Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Dzięki Eddie, że mnie tak pominąłeś. Setuniu, jak schabowe się udały? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gorąc, a mnie choróbsko jakieś bierze .. całą noc prawie nie spałam przez to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko 🖐️ życzę zdrówka :) Ja chyba cos mam z gadłem, ponadto kicham cały czas, w lato być chorym to jakiś koszmar :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów odświeżyłas stopkę? Ja zostanę już na zawsze przy swojej. Już nic się nie zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh koszmar.. ja mam chyba zapalenie krtani, porównując to z objawami z tamtego roku to mi na to wychodzi.., ale może mi przejdzie.. nawet gorączki specjalnej nie mam.. najgorsze jest to, że mi się nic nie chce tylko spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już od jakiegoś miesiaca mi to chodzi po głowie .. somewhere I belong.. i wkońcu zdecydowałam że to napisze gdzieś.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje dziewczyny tych infekcji Waszych!!!:( kurujcie sie!!!!!!!!!! Eddi dzieki za kwiata:) ja zmykam sie opalac na zielono:P :D 🖐️;) bede pewnie zagladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym poszła, ale słońce teraz na mnie źle działa.. czosnek .. ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee jakies przerwy w dostawie slonca mam :o za to niebo super dzis wyglada;) Eddi sie nie martw mowilam ze filty UVA i UVB mnie chronia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Eddiemu , ze sie tak DEddi troszczy o mala setunie:) Setunia pamieta :D:) ale nuda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobre heh -- może moim psychoanalitykiem zostaniesz:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą mi psychoanalityk nie jest potrzebny :) --- to jak chcesz to pisz..:) --- chociaż coś w tym jest .. :P bo te pary zakochane obściskujące mnie wkurzają .. wiadomo czemu wiec pisać nie będę a z drugiej strony dobrze mi tak jak jest.. i mamy pata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo i juz Deko masz amanta:classic_cool: mnie tam pary idace za raczke, calujace sie na moscie, czy obejmujace sie na laweczkach w ogole nie wkurzaja :classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to różnie - duzo zależy od mojego humoru - a że zwykle mam dobry to .. generalnie to nie mam nic przeciwko nim - chyba zaczynaj być obsceniczne :P ciekawe gdzie linguś się pelęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×