Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

byłam na wyprawie z moją przyjaciółką :) fajnie było ... to jest tak jak nie trzeba wiele mówić a wiadomo o co chodzi :P dobrze jest mieć przyjaciela - nie ma co ... :) jedzie do stanów na miesiąc za tydzień i bierze tam ślub cywilny ... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też idę jak nikogo nie ma ... narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Deko, ja jestem. Jestem ja. Więc i Ty bądź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
deko - wychodzi za maz za Amerykanina? a Ciebie nie bedzie na slubie? szkoda :o ja jeszcze jestem, tylko na chwilke musialam zniknac ;) jutro tez sie widze z moja przyjaciolka... nareszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za Polaka ale tutaj bierze kościelny ... to że będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
i potem wyjezdzaja do Stanow brac cywilny? czyli szykuje Ci sie weselisko ;) ciekawe, czy zamazpojscie kolezanki duzo zmieni w Waszych relacjach. bo jednak malzenstwo to krok w doroslosc i jakby rozpoczecie nowego etapu w zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie tak ... teraz bierze cywilny, a za rok kościelny... chyba nic nie zmieni bo ona już kilka lat z nim mieszka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze juz na ślub jej pójdę z połóweczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
deko - moze nawet ze swoim ksieciem z bajki ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
czyli juz niewiele pozostalo Ci tego czekania ;) tymczasem ja musze znikac... moze nie od razu spac, ale znikam mimo to. Justyna dotrzyma Ci towarzystwa ;) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kosmatych :) --- no nie wiem czy niedługo... --- za 5 zł - za kamarem ? trzeba było niezaświecać światła przy otwartych okanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Papa, Azali.:) Słodkich i kosmatych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpie, bo mnie też lubią a może ma to związek z grupą krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Tomaszu :) --- kto to wie ... może ... gdzies ... kiedyś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom i dosc wiele sie mi w tym zgadza.. Opis imienia: TOMASZ Imieniny obchodzi: 01.28, 06.22, 07.03, 09.22, 12.21, 12.29, Osobowość: Ten, co zbiera żniwo Charakter: 93 % Promieniowanie: 90 % Rezonans: 90 000 drgań/sek. Kolor: Niebieski Główne cechy: Uczuciowość - Aktywność - Moralność Totem roślinny: Jałowiec Totem zwierzęcy: Pyton Znak: Wodnik TYP: Są w nich dwie osobowości: tego, co sieje, i tego, co zbiera żniwo. W czasie między zasianiem ziarna a żniwami przechodzą od początkowego sceptycyzmu do żarliwego przekonania. PSYCHIKA: Jak ich totem, pyton, usiłują otoczyć ludzi i wydarzenia zwojami swej logiki. Mają nieco szorstki charakter, przypominają kłujący jałowiec... WOLA: Pracuje zrywami. Raz objawia się ze znaczną ! siłą, potem znów usypia, jakby zużyła całą energię i musiała naładować akumulator. POBUDLIWOŚĆ: Są opanowani, nie miotają się z byle powodu. ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Dość słaba. Reagują z opóźnieniem. Nieraz dopiero po fakcie myślą, jak powinni byli postąpić. AKTYWNOŚĆ: Należy dobrze wybrać tym dzieciom kierunek nauki, gdyż od tego zależy ich powodzenie. W razie potrzeby można poradzić się psychologa. Są dobrymi rolnikami, wojskowymi, chemikami, odkrywcami itp., ale zawsze potrzebują widocznych, namacalnych rezultatów. INTUICJA: Są zbyt porywczy, by słuchać głosu wewnętrznego, często mylą intuicję z impulsywnością. INTELIGENCJA: Posiadają praktyczną inteligencję, nieufną wobec abstrakcji. Nie boją się pracy, od najmłodszych lat należy bez wahania powierzyć im trudne zadania, zarówno intelektualne, jak i fizyczne. UCZUCIOWOŚĆ: Są wierni, przywiązani, bezgranicznie ufni. Nigdy nie wybaczą wam zdrady. MORALNOŚĆ: Pragnienie bycia uczciwymi i sprawiedliwymi prowadzi ich do podejmowania samowolnych inicjatyw, które nie zawsze znajdują uznanie. Nie znają umiaru - ani w wierze, ani w przyjaźni. Nieraz daliby się pokroić na kawałki dla tych, których kochają. ZDROWIE: Z pozoru wydaje się bardziej solidne, niż jest w istocie. Trzeba od dzieciństwa przyzwyczajać ich do rygorystycznego przestrzegania regularnego trybu życia. Dbać o wątrobę i płuca. Nie przesadzać ze sportem. ZMYSŁOWOŚĆ: Ich seksualizm jest ściśle uzależniony od psychiki. Są zdolni do najsurowszej ascezy, a w chwilę potem przejawiają trudną do okiełznania namiętność. Nie należy, w imię źle zastosowanych zasad, przyczyniać się do powstania zahamowań, które mogłyby ich niebezpiecznie zablokować. DYNAMIZM: Przejawia się dopiero w działaniu, choć należałoby oczekiwać, że objawi się przed nim! TOWARZYSKOŚĆ: Często zasłaniają się pracą, by nie uczestniczyć w przyjęciach rodzinnych czy towarzyskich. Kiedy indziej zaś potrzebują publiczności, która słuchałaby ich i przytakiwała. PODSUMOWANIE: To ludzie walki, którzy pragną nadać sens ludzkiemu życiu. Skąd u nich ta skłonność do zwątpienia? Czy, jak \"niewierny Tomasz\", muszą dotknąć, by uwierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragną nadac sens ludzkiemu życiu :) piekne --- czyli jestes jak niewierny Tomasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Sprzedawco, a mógłbyś wkleić link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi pokaż... bo muszę weryfikację przeprowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×