Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Justyno aktor tez przecia realny nie ajkas tam postac fikcyja zmyslona ;) stworzona wirtualnie;) to trzymaj s sie:) i snij o tym \"pieprzyku na czubeczku/....\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dziękuję Setunio. A odnośnie aktora to myślę, że kobietom może się podobać wyłącznie wykreowany przez nie jego wizerunek - nie znają go przecież na codzień, także podoba im się nie on, lecz jego wyidealizowany obraz - i dlatego dla mnie aktor to mało realna postać. Co innego ten, którego mam na pulpicie. Mój nick to Jego wina. I nie tylko nick. Heh, chyba wraca mi wyobraźnia. Wyobraaaaźniooooo, wracaj prędko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja o aktorach tez nie snie:P po prostu jest sobie na pulpiccie i jakos mi nie przeszkadza bo malo kiedy sam pulpic zasmiecony jest widoczny:D a np strona forum:D to snij sobie o tym realnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
dobranoc ;) chcialabym i ja sie wpasowac, jednak pisze zdecydowanie o niewlasciwych godzinach :o ale ostatnio nie potrafie inaczej. melancholijnego nastroju i choroby ciag dalszy... juz goraczki prawie nie mam, za to przerzucilo mi sie na gardlo i przez kaszel zapewne nie bede mogla zasnac. a propos znajomosci z netu, to poznalam w ten sposob kilka ciekawych osob, jednak nigdy nie traktowalam tego w kategoriach randki. po prostu nie wierze facetom z netu i tyle. mimo ze w tym przypadku nie mam zadnych doswiadczen, ktore moglyby poprzec teze o tym, ze faceci z netu klamia, to zwyczajnie posluguje sie tym, czego sie dowiedzialam od innych znanych mi kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azali skrobnij no cos na malpe co tam u Ciebie ja nmoze w koncu sie zbiore zeby cos wiecej napisac:) a teraz juz sama spac spadam 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
dobranoc seti 🖐️ zaraz naskrobie co nieco, choc ostatnio z racji choroby nic ciekawego sie u mnie ostatnio nie dzialo ;) i czekam na wiesci od Ciebie, bo jestem ciekawa, co jest przyczyna Twojego ostatnio nie za swietnego nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Cześć Azali. 🖐️ :) No, późno się pojawiłaś. Gdybym nie była zmuszona wstać wcześnie rano, chętnie bym popisała z Tobą. Do tego dochodzi fakt, iż - jak codzień - siedziałam przed komputerem 15 godzin prawie bez przerwy (tak, tak, forum). Śpij smacznie! I nie chrap za głośno. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
spij dobrze, Justynko ;) 🖐️ szkoda, ze dzis sobie nie pogadamy, ale moze innym razem. ja natomiast dzis chyba za dlugo tu nie posiedze, bo nudno jak nie wiem :o seti - napisalam do Ciebie co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_
to ja --- upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Ja czyli kto? Deko? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
setunia - juz sprawdzam ;) postaram sie szybko odpisac a tak w ogole to witam wszystkich 🖐️ deko - dlaczego na pomaranczowo ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Cześć Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azali nie pali sie bedziesz miala chwile to odpiszesz;) a skad wiesz , ze to Deko bo zaczne cos znowu podejrzewac:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
setunia - wiem, ze sie nie pali odpisalam teraz, bo po nocach same glupoty wypisuje ;) co do deko, to... domyslam sie... po prostu ;) ale oczywiscie, moge sie mylic. Justyna - jak nastroje przed egz. na prawko ;) ?? milego dnia!! na razie znikam, ale moze bede wieczorem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Nastrój średni. Mało czasu. Pa Azali. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
powodzenia J.!! pochwal sie potem, jak Ci poszlo. a teraz juz naprawde 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_
w pracy jestem, to na necie raczej nie powinnam siedzieć więc się ukrywam na pomarańczowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_
:P setunia nic nie podejrzewaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_
a że dziś mam luzy ... i czas mi szybko biegnie to od czasu do czasu zakłądam do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_
zerkam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś iść na 21 na basen, ale ja to bym się wtedy już do łóżka szykowała ... i nie wiem czy iść lepszy by był piątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś przecież Ty masz tyle o której zawsze planujemy iść spać :P czyli jakieś 2-3 mniej odemnie to tak jak linger do mnie :P czyli nie jestes dużo młodsza od nas.... chyba że coś pokręciłam a setunia ile ma latek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pisalas justa ze robisz doktorat, albo zle przeczytalam, skoro robisz doktorat to musisz miec mgr, a skoro masz mgr to...eh ten moj dlugi jezyk:p Deko, a ile Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko ja nie wiem ile Wy lat macie tzn wiem tylko ile ma Linger a ja mam rocznik w malpie, ktora mam pod nickiem ja dzis meczyk chbya poogladam tylko piwa nie mam;) a teraz ide chbya wszamac jeszcze z jednego placka ziemniaczanego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalas ze nowa siodemka Ci sie zaczyna, ale chyba nie masz tyle co ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×