Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Secia, ja tez nie wiem ile one maja, bo kreca cos, oj kreca;):D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko-->zaniedbujesz swoj top, wracac mi tu na ten tychmiast:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na basenie - ale pływać mi się dziś nie chciało - bo woda była okropnie zimno i siedziałam w małym basenie gdzie woda jest cieplejsza kilka stopni .... na biczach :P gadając cały czas prawie :P ale fajnie było wróciłam wykompałam się zjadłam i jestem tutaj ... linger bo jak ja byłam to Was nie było ja nie kręcę nic z wiekiem cały czas mówię \'82 roczniki noi skorpion czyli wynika z tego że mam jakieś 24,5 zmierzające do 25 ćwierćwieczna będę :( Linger ma chyba 28 o ile dobrze pamiętam a justyna chyba 23 tak chyba gdzieś pisała... --- ] jak mnie nie ma na topie to wy dbajcie o niego zresztą wszyscy mogą nie mam do niego wyłączności w grupie siła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Cześć Deko 🖐️ Dobrze, będziemy podnosić topik. Pomoczyłaś się trochę, powiadasz? Fajnie Ci. :) Odnośnie wieku, jeszcze nie mam 23. lat. To dopiero w październoku. :) No co, mam się postarzać? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też 25 nie mam to dopiero w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się opalić - bo taka bialuśka byłam --- tzn byli bielsi --- ale wole być bardziej brązowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze w grupie sila, probuje zgladac na kafe jak najczesciej, ale mam tez swoje sprawy i nie jestem tu 24h na dobe, chyba bym tego nie zniosla:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie, a najfajniej nad morzem ... mnie zazwyczaj odrazu na brązik łapie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Na brązik to w solarium najlepiej, hihi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w solarium to ten brązik taki nie brązikowaty --- a w solarum to ni ebyłam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sobi etopy pozakładali i mnie zostawili tutaj ... a wszyscy na moim się poznali :( Andiego wcieło już nie rzuca wierszyków Linger wymienia poglądy z T na swoim topie Justysia - szuka księcia z bajki Secia poszła na meczyk .... Orkistry dziś chyba nie było ... to chyba wszyscy z tych najczęstszych bywalców topika a ja idę spać jak tylko wypije herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Slonko jestem:D miotam sie pomiedzy 3 topami (Justaa dziala:P) a wszystko i tak zmierza ku jednemu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Też jestem :) Ale niewiele się tu dzieje. Ściągniemy Psełdonima, to topik trochę się ruszy. Ale on dopiero jutro od 7 rano będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiele jakieś pustki dzis ja idę ząbki umyć i do spanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiele sie dzieje, bo kazdy ma swoj topik:p na ktorym pisze, wszyscy uciekli to jak ma sie dziac:p niech bedzie sprawiedliwie, kazdy niech pisze po 15 minut na kazdym topiku:p dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga Psełdonim z pewnoscia nie omieszka jutro tu zajrzec:) przy okazji pozdrawiam 🖐️, bo chyba ma mnie za zołzę, a ja jestem potulna jak owieczka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Hehe, pomysł jak pomysł. Ale że Twój, to dobry. :) Dobranoc Dziewczęta. :D Ja się trochę jeszcze w pulpit powpatruję i popodziwiam ten cudowny pieprzyk na czubeczku śliczniutkiego noska. :):):):):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
I ciekawe czy rozpoznał królową na tronie, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem narcyzem, nie wszystko co moje to dobrei wspaniale:D pa Justkaaa, pa Deko moje:D Seciu Ty takze spij dobrze i nie szwedaj sie tam nigdzie po nocy:p grzecznie do lozeczka prosze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Hehe, to b. dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA...
JA TEZ JESTEM SINGLEM KTÓRY NIE CHCE BYC SAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes b. chrakterystyczna, piszesz w taki spsob, ktory ja np. rozpoznaje, ponadto znalazlas wspolny "język" z psełdonimem, zreszta ja odpisywalam Krolowej:p a teraz lulu:D do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×