Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

no tak widze na podstawie kumpla z pracy... kiedys pracuje.. do tego kontroluje remont mieszkania.. planuje wymiane samochodu.. na to wszystko trzba kasy.. to pracuje ile moze.. nie jezdzi na dodatkowa prace.. bo ma zone w domu i dziecko.. a chcialby z nimi spedzac czas.. no i dac zonie czasem wytchnienie.. bo wie jak to jest caly dzien zajmowac sie dzieckiem... do tego nie moze spac po nocach bo dzicko ich budzi.. no ale w pracy musi byc wyspany bo sie rozbije gdzies samochodem... albo spadnie z drabiny.. rodzina jest ostra jazda bez trzymanki normalnie.. i trzba miec jakies zaplecze finasowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba, ale czasem zbierając to zaplecze, można się za późno obudzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre ... wpadke kontrolowaną :) ale po co wpadać pod kontrolą, skoro się zamierza ją kontrolować to można po kolei :D i bez pośpiechu i bez brzuszka wziąć ślub a potem wpadać kontrolowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kontrolowanie to jaka to wpadka:D to sama radość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko.. ale byc ze soba mozna i bez slubu... malzenstwo to zobowiazanie.. i moim zdaniem ozenic sie to nie cos co sie robi dla wygody.. po to azeby bylo lepiej.. odrazu trafic do raju.. a po to zeby razem isc w te chaszcze.. i miec kogos komu mozna ufac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie twierdzę że małżeństwo to raj - to głównie obowiązki i masa pracy ... to było do tej wpadki kontrolowanej ... jak się już planuje dziecko to małżeństwo jest dopełnieniem tego że się chce być razem ... jakby małżeństwo miało być rajem to bym już w nim była ... raj mogą stwoerzyć ludzie którzy się kochają z małżenstwem czy też bez ... ważna jest miłość i zrozumienie itd a nie jakiś tam papierek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andy teraz przeczytałam w całości to co napisałeś i się zgadzam w 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi o tą całość deko.. ale byc ze soba mozna i bez slubu... malzenstwo to zobowiazanie.. i moim zdaniem ozenic sie to nie cos co sie robi dla wygody.. po to azeby bylo lepiej.. odrazu trafic do raju.. a po to zeby razem isc w te chaszcze.. i miec kogos komu mozna ufac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proste jak drut.. tak jak przez milosc dobrowolnie skazujemy sie na cierpienie tesknoty... tak przez przysiege malzenska.. skazujemy sie czasem na walke z codziennoscia.. obowiazki.. klotnie.. w imie wyzszych wartosci.. w pierwszym jest to budowa zwiazku.. partnerstwa i zaufania.. drugi etap to na podbudowie tego stworzenie rodziny.. wychowanie dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam sobie pomadke z tych co dziś rozdawałam i mnie tak zasłodziło ... bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przecież to rozumiem naprawdę :D i się zgadzam, też mi o to chodziło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze jak dobrze :) --- nie wiem tylko co linger miała na myśli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo moze nas czekac zyjac w konkubinacie, ludzie sobie wmawiaja, ze jesli nie zalegalizuja zwiazku to nie wejda w te chaszcze nigdy, ze zawsze bedzie swieżość i zawsze bedzie jak na poczatku, ale prawda jest taka ze takim latiwej jest podjac decyzje o rozstaniu, bo nic ich nie trzyma, powazniejsza klotnia i odchdze, tak? a przeciez w zwiazku niezaleznie od tego czy zalegalizowany czy nie, jest wiosna, lato a takze jesien, wg mnie nie wchodzenie w zwiazek malżenski nic nie zmienia - takie mam na ten temat zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę że jeśli ludzie się kochają i jeśli chcą być zawsze razem, to ślub jest przypieczętowaniem tej ich miłości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest mój książe??? --- burze mam straszliwą --- muszę się odłączyc --- do po burzy lub do jutra --- papa heroinki moje kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze juz idziesz, przyjdz do nas po burzy:) Książe przyjdzie, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko:D to dobrze, bo juz mi bylo smuyniasto:) zaczelam sobie robic koncert zyczen i sluchalam Kasi Kowalskiej - plyty "Gemini" (moze znasz) a teraz Bajm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znam. ... --- nawet sie dzięki tej burzy wykompać zdążyłam a tak bym ciupała w klawiaturkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×