Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa
Życzę Wam w takim razie udanej imprezy :). Mnie zapraszano, ale jeszcze nie doszłam do siebie po wczorajszej zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Proszę bardzo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem co robie dziś, bo u mnie się wszytsko zmienia ... witam wszystkich przybyłych jak mnie nei było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Deko, co znaczy, że się wszystko u Ciebie zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja postanowilem sie wybrac.. ibiza club.. hmm niby smieszna muza ktora sie nadaje do tanczenia tylko w parach no ale moze sie kogos pozna kto wie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja spadam sie szykowac, bo w koncu kumpela przyjedzie, a ja nieumalowana bede, nienawidze sie malowac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger to sie nie maluj... ja stronie od takich kobiet... a u mnie ma byc piana party... kurde caly mokry bede dzis hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się nienawidze malować i tego nie robię :) moze dlatego wyglądam za 20 lat :P no nie wiem heheh Justynka tzn że teraz nie idę nigdzie zaraz powiedzmy ktoś zadzwoni że idziemy gdzieś to idę ... i tak to sie zmienia ... Włsoy jak narazie są na głowie i grzecznie siedzą :P Ja bym poszła z Wami ale nie wiem czemu gdzieś na drugim końcu Polski jesteście :P aaa byśmy sie zabawili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piana party na czymś takim to ja nie byłam jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Deko, dzięki serdeczne za słowo wyjaśnienia. Baw się, baw - póki weekend trwa. Ja bym chętnie poszła się zabawić, ale dziś opadam z sił - kac morderca :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w moim nie ma żadnych .... :( trzeba sobie samemu coś wymyślać a że dziś beznadziejnie zimno to i będę się grzać w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie w sumie jeden club ale za to na 1000 osob.. i zjerzdzaja ludzie z roznych miejsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje ma 20 tyś i nie ma żadnego tego typu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbliższe to w Krakowie 15km noi na dwóch wioskach jakieś 10 km do obu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo moje jest wyjatkowe... i wyjatkowi ludzie.. ostatnio zakladalem alarm w domu u takiej jednej pani psycholog, bardzo chwlaila swojego jeepa ktorym to juz 2 samochody komus popsula.. i jak sie pozniej dowiedzialem pochodzila z mojego miasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam prawka :( ale, kurcze, sobie przypomniałam czasy studencki knajpki na rynku ... pasowało by to powtórzyc ... trzeba coś wykombinać ... tylko że moja paczka już w polowie brzuchata :P dziś to już nie pójdę bo sie do stołka przykleiłam i mi sę nie chce nic kombinować ... no chyba żeby cos znienacka wypadło ale się nie kroi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja to tak po za tym domator jestem :P ale nie taki żeby całe dnie tylko w domu siedział - bo ileż można. Lubie wyjść i posiedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie ma co za wczesnie sie wiazac.. mam przyklady.. ostatnio z kumplem robilismy do 19 i zona mu dzwonila chyba z 10 razy i marudzila.. czemu go jeszcze w domu nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wczesnie to nie .... tylko kiedy jest za wczesnie a kiedy za pozno? ja to im nawet zazdroszcze tych brzuszków :P hehe ostatnio rozmawialam z kolega o dzieciach swoich przyszłych ... ale to on zaczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andy ale jak sobie wkrece impreze to juz mnie nic nie zatrzyma... :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja im dzieci nie zazdroszcze.. bo mowil ze od kad ma dziecko to jeszcze ani razu budzika nie uzyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak ma małe to co się dziwić :D przynajmniej miła pobudka lepsza taka niż ten budzik przeraźliwy ... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×