Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

pewnie z nim :P --- nie wiem czemu tak jest... mnie to faceci zwykle brali jak kumpla .... eh ale to tez miłe ... --- Mialam chyba 2 krótkie związki ... A generalnie to jest tak ... żę mnie nie pociągają ci ...których ja ... hehe nie wiem czym to idzie ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam znajde opis wagi i bedzie wszystko jasne ... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam najgorsza z przypadlosci... pociagaja mnie kobiety z problemami.. i ja je tez.. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiakalne Wagi to osoby o dużym wyczuciu piękna. W życiu poszukują harmonii i szczęścia w partnerskich układach z innymi. Patronką Wag jest planeta Wenus, ich żywioł to powietrze. Wagi są wyrafinowanymi intelektualistami, uwielbiają wielogodzinne dyskusje i dywagacje. Są bardzo towarzyskie, nie znoszą samotności. Mają duży urok osobisty, potrafią porozmawiać na każdy temat i poświęcić sporo uwagi swemu rozmówcy. Rzadko w zdecydowany sposób wyrażają swoje opinie i potrzeby. Nie chcą nikogo urazić, w życiu często idą więc na kompromis. Są koneserami sztuki, umieją o niej pięknie mówić. Znają się na modzie. Mają wielu przyjaciół ze środowisk artystycznych. Zodiakalne Wagi mają duże poczucie sprawiedliwości. W konfliktach pozostają bezstronne, umieją dostrzec racje obu stron, nawet wtedy, kiedy same zamieszane są w spór. Unikają otwartej walki i konfrontacji, są mistrzami dyplomacji i kompromisu. Wadami osób spod Wagi jest lenistwo i brak zdecydowania. Skłonność do wygód i luksusu może je jednak doprowadzić do ruiny. Są bardzo gadatliwe i roztrzepane. Podejmowanie decyzji zostawiają innym. Nie umieją odmawiać i często padają ofiarą swoich obietnic. Wagi najlepiej znają się na sztuce pięknej i sztuce dyplomacji. Dystynkcja i takt pozwalają wagom sprawować funkcje reprezentacyjne, jak również rozstrzygać spory między pracownikami. Są leniwe, trudno im się zebrać do pracy. Ich wydajność jest uzależniona od samopoczucia i aktualnego nastroju. Dlatego wybierają wolne zawody, które pozwalają im na dużo życiowej swobody. Wedle tradycji zawody dla Wag to: malarz, tancerz, aktor, adwokat, sędzia, marszand, muzyk, kosmetyczka, krawiec, fryzjer, stylista, modelka, dekorator, krytyk literacki. Odpoczywają Wagi najlepiej na łonie natury, z dala od zgiełku i tłumu miasta. Wolny czas spędzają na wystawie, w kinie i teatrze. Nie pogardzą też dobrą lekturą. Nie lubią wysiłku fizycznego. Ze sportów wybierają spacery, pływanie i taniec, koniecznie w towarzystwie przyjaciół. W miłości Wagi są romantyczne i urokliwe. Są mistrzami nastroju: kolacja przy świecach, romantyczny spacer zrobią wrazenie na partnerze. Często jednak nie mogą określić jednoznacznie stanu swoich uczuć. Niezdecydowane późno decydują się na stały związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca nowej tożsamości
Deko, Wagi tak mają, że nie są stałe w uczuciach. Ale większą prawdę pokazuje numerologia, jak i połączenie znaczeń zodiaku i imienia. U mnie kaplica na każdym polu. Miłość pokazuje mi figę i gra na nosie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wagi umieją grać w erotyczne gry. Potrafią zwodzić wielbicieli i nie dadzą się uwieść zaraz na pierwszej randce. Droga do przespania się z Wagą jest bardzo długa, nieraz nigdy nie kończy się sukcesem. Są one bowiem bardzo niezdecydowane, z kim i gdzie chcą przeżyć namiętny flirt czy romans. Jeden kandydat może mieć przecież tyle samo wad, co zalet. A co z pozostałymi adoratorami? Erotyczne życie Wagi nie jest więc łatwe. Wciąż trzeba się na coś lub raczej na kogoś decydować. Wagi uwielbiają niedopowiedzenia i trudne do określenia sytuacje męsko damskie. Niby już są zachwycone partnerem i głęboko zaangażowane w romans, po czym zupełnie nie mają czasu na spotkanie. Są nieuchwytne i trudno im pogodzić interesy wielu stron. Przecież chciałyby spotkać się ze wszystkimi na raz. Ale nie jest to możliwe. A Wadze trudno jest odmówić. Ucieka się więc do kłamstw i wykrętów, byle by tylko tej drugiej osobie nie było przykro. Jako wytrawny strateg Waga nigdy do końca nie zajmie jednoznacznego stanowiska w miłości. Nawet po długim czasie wahać się będzie rozważając wszystkie za i przeciw. Wagi są wdzięcznymi partnerami do rozmów. Umieją stworzyć romantyczny nastrój. Kolacja przez nie przygotowana sprawi dużo przyjemności zmysłowych i duchowych. Waga umie słuchać jak nikt, rozmowy z nią są więc niekończącą się ucztą intelektualną. Panowie Wagi są adorowani przez kobiety. Twierdzą one, że nikt ich tak dobrze nie rozumie, jak oni. Pani Waga szuka tak zwanego prawdziwego mężczyzny, który otoczy ją opieką i zapewni bezpieczeństwo. Nie może to być jednak ktoś, z kim nie da się pogadać. Podobnie Panowie Wagi szukają partnerek do niekończących się wyrafinowanych rozmów. Oprócz tego partnerka powinna być piękna i zadbana. Dużą wagę przywiązują do estetyki i wyglądu. Na randkę z Wagą trzeba się więc ładnie i modnie ubrać. Inaczej będzie się wstydzić za partnera i wynajdzie tysiąc powodów, żeby nie wyjść nigdzie na miasto i zostać w domu. Do uprawiania miłości Wagi potrzebują pięknego i wyrafinowanego miejsca. Jako znawcy i koneserzy sztuki przywiązują wielką wagę do atmosfery i scenerii upojnej nocy. Najchętniej znaleźliby się z partnerem w renesansowej Florencji i jak Romeo i Julia wzdychali do siebie z balkonu w świetle Księżyca. W łóżku Wagi są delikatne, czułe i zmysłowe. Nie czują się jednak pewnie w sytuacjach intymnych i potrzebują pełnej akceptacji i potwierdzenia ze strony partnera, że wszystko jest w porządku. Nieraz są bierne i zostawiają całą inicjatywę partnerowi. Poranek z Wagą należy do najprzyjemniejszych części rozbieranej randki. Troskliwie zakrzątną się za śniadaniem, albo każą je sobie podać do łóżka. Zgadywać będą każde życzenie i zachciankę. Prezenty dawane przez Wagi są zawsze w stu procentach trafione. Partnerami najodpowiedniejszymi dla Wag są Bliźnięta i Wodniki. Znajdą z nimi wspólny język i będą mogły żyć na zasadach partnerstwa i wolności. Nikt tak nie rozbawi Wagi jak inteligentne Bliźnięta. Tylko z Wodnikami natomiast zrozumieją się Wagi bez słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"szukającej...\" - MBA NIE JEST podstawą, jeśli ktoś chce odnieść \"sukces\" w zarządzaniu. Przynajmniej nie w takim prawdziwym zarządzaniu, jeśli ukończył przedtem stosowną szkołę wyższą na stosownym kierunku. Naprawdę, przeceniacie siłę marketingu - ale w sumie o to w marketingu chodzi, aby wypromować rzeczy często najzupełniej zbędne. ;-) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego w rozmaitych poszukiwaniach, RzW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie z numerologii praktycznie odwrotnosc wagi... teraz jestem wewnetrznie rozdarty hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sie zgadza i w numerologi i w opisie oczywiście nie wszystko ale dużo ... http://www.enneagram.pl/ to jest dobre kiedyś to dostałam na gg tu mi się też sprawdza dużo .... trzeba kliknąć test ... mi wyszlo 7w8 ciekawe co Wam i czy się sprawdzi ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej kto tu zawitał
RZW - :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się kompać ... wróce może poźniej ... dobrej nocki pożyczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca nowej tożsamości
Cześć RYBA :):):). Naczytałam się o Tobie niechcący sporo. Z MBA chodziło mi o to, że niektórzy tego po prostu wymagają - i tyle. :D Odezwij się koniecznie do Psełdonima!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) :-) 🌼 Bywam w róznych miejscach, pod różnymi postaciami. Nie wchodzę tam, gdzie mnie nie chcą. Nie istnieję tam i dla tych, gdzie i którzy odrzucają moje istnienie. :-) No i nie jest to topik dla mnie - chyba, w zależności od przjętej definicji. ;-) Przy okazji pozdrawiam imienniczkę, jeśli tu jeszcze zagląda! :D A wszystkim - wszystkiego dobrego. :-) I już mnie nie ma. :-) Sajonara! RzW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca nowej tożsamości
Trzymaj się, Rybo. Powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci, którzy tego wymagają, najczęściej nie wiedzą, o co proszą. ;-) No, chyba, że ktoś ukończył dramatycznie odmienny od zarządzania kierunek, nie ma żadnych stosownych kursów ani nie może pochwalić się żadnym doświadczeniem . ;-) Nie odezwę się. W tamtym Kosmosie nie istnieję. :-) Pozdrawiam i życzę dobrej nocy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca nowej tożsamości
Wzajemnie. Dzięki. Pa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne oni tam pisza o mnie prawde... :/ skad oni to wiedza...:] Ósemka w miłości ósemka lubi partnerów, którzy są silni i niezależni i którzy traktują walkę, seks i przygodę jako sposoby na kontakt z innymi. Ponieważ ósemka silnie odczuwa radość w odbiorze seksualności partnera, chce aby partner jej dorównywał siłą i z równą intensywnością jej pasja życia i potrzeba stymulacji, oznacza pracę do późnych godzin, intensywną zabawę i mocną hulankę. Zbyt dużo, zbyt głośno, zbyt wiele. Jeśli coś jest dobre, to chce tego więcej ósemka ma tendencję do przesadności, wszystko albo nic, tylko praca albo tylko zabawa, pełne zaangażowanie lub żadne przypadki ścisłej kontroli poprzedzone nieposłuszeństwem partnera są sposobem ósemek na zademonstrowanie siły ósemki potrzebują sprawować kontrolę i chcą przewidywać intencje partnera ponieważ ósemka nie toleruje niejednoznaczności i braku informacji, małe niedopatrzenia partnera może odbierać jako podważanie jej zaufania. Może się czuć jakby partner zignorował jej wybór lub nie pozwolił jej zadecydować partnerzy znajdą w ósemce wieżę siły, miejsce do którego się udaje w trudnych chwilach Ósemka w pracy kontroluje hierarchię w biurze. Wyznacza granice aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. \"Kto tu dowodzi ?\", \"Czy szefostwo jest rzetelne ?\" może postrzegać kompromis jako oznakę słabości skupia się na sprawiedliwości i ochronie \"moim sposobem, albo żadnym sposobem\". Widzi swoją opinię jako jedyne prawidłowe podejście do sprawy faworyzuje zasady, które wspierają osobisty zysk. Nagina zasady, które takie nie są domaga się informowania o wszystkim co się dzieje. Zmiany w szczegółach są postrzegane jako próba manipulacji Rozpoznanie ósemki Typowy komentarz ósemki: \"Zawsze byłem odpowiedzialny\" \"Mam problem z proszeniem o pomoc. Zawszę występuję przed szereg i sam wszystko wykonuję\" \"Nie mogę sobie przypomnieć sytuacji w, której bym się tak naprawdę bał\" \"Musiałem szybko dorosnąć\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wszystkim się sprawdza :) mają jakieś swoje tajniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca nowej tożsamości
Summaries, kim Ty właściwie jesteś? I dlaczego zadajesz wciąż te pytania? Czego chcesz w ten sposób dowieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 7 :P a dokładniej 7w8 :P i się dużooo sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - \"Realista\" Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań. Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska. Tego ostatniego potwwierdzić nie mogę ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siódemka w miłości głównym problemem, jest zmusić siódemkę by dostrzegała problem idalnym partnerem siódemki jest, ktoś kto cały czas ją adoruje i zawsze dotrzymuje jej towarzystwa podczas gdy ona będzie się dobrze bawić jest wrażliwa na nudę i rutynę w związku. Chce utrzymywać radosny i interesujący styl życia aby potrzymywać zainteresowanie partnerem chce być z partnerem, który odzwierciedli jej pozytywne nastawienie do życia i samego siebie nie lubi gdy ktoś burzy jej radosne nastawienie. Nie chce być zasmucana przez kogoś o \"mniejszych horyzontach\" zdaje sobie sprawę z ograniczeń jakie niesie za sobą związanie się z kimś. Może życ w związku przez dziesięciolecia i wciąż czuć się nieswojo z ideą długiego współżycia jest zafascynowana twoimi stronami życia. Chce robić z tobą wiele różnych rzeczy i będzie Cię wspierać w realizacji marzeń Rozpoznanie siódemki Typowy komentarz siódemki: \"Zawsze dostrzegam jasną stronę problemu\" \"Zauważyłem, że jeśli się zrozumie kilka podstawowych zasad to możesz właściwie juz wszystko.\" \"To ja zawsze mam pomysły, na świetną zabawę\" \"Miałem wspaniałe dzieciństwo!\" Opis 7 ogólny też jest dobry najbardziej to mi się podoba siódemki uciekają od swoich problemów, skupiając się na innych, bardziej pozytywnych dla nich rzeczach. Celem tej strategii jest unikanie wewnętrznego bólu, uważając, że w ruchomy cel jest ciężej trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak tak masz to widocznie tak jest mi wyszła 7 ze skrzydłem 8 czyli jakby miszmasz 7 i 8 niezle pokręcona jestem :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca nowej tożsamości
Deko, nie jesteś sama:). Też jestem 7w8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem realistą i powiem ci że to nie realne :P możesz być na równi z Nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×