzien nie pilam:( i na razie sie nie zanosi na to zebym w najblizszym czasie mogla sie napic:o shit ale moze to i dobrze, bo ja troche przeginalam z %;) justys na jaki tel czekasz od kogo jesli mozna spytac;) od pracodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś to nie wiesz?jakiego jest wzrostu?a przynajmniej jak wygląda wiesz?:P to asekuracyjnie wybierz buty na płaskim...:D napewno się bedziesz dobrze bawic - tylko pamietaj aby nam jutro wszystko strescic:P to co Ty tak balujesz codziennie? że nie śpisz po nocach...? ja to taj dzień po dniu nie dam rady - no chyba ze jestem na jakis wakacjach z ekipa :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×