Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość Frau Kurzweil
Niczków ci u mnie dostatek. Ten, to dzisiaj siódmy, czy ósmy. Żadko używam tego samego. Z wyjątkiem "Psełdonima" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie było już ponad 1000 wpisów ale z niewyjaśnionych przyczyn zostały usunięte wpisy Summaries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frau Kurzweil
Ja? Deko? Odpowiem słowami Fausta: "ja jestem częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Frau, bywa:). Summaries nie istnieje. Cześć nowoprzybyłej dwójce. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie istnieje summaries? kim on było? i czemu go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frau Kurzweil
Dobra, to ja by się już zbierałem. Pożegnam miłe towarzystwo, dziękuję za pogadanie i życzę udanego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie Frau ... zapraszamy ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Frau, nie lekceważ moich słów, proszę. Mam bowiem nieomylną intuicję. :) Nie uciekaj nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebardzo rozumiem sytuacje, ja tez widzialam ze bylo tu bardzo duzo wpisow, dzis patrze ze jest mniej jakby cos zostalo usuniete, nie ma Summaries\'a, o co chodzi? kto mi to wyjasni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Jak pisałam - Summaries nie istnieje. Albo ktoś zadbał, by przestał istnieć dla kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu usunieto Tomka, kurcze czemu? ja iwiem ze nie powinnam pytac, ale nie moge sie z tym pogodzic, bo to jest chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Usunięto Tomka? A skąd wiesz, że on w ogóle istniał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, przeciez nie musisz w taki sposob ze mna rozmawiac, jesli pytam to mi odpowiedz, bo mnie to interesuje, jesli nie chcesz odpowiedziec to przeciez nie musisz pisac zagadkowo. nie wiem co sie tu wydarzylo, cos mi umknelo, ale chcialabym sie dowiedziec jesli łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Nie mam pojęcia co się stało. Nie było mnie na forum ponad dobę, a w tym czasie Summaries przestał istnieć. Chociaż nie ukrywam, że dla mnie to nie była postać realna. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia_W24
A samotnym w związku też do topicu przyjmujecie? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug moich zalozen byl to Tomek, ktorego kazdy tu zna, Tomek o ktorym kazdy wie, ze nigdy nie mial dziewczyny i ze sie wciaz z tego powodu zalil na forum, chyba ze tym razem sie ktos pod niego podszyl, ale sadzac po stylu wypowiedzi byl to on. Ja wiem, ze to sie moze wydawac malo relane, ale on istnieje, wszyscy tu na nim psy wieszaja, ale on jest bardzo biedny, bo ma tak niskie mniemanie o sobie i na dodatek wmowil soebie, ze juz zawsze bedzie sam, wciaz zmienia nicki, ale ja wiem jak go rozpoznac. Nie wiem jak temu czlowiekowi pomoc, wedlug mnie on potrzebuje fachowej pomocy, bo sam siebie niszczy, moze nie moge tu o tym w ten sposob pisac, ale zal mi go, mozliwe ze on sam poprosil o usuniecie swoich wpisow, wczoraj na moim topiku ktos zlosliwie pisal, ze zaraz tu przyjdzie Summaries, ktory szuka dziewczyny, ludzie naprawde nie maja serca, nie umieja wspolczuc, czasem tak zycie sie uklada, eehhh nie wiem co jeszcze powiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Ja jestem singlem chcącym być samotnym. Więc też się średnio nadaję. Jednak nikt mnie nie wyrzucił :). Jeszcze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja zakladalam topik, ale chyba kazdego tu przyjmuja, takich wariatuńciow jak ja rowniez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Jeżeli Tomek istnieje, niepojawianie się na forum będzie dla niego najlepszym lekarstwem na jego problemy. Wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przyznac, ze jest to najdziwniejszy topik, na jakim bylam, osoby zmieniaja sie jak w kalejdoskopie, kazdy pisze pod kilkoma nickami, bo sadze, ze kilka slow prawdy to byla p. Justynaaa, a Duzy Koncert Skrzypcowy to Frau K..., juz nie wspomne, ze zagladal tu także Maly Koncert Skrzypcowy:o, Sumarries\'a usunieto:o i jak tu sie nie pogubic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje i ja tez jestem podobnego zdania, ze to forum nie jest dla niego, bo.... uzasadnilam wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Linger, zgadza się, pisałam 2 dni pod innym nickiem. Koncert Mały i Duży, Londyn, Frau, Jeziora itp. to ta sama osoba. Ale to widać kto co pisze. Cześć Andy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytalam Koncertu Duzego czy byl jednoczesnie tym Malym, ale zaprzeczyl, ale bajerant, obraże sie na niego chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×