Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

wkońcu życie składa się z wzlotów i upadków ... a w dwójkę łatwiej je przetrwać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona - w sensie połówka druga --- oj no może kto to wie --- tylko mi się już nie chce czekać zbyt długo ... na sylwestra najpóźniej to by już mogła się odnaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie w tym sensie, żeby mnie czas gonił ... tylko mam chrapkę na taką miłość do grobowej deski i chciałabym ją już spotkać i nie przeżywać rozstań żadnych ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie w tym sensie, żeby mnie czas gonił ... tylko mam chrapkę na taką miłość do grobowej deski i chciałabym ją już spotkać i nie przeżywać rozstań żadnych ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh tego zakładać już nie będę --- ale pwoiedzmy że tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiem że znajdę... ale w te chaszcze lepiej iść w dwójkę niż pojedynke ... ja się już zmęczyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie sie wymieńcie adresami mailowymi (zreszta chyba kazde z Was ma chyba w stopie) i poznajcie sie lepiej, jesli moge cos zasugerowac:D P.S. ja tez marze Deko o takiej milosci, ale nie sadze zebym ja odnalazla, zbliza sie slub mojej przyjaciolki, a ja znow musze pojsc sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójde z Toba :) wiem że to nie to samo, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie z Tobą miałabym iść?? linger pisała że nie ma z kimś na ślub .... a Ty też nie masz z kim iść ... ? to mogę iść z jednym i drugim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak rozłożysz ryzyko na dwa ? lub można zmniejszyć ryzyko jeżeli patrzą na nią dwie osoby co dwie głowy to nie jedna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz takie wrodzone poczucie odpowiedzialnosci... przez to czasem chodzilem do pracy z 39 stopniowa goraczka.. i jak sie wiaze z kims.. jest to samo.. i nawet jak by mnie praca wkurzala... to bede bo musze kogos utrzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to piękne jest ... ale ja bym tak niepozwoliła ... bo z pracy trzeba mnie satysfakcję oprócz gatówki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko dziekuje zabieram Cie ze soba:p A tak powaznie, to dla mnie wielki problem (byc moze zaprosi mnie takze na wesele, ale tego nie wiem i chyba lepiej zeby jednak nie zapraszala), bedzie mi bardzo zle i smutno samej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakbym miała dzieci to pewnie też bym się na zmaianę pracy tak jak teraz niezdecydowała ... ale o dziaciach narazie myślę ... teraz szukam połówki ... a połówka z racji tego że jest/byłaby dorosła umiałaby sobie też sama poradzić ... zresztą to jest inna odpowiedzialność niż za dziecko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej by było ale to jest mało prawdopodobne mniej niż zobaczyć ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po to właśnie się zakłada rodzinę że w dwójkę będzie łatwiej i przyjemniej ...:D ale z milionem z totka byłby łatwiej to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×