Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Szkoda, ze najpierw nie znalazlas sobie czegos nowego, niestety praca nie zawsze nas satysfakcjonuje, ale najlepiej odejsc wtedy, gdy mamy juz cos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wakację też potrzebuje, po obronie nie miałam wolnego - po tygodniu poszłam do pracy ... i uznałam że teraz będą moje wakacje :) a co będzie później to się zobaczy w praniu .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
🖐️ pojawiam sie i znikam... jak zwykle :P potem doczytam, o czym bylo i wpadne na dluzej ;) milego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko kanie:classic_cool: najpierw godzine stania w czasie smazenia:o a pozniej jedzonkoi ale tylko/az dwa kawalki zjadlam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, ja tez juz ide zaraz na moim topie cos dla Ciebie zostawilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
seti- jestes jeszcze ;) ? cos tu dzis dziwnie pusto :o deko - a calabaza to taka jedna... generalnie nic ciekawego :P wystepowala tu wczesniej pod innym nickiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
dobranoc w taki razie 🖐️ Justyna dzis tak nagle zniknela :o to nie w jej stylu :o ale mam nadzieje, ze jutro sie tu pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynio🖐️ja jeszcze nie 😴:D Justynka gdzies wyjechala moze laptiego jednak zapomniala:o raz czuje sie jakby wszyscy o mnie zxapomnieli i mieli mnie w dupie a innym razem nagle wszyscy przypominaja sobie o moim istnieniu ,,,,,,no prawie wszyscy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
seti - kazdy z nas miewa czasem takie dni, kiedy wydaje sie, ze nikogo nie obchodzi nasz los :o na pewno jest jednak wiele osob, ktore on obchodzi, jednak ludzie rzadko okazuja, ze im na kims zalezy. szkoda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
🖐️ uther ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uther a teraz cos powiedz o sobie;) [tu jak na terapii trzeba:D] Dynio ano ehh , trudno jest mi sie jednak do tego przyzwyczaic....zrozumie,,ale to przeciez normalne , ze kazdy ma swoje zycie ppkiem swiata nie jestem ale jak juz ktos sobie o mnie przypomni to bezinteresowne to nei jest mnie sie wydaje , ze ja zawsze jestem dla wszystkich jesli ktos mnie potrzebuje ale moze to tylko taka moja jazn subiektywna hmmmm cos motam p[ewnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
seti - ja tez czasem tak mysle, ze kazdy musi miec jakis interes, zeby sie odezwac :o ale chyba wszyscy mysla podobnie i podobnie postepuja... chyba nieswiadomie :o czyli wychodzi na to, ze wszyscy maja ukryte interesy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 [ostatkiem sił wpełza na leżanke...] wpadłem tu bo mi nudno było :o ... a tu tyle ludzi ciekawych i miłych ... i ogólnie tłumnie... zawsze razniej w tłumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unther masz racje!w tlumie razniej, latwiej milej:) i cieplej:classic_cool:[zimno cos sie zrobilo:(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
uther - faktycznie sa tu ludzie mili i zyczliwi. ostatnio chyba mniej tego chamstwa ;) pewnie ci zlosliwi na wakacje powyjezdzali :P czyzbys tez wybieral sie spac ;) ? seti - dzieki za linka. zaraz poczytam, co ciekawego ludzie jeszcze wypisuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uther wybacz literowke w Twoim nicku jaka popelnilam:) Dynio ja ten link podalam bo tematyka bliska temu teopowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do spania mam jeszcze daleko... jestem zwierzęciem nocnym co niestety srednio współgra z otoczeniem :o ostatnio noce sa bardzo chłodne ... brrrr :o ale cos słyszałem ze w weekend ocieplenie ... rozpalmy wiec ognisko i zbierzmy sie wokół bedzie cieplej ... :) co do literówki nawet nie zauwazyłem :P wybaczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×