Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Deko swym tradycyjnym \"dobranoc\" sie zegna juz:D to kosmatych:D:) Linger Tobie rowniez i P. Justynce:) [jestesmy jednak w tym samym wieku:P;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj secia jak Ty przychodzisz Ty my do spanka, ja mam jeszcze 2 dni pracy a potem wolne niewiem jak długie więc Ci potowarzysze w nocy :) ale narazie trzeba jeszcze wstawać rano więc idę dwa baranki z podusi przytulić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Cześć Setuniu. Dobranoc Deko i Linger. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko juz nie moge sie doczekac tego Twojego wolnego:P:) Justynko Ty nie idziesz spac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
W sumie mogłabym. Ileż można siedzieć na necie. No, Secia, nie wiedziałam, ze też taką siksą jak ja jesteś.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruya
witam ;) to ja tyle, ze w nowym wcieleniu, poniewaz doszlam do wniosku, ze pora na zmiane ;) Justynko - cos to zegnanie Ci nie wychodzi i na gapieniu w monitor sie nie zakonczylo ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruya
przyznaje sie bez bicia, ze jestem odrobinke starsza od seytuni ;) jednak ta odrobinka zmienia postac rzeczy ;) pokazywac sie, ale juz :P i tak wiem, ze nie spicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Ty czyli kto? Przepraszam, że nie rozpoznaję od razu, ale usprawiedliwię się późną porą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Azali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruya
udalo Ci sie zgadnac ;) choc staralam sie, zeby trudno nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Gdybyś użyła wielkich liter, to miałabym - myślę - większą zagwozdkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruya
:D specjalnie sie staralam, zeby trudno nie bylo. zreszta chce Was przyzwyczaic, poniewaz u mnie pisanie stale pod tym samym nickem jest rzadkoscia ;) ile dzis godzin przesiedzialas przed kompem ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dziś od 10. - do teraz. Z godzinną przerwą. Cóż, dzień jak codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P Justyno a widzisz jaka \"siksa\" jestem:classic_cool::D ale miesiacami starsza:( nie przesadzaj z tym siedzeniem na kafe;) ale pewnie samo Ci sie znuydzi:D zobaczysz, ze minie ta fascynacja;) mnie to strasznie sie juz znudzila:D jak mialam jeszcze kilkudniowe przerwy to bylo lepiej, bo mialam czas zatesknic za tym \"bagnem\":P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruya
u mnie tez jak co dzien... tyle, ze przed kompem dzis nie siedzialam i prawdopodobnie krotko posiedze, bo czeka mnie pobudka o nieludzkiej godzinie :o zreszta to lepiej, bo nie jestem dzis zbyt rozmowna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruya
J. - tez na poczatku mialam okres zafascynowania forum moge Cie zapewnic, ze za jakis czas Ci sie znudzi bedziesz potrzebowala malej przerwy po ktorej znow zateskisz ;) forumowe zycie to nic innego, jak rozstania i powroty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Eeee, to juz taką siksą nie jesteś, Setuniu. :) Starą duupą (przepraszam:) ) też nie...jeszcze. Miałam wieczorem wyjechać, ale przez forum tego nie zrobiłam. Miałam iść na interview, ale przez forum nie poszłam. Miałam iść na piwo, ale forum mnie powstrzymało. Tak, lepiej odejść. Na zawsze. Azali, a co się stało, że nie jesteś rozmowna. I co się rano Ci szykuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruya
J. - wycieczka krajoznawcza... cos w tym rodzaju ;) zahacze chyba nawet o pewien rozowy budynek ;) a teraz spadam, bo inaczej rano bede mniej wesola jutro nadrobie moja nieobecnosc... przynajmniej postaram sie. dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bru branoc:) a ja mieszkam w rozowym bydynku:classic_cool::) Justyno:D ja myuslalam , ze tez jestes starsza a jak pozniej zaczelas pisac, ze mlodsza od nas wszystkich to myslalam, ze masz 20-21 lat jak nie 19:D;) chbya tez za niedlugo pojde bo mi kregoslup juz siada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
No to śpijmy, Dziewczęta Moje Drogie. I śnijmy o naszych książętach, hihi. Dziś pulpit oszczędzę i nie będę całować. Pa Azali, pa Setunio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Witam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_
hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_
ide po ciastka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Hej Deko🖐️ Idź, idź, ale wróć!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_
bo sie w pracy ciastek zachciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Czeasami się zachciewa. Ale po co Ty masz iść? Wyślij kogoś, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Ech, u mnie dzisiaj kiepsko z czasem - muszę się wukąpać, posprzątać porządnie, uregulować płatności, jechać na zakupy, spakować się, a o 16.30 wyjeżdżam. Miłego dnia zatem życzę i pozdrawiam wszystkich, którzy się dziś tu pojawią.🖐️ Pa Deko 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×