Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa
Witaj, Summaries 🖐️. Wstałeś jednak w miarę wcześnie. U nas też pochmurno. Ty idziesz do sklepu, a ja muszę posprzątać, przefarbować włosy i wyjść na umówione piwo. Miłego dnia Ci życzę. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
"Schowam łóżko" ;)...A gdzie schowasz? Ty to masz określenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Niedługo będzie 1000 wpisów. Summaries, mam nadzieję, że tym razem się nie załapiesz. 800 była moja :P. Straszny sen miałam dziś - o grze w nieśmiertelność. Zdecydowanie wolę inne sny ;). Ale lepsze takie niż żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarzony węgoż
Dzień dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Szukam pewnego Pana, z którym mailowałam. Najświeższa wiadomość: poczta padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
No, zaczęły się numery mocno alarmowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Summaries, wszedłeś mi w paradę. :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarzony węgoż
To się zdarza nawet w najlepszych rodzinach, Justynaaaa :-) Nos do góy, nareperuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarzony węgoż
A teraz uprzejmie ingformuję, że znikam i dzisiaj mnie już tutaj nie będzie. Długi sę wreszcie doczekał :-) Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Witaj.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie... Smazony wegorz to kto? a p. Justyna to kto ?? zmieniacie te nicki i juz nie wiem kto jest kto :) zaczernijcie moze albo sie niezmniejcie... albo może ... róbcie jak chcecie :P hehe i mamy weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Węgoż, o czym Ty piszesz? Jak uciekasz, to uciekaj. Pozdrawiam. Jak zawsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jezu jakie ja błedy porobiłam sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzależniam się od Was tzn neta ... a pogoda mi w tym sprzyja ... where are you???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu jakaś duszyczka :) to co ty robisz ze tak dlugow pracy siedzisz. ja mialama do 15 dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I poznalem dzis taka Kinge.. caly dzien w jej sklepie prawie siedzielismy.. i tak dziwnie mi sie w oczy patrzyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie dziewczyn z tym imieniem :P jakoś tak ... a mi sie spodobał taki facet ... ale ma jedną wadę jest żonaty ... a takich nie ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś teraz o niej myślał może ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona tez ma meza.. ale jest z nim nieszczesliwa.. ja tez sie nie pakuje miedzy zwiazki...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zastanawiam się co ja będę robić jak skończę pracę czyli za 7 powiedzmy 9 dni ?? Będę spać i siedzieć na kafe? nie widzi mi się to ... pracy narazie nie mam ... ale stażu już nie chce mieć. Powiedzmy do sierpnia mogę mieć wakacje, ale potem to już muszę coś robić bo się zanudzę na śmierć... Tak się zastanawiam czy by nie pojechać zwiedzić stolicy ... nawet na 1 dzień (wstyd się przynać ale jeszcze nie była) o 6 ekspresem to na 10 bym była a potem come back to Cracow :) Do Zakopanego się jedzie 2 godziny do warszawy 4 prawie to samo a tam nie byłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nic ... też tak miałam ... w podstawówce ... i fajnie było ... takie miałam luzy w szkole .... bo oczywiście chodziłam normalnie . Najlepsze było jak pisałam sprawdziany lewą ręką .... ale była jazda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zimnoo nawet się z domu nie chce wychodzić ... najlepsze to jest uczucie po ściągnięciu gipsu i próbie wyprostowania ręki ... :P Jest jakiś film fajny dziś .... bo ja nic tylko na kafe od tygodnia i nie wiem co w miescie ani w tv słychać ... tyle co do pracy idę i wracam tutaj ... nawet dziś w pracy sobie myślę fajnie by było być w domu i na kafe posiedzieć ..... uzależniam się :P szybko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no i tak bywa.. ja sobie sciagam filmy... a tv to od paru lat nie ogladam... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam zwykle nic nie ma ... ja głównie oglądam jakieś programy informacyjne ... i głupie seriale zwykle jak jem obiad ... hehe ostatnio tzn jakieś 3 miesiące temu to już było chyba, oglądałam ręka Boga o takim facecie co zabijał demony w ludzkiej skórze sikorą daną od Boga ... niezły był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam podbijam i uciekam ...... Dobranoc Płynanoc :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×