Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

rozowo w mojej stopie ze az w oczy razi a chcialam zeby bylo dobrze:o zmienie ja dopiero jutro, nie chce mi sie mantykowac teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa na tronie
Ale to On odmienia, więc wie co robi. :) P.S. Mnie Szanowny Pan Psełdonim zmianą nicka nie zwiedzie. Więc tak szybko się ode mnie nie uwolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger alez ja nic takiego nie zrobilam:) fakt brzydka pogoda ale chyba pojde w teren;) do potem jak cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ oczywiście że lubię lirycznie ... (nawet swego czasu wiersze pisałam do szuflady) to było tylko stwierdzenie faktu .... że jak wczoraj i dziś będzie lirycznie .... A wiersz Andyiego mi się podoba ... :) ----- Jeśli mnie kochasz, napisz mi prosze cię jeśli jesteś nadąsany na mnie napisz mi także, mimo swego nadąsania. Zawsze będzie dla mnie wielka radością, gdy otrzymama list od przyjaciela, jesli nawet jest trochę zagniewany. Zatem, zdecyduj się Otrząśnij się ze swej ocięzałości! Nie mów,że nie masz nic dio napisania. Jeśli nie masz co mi napisać, napisz mi, że nie masz co mi napoisać będzie to dla mnie już coś ważnego i radosanego! --- nawet mój wczorajszy zdubluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro idę w teren w sensie na sklep(y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa rozumiem nową mowę tworzy więc rozumiem mam też tak czasem ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko, juz gdzies to widzialam co wkleilas:) Secia-->mialam na mysli, ze tu tak dzielnie walczylas zeby wejsc na topik:) Ja tez musze sie wybrac w teren Deko, jakies zakupki i kosmetyczka koniecznie, bo chce zeby ktos zrobil mi porzadek z brwiami, kiedys wyregulowalam je zabardzo i teraz zapuszczam, jak juz odrosna to ide po fachowa pomoc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa na tronie
" linger coż takiego on Wam uczynil, ze tak go śledzicie? " Nic uczynił. Po prostu jest. I to wystarczy, by szczerze Go kochać. Pozdrawiam knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger przezciez mowie ze to dubelek :) teraz bedzie w stopce :) jak sie kliknie na moj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolowo-->takie wyznania to trzeba czynic jak zaintersowana osoba czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa na tronie
Zainteresowany wie i odwzajemnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty czekaj mnie, dzieweczko cudna, Pod tą wysmukłą topolą! Przysięgam ci — choć to rzecz trudna, Że wrócę — gdy mi pozwolą. Ty czekaj mnie i kochaj wciąż! Będzie to wielką zasługą — A jak się znajdzie dla ciebie mąż... Nie każ mu wzdychać zbyt długo! Lecz bierz z nim ślub i kochaj znowu, Dopóki serca ci stanie, I wierzyć chciej mojemu słowu, Że to ci skróci czekanie. Gdy minie już miłości szał — Czekaj mnie pod tą topolą; Chociażbym z grobu powstać miał, Powrócę — gdy mi pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wiersz Asnyka \"Między nami nic nie było\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa na tronie
Gdy kto pozwoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj cytat Ci sie Deko nie podoba? bo napisalas na moim topie, ze widzisz, że szukam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się Twój cytat i wiersz Andyego i wszystko ... ale mówiłaś że zmieniasz stopke, wiec CI dałam linki do ewentualnej zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja też, ale tak napisałaś stronę wcześnej na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, juz teraz wiem o co chodzi. Bo nie nadążam:) Pisalam bys zapomniala, ze ktos napisal \"przyszlem\", bo wciaz o tym pisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coma - \"Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków\" nikt jeszcze nie wie czy stare słońce zarysuje nowy dzień blaszany huk próbuje dostać się przez szyby, w miękki sen na ulicy wrzeszczą psy herbata wzniosła krzyk, u sąsiada ani jedna droga nie prowadzi mnie z powrotem w noc i niby wszystko jest tak jak powinno być za chwilę zbudzi mnie szary świt tylko dlaczego tylko ja z takim nieludzkim strachem nie potrafię żyć trudno to zrozumieć lecz nic nie daje siły by żyć jakaś misterna część w konstrukcji zdarzeń pękła chciałem zreperować świat a oto widzę, że sam jestem jednym z tych cholernych drani i świń szeroka droga nie była moja jasna siła utracona oto dlaczego tak nisko upada kto nie wypełnił swego czasu w pokorze oto dlaczego tak się obawiam że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć zaprzepaszczone siły wielkiej armi świętych znaków niepożądane myśli klęska wiary fale strachu z nieodwracalnym skutkiem burzą trwały, senny azyl i oto trzeba będzie dumnym krokiem iść bez twarzy w kolejny dzień, w kolejny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie, ale wciaz o tym pisalas:) ja tez troche dzis zalazlam za skore pseldonimowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×