Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość karolina17
ja mam 17 lat i też nie mam nikogo, ale wtopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uściski ode mnie... dla całej Ekipy budującej każdą kolejną stronkę topiku (a także mojego i Justynki :p), dokładającej każdą cegiełkę (czytajcie jako post) i dzielnie tu dyżurującej, by budowla się nie zawaliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, wreszcie po pracy, od 7.30 w robocie siedziałam :P Mam dość na dziś, szczególnie że na ślasku 43 stopnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypruska , czy przypadkiem nie poprzestawialy Ci sie cyferki?:D:D;) a to Ty przy robotach drogowych pracujesz?:D;)[sorki za ten zarcik:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lingus znalazlam cos podobnego do Twojej stopki :) Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę podobieństwa. Moja stopka jest moim własnym pomysłem :) Odpowiedziałam na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czekam na nikogo, a na mnie także nikt nie czeka i teraz juz to wiem. Dlatego moja stopka wydaje mi się bardziej adekwatna do moich odczuć. Ale każdy ma swoje. Kiedyś wierzyłam, ze jest ktoś, kto będzie ze mną, że On istnieje, ale juz wiem, że to była pomyłka i wielki błąd z mojej strony, iż w to uwierzyłam, że tak być może. Są osoby, które spotykają swoją Bratnią Duszę, ja jej nie znajdę, bo po prostu jej nie ma :( Przykro mi z tego powodu, bo chciałam Go poznać, żeby był, ale skoro nie ma, widac tak ma być. Dziś wiem na 100%, że straciłam całe zycie na oczekiwanie na Kogoś, kto nie isnieje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie to wymyśliłaś, ja myślałam że to jakiś kopiren.. --- a czemu dziś na 100%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Dekuś! Najlepiej mi sie tworzy jak mi smutno, stopka jest efektem mojego nastroju :( Dziś - nie chodziło o dzisiejszy dzień, chodziło o obecne czasy, to co napisałam nie jest kwestią jednodniowego zawirowania i niepowodzeń, to podsumowanie wielu lat życia i czekania :( Już nie ma na co czekać, po prostu, szkoda tylko, że tak późno zdałam sobie z tego sprawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znowu coś buczy za oknem :P Burzy to u mnie chyba nie bedzie bo niebo jest czyste, ale tak się zastanawiam jakim cudem ma byc jutro 20 stopni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×