Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

chyba sobie dam komputer do łóżka ... bo mi się siedzieć nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest superancko Lingerek ... jutro się poopalam znowu :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe ja wysiadam po połowie długości basenu, łapie zadyszkę ... ale dzielnie dopływam do końca ... odpoczywam i zmagam się dalej ... tylko że ja umiem tylko na plecach pływać ... :( bo na brzuchu się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętaj sobie, jeden temat zawsze musi być jakoś powiązany z poprzednim:p To było w nawiązaniu do reklamy Wilkinsona:D Pewnie znasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Deko ogoliłaś głowę?:D Jakaś głupawka mnie naszla, nie moge przestać się śmiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem właśnie czego ... niby na brzuchu jest łatwiej... --- ostatnio się uczyłam żabką ... ale jakoś mi nie szło ... nogi z rękami ... chyba jako kijanka bym pływała ... taka podrośnięta co już łapki przednie ma ale jeszcze ogonem macha ... zresztą jak mi woda przez nos wpadła to mi się odechciało :P wszystkiego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że ogoliłam :P:P ... pierwsze rzecz to ogolić głowę ... :P:P --- a tej reklamy to niekojarze ... ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama jest także na portalu o2 jak wchodzisz zalogować się do swojego konta:) Wejdź sobie, to bedziesz mial jasnosc, dlaczego wspomnialam o tym akurat przy temacie plywania. A tak na powaznie, plywacy zawodowi golą sobie nawet cale cialo, bo wtedy jest mniejszy opór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperze potrafią być niebezpieczne, uważaj na nie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×