Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

nom te filmiki dodaja energii... :) Justynaaa u mnie to samo.. brak kobiety to relaks.. jakiejs potrzeby posiadania potomstwa nie mam.. no ale wiem ze kiedys przyjdzie taka mnie kusic.. nie da spokojnie posiedziec przed kompem.. no i spelni sie przeslanie kolegow z pracy.. \"Znajdz sobie zone bo dlaczego masz miec lepiej niz ja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomniałąś o toczeniu się, zastanawiam się jak jest ze mną, czy już? właściwie jakie są objawy i kiedy trzeba natyczmiast do specjalisty? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatkowo nabawiłam się jakiejś dysortografii, czy innej dysgrafii przez te moje problemy emocjonalne, sorry za literówki, o ile ktoś czyta moje posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
To sobie oglądajcie. Ja nie mogę, bo mam wirelessa z orange - czyli filmy wszelkiej maści odpadają. A z tym jedzeniem to nie chodzi o facetów że mi smutno bez nich czy źle, ale lubię sobie podjeść, a dla mojego dobrego samopoczucia 5 czy 7 kg w górę lub dół nie robi różnicy. No, jakby był ktoś, dla kogo chciałabym mieć idealną figurę, to preferowałabym 7 kg w dół niż górę raczej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Lusjakika, Ty się śmiejesz teraz, a poważnie czasem człowiek przytyje ponad miarę. Dla mnie 5 kg przytyć w tydzień to nie problem - szczególnie jak pojadę do rodziny i mnie tam karmią śniadankami, obiadkami i kolacjami...ale i schudnąć 5 w tydzień potrafię. Jakbyś się toczyła, na pewno byś o tym wiedziała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
O czym te filmiki są? Chociaż niech tyle mam przyjemności, bo przecież obejrzeć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjakika nie dysortografi... a ortofobii... co to za roznica jak ktos napisze.. np. wróg czy wrug.. albo cos czy coś.. nasz mozg jest na tyle zawansowany ze potrafi sobie z tym poradzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja oglądam zdjęcia sprzed roku to bardziej można by się spodziewać, ze wiatr mnie porwie, a nie ze się będę toczyć, terazj jest tak, że na wietrze będę na pewno bezpieczna, więc możliwe, ze toczenie mi nie grozi :-D a moze macie jakieś pomysły, gdzie może poznać faceta kobieta mieszkająca w małym mieście? na pewno nie w drodze do pracy (nie ma tu komunikacji miejskiej więc jeżdzę samochodem) zakupów nie ma gdzie robić (nadrabiam przy okazji wyjazdów do dużych miast i za granicę) w pubuch jakoś za mało anonimowo, źle się czuję, innych opcji to nawet nie ma co eliminować, bo nie istnieją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Andyx, jeżeli Twój mózg potrafi, to się cieszę. Ja jestem przewrażliwiona pod wzdlędem poprawności języka pisanego. To - wbrew pozorom - mocno świadczy o człowieku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andyx, w sumie racja, pewnie tak samo jest z moimi kilogramami, nikogo nie obchodzą, bo kto miałby je dokładnie oszacować, a tak na oko to można sporo ukryć, ufff, ulżyło mi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Grałam kiedyś w siatkówkę półamatorsko. Ale nabawiłam się zbyt wielu kontuzji. Z polskich siatkarzy podobał mi się Paweł Papke, ale - oczywiście - już jakiś czas jest żonaty...jak wszyscy...ale nieważne :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tam kobieta moze miec troche wiecej kg.. bo nie bawie sie w szczegoly.. ale kobiety ktora by mi co chwile chciala poprawiac co jak pisze.. nie wytrzymal bym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialem jechac ale wszyscy kumple zajeci... a samemu mi sie nie chcialo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Nie chodzi o poprawianie błędów. To czasem jest celowe, ale sam zainteresowany powinien tego chcieć. Miałam na myśli to, że osoby podobne charakterologicznie podobnie piszą, podobnie używają interpunkcji (bo to, czy ktoś używa i jak używa, też świadczy o charakterze) - słowo pisane wiele o człowieku mówi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Summaries, ale ona sobie tylko przerwę zrobiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos tak kogos poprawia ciagle to swiadczy o jego charakterze.. wiem to po siostrze tez taka mannie ma.. psy jej przeszkadzaja ze szczekaja w nocy.. poprawiala ludzia wymowe.. pisownie.. i duzo glupich bardzo szczegolow.. to sa ludzie typu ze jak cos nie jest jak oni chca to juz jest nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, ktorzy na kazdym kroku wszystkich i wszystko poprawiaja niekoniecznie uwazaja wylacznie za sluszne swoje racje, niekiedy poprostu sa perfekcjonistami i pedantami. Kazdy blad , kazda krzywo polozona rzecz musi zostac przez nich poprawiona, lepiej sie wtedy czują:) taka mala dygresja, andyx jak beda filmiki i zdjecia z flasha w bdg to daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Andyx, to tak jak moja matka. Może to kwestia zodiaku (strzelec), a może wrodzonej upierdliwości. Tyle że jej psy przeszkadzają nie dlatego, że szczekają w nocy, a dlatego, że istnieją. Najlepsze jest to, że ona sama pali, a przeszkadza jej, gdy ktoś pali w jej towarzystwie (bo przecież to brak szacunku do drugiego człowieka). Do takich ludzi siły nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopski filozof cd...
:-) Ależ kto oprócz Ciebie, p. Justynaaaaa, mnie oraz Ryby zawraca sobie łepetynę ogonkami i przecinkami? Zwykłe fanaberie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A Ty, Summaries, jakim jesteś zodiakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniaki tez sa takie... zylem z kuzynem tez blizniak przeszkadzalo mu ze buty nie w tym miejscu polozylem.. dobra przenioslem i co widze na drugi dzien sam polozyl tam swoje.. to jest chore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Niektórzy zwracaja uwagę. Rozumiem też tych, którym się nie chce. Ale człowiek się szybko przyzwyczaja, a potem czyta się pismo urzędowe pisane w stylu internetowym...a to już dla mnie przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×