Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

ja też idę .... jeszcze sie wykompac musze .... kosmatych ... dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
No to pa Deko. Miłych wrażeń sennych życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ja
nieistotna nie nerwuj sie :p i dobrze wiesz ze juz ja swoje wiem :p co prawda trzeba narzucic na to fakt ze wszelkie informacje pochodza od ciebie samej, wiec brak im obiektywizmu, a czasem pewnie i pelnej szczerosci :p ale czytajac miedzy wierszami mozna wyczytac bardzo duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
znalazlam opis, ktory bardziej do mnie pasuje: Osobowość: Ta, co lata wysoko Charakter: 96% Promieniowanie: 95% Rezonans: 88 000 drgań/sek. Kolor: Zielony Główne cechy: Wola - Pobudliwość - Zdolność reakcji Totem roślinny: Tytoń Totem zwierzęcy: Gołąb pocztowy Znak: Waga TYP: Na ogół należą do typu cholerycznego, o szyb­kich reakcjach. Są ruchliwe, nie mogą usiedzieć w miej­scu. Wydaje im się, że mają coś do przekazania światu. Stąd podobieństwo do gołębia pocztowego. PSYCHIKA: Nie są łatwe w pożyciu! Przechodzą szybko od szalonego podniecenia do głębokiej depre­sji. Bez przerwy trzeba się nimi zajmować, inaczej to one się wami zajmą... a to dużo gorsze! Właściwie są introwertyczkami, zapatrzonymi w swój wewnętrzny światek. Sprawiają wrażenie osób bardzo pewnych siebie, ale często są to pozory. WOLA: Często przeradza się u nich w upór. POBUDLIWOŚĆ: Silna, nieraz nawet zbyt silna. Trzeba dużego wysiłku, by je uspokoić, gdy się zdenerwują. ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Reagują przesadnie, pod wpływem nagłych impulsów. AKTYWNOŚĆ: Może być "oszałamiająca", ale może też być blefem, służącym do zamaskowania pragnienia ucieczki. Rodzice powinni kontrolować sposób spędzania czasu tych dziewcząt, ale tak, by nie odniosły one wrażenia, że się je szpieguje. INTUICJA: Obdarzone są zadziwiającą intuicją i zna­czną siłą uwodzicielską, niepokojącą ruchliwością, nieuchwytne jak dym tytoniowy... Bywają nieco prze­sądne. INTELIGENCJA: Mają umysł syntetyczny, wszyst­ko nim ogarniają, wszystko rozumieją, ale często potykają się o jakiś drobiazg, którego nie lubią i który odrzucają. Mają średnio dobrą pamięć, ale są zachłannie ciekawe. Od młodości należy wpajać im dyscyplinę. UCZUCIOWOŚĆ: Bardzo nierówna. Jednego dnia wielka miłość, drugiego ogromna rozpacz. Chętnie grają na uczuciach, aby manipulować otoczeniem. Lubią otaczać się przyjaciółmi, ale często ich zmienia­ją. Porażki doprowadzają je do rozpaczy, ale wkrótce się z niej otrząsają. MORALNOŚĆ: Posiadają zmysł moralny, ale nieraz głoszone zasady nie znajdują potwierdzenia w działa­niu. Pewien oportunizm moralny doprowadza je cza­sem do burzliwych przygód, ku zmartwieniu rodziców i mężów! ZDROWIE: Na ogół dobre, ale często przez własną nieostrożność ulegają wypadkom. Uważać przy pro­wadzeniu samochodu! Częste złamania nóg. Dbać o nerki. ZMYSŁOWOŚĆ: Również w tej dziedzinie nagłe decyzje, uniesienia, nieraz tłumione. Często występuje zbyt wielka rozbieżność między ich życiem na pełnych obrotach a inercją otaczających osób. DYNAMIZM: Odpowiadają im zawody wymagające ruchliwości i żywotności: mogą być stewardesami dziennikarkami, przedstawicielkami handlowymi. TOWARZYSKOŚĆ: Marzą o domu pełnym przyjaciół, pod warunkiem zmieniania, co pół roku domu i co tydzień przyjaciół! PODSUMOWANIE: Te "gołębie pocztowe" wiodą ożywioną egzystencję i nieraz burzliwe życie rodzinne, ale trudno się nudzić w ich towarzystwie, gdyż są pełne wdzięku... i jak teraz :P ? p.s. i tak nic nie wiesz :P milego dnia, zeby sie nie powtarzac. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ja
ale niech bedzie, prosze bardzo i milej lektury ale dwie uwagi na wstepie: duzo sie zgadza - wg mnie, a uwazam ze oceniajac siebie czlowiek zawsze jest mniej lub bardziej (raczej bardziej :p) nieobiektywny no i druga, kilka kluczowych kwestii sie nie zgadza :p Osobowość: Ten, co oznajmia wiosnę Charakter: 94% Promieniowanie 87% Rezonans: 73 000 drgań/sek. Kolor: fioletowy Główne cechy: Wola - Dynamizm - Aktywność - Zdrowie Totem roślinny: Morwa Totem zwierzęcy: Kukułka Znak: Baran TYP: Sangwinicy, raczej oschli. Nieraz używają lodowatego tonu, który zbija z tropu lub irytuje. Nie zależy Im zresztą na tym, aby się podobać. Bywają też mściwi. Mają sztywne zasady i chętnie wpajają je innym, w razie potrzeby kijem. Ich dewizą mogłoby być: "Dłoń z betonu w stalowej rękawicy". PSYCHIKA: Cudze życie jest głównym przedmiotem ich zainteresowania - w tym sensie są ekstrawertyka­mi. Są szefami, którzy myślą tylko o komenderowaniu podwładnymi. WOLA: Zazwyczaj bardzo silna, żeby nie powiedzieć despotyczna. Zarówno w odniesieniu do nich samych, jak i do otoczenia. Ale to wola bez odrobiny dyploma­cji, co powoduje wiele dramatów, kłótni i nawet dymisji! POBUDLIWOŚĆ: Średnia, ale może zabarwić namię­tnością Ich ostre wypowiedzi. ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Silna. Są obiektywni, goto­wi wszystko poświęcić dla idei, nawet swych bliźnich! Nie znoszą ludzi "letnich", ani też sprzeciwów. AKTYWNOŚĆ: Mają duże zdolności do pracy w ze­spole, zwłaszcza w swoim zespole. Liczy się dla nich tylko rezultat, dlatego mogą być zarówno technikami jak literatami czy naukowcami. Ich prawdziwym celem jest samorealizacja i wypełnienie swej misji. INTUICJA: Nieraz kieruje nimi natchnienie. Zdarza się im błyskawicznie rozwiązywać niezwykle złożone problemy. INTELIGENCJA: Analityczna. Urodzeni konstruk­torzy, obdarzeni doskonałą pamięcią, niestrudzoną ciekawością i stałą czujnością. Ich ulubionym hasłem jest: "Za wiele mówicie o swych prawach, a za mało o obowiązkach". UCZUCIOWOŚĆ: Nie znoszą niesprawiedliwości, co prowadzi ich do egalitaryzmu uczuciowego. Nie lubią być pupilkami rodziców, ale nie chcą też być traktowa­ni gorzej niż rodzeństwo. MORALNOŚĆ: Przejawia się kategorycznymi ocena­mi: "Tak się robi", "Tak się nie robi". Rygoryzm moralny należy do ich systemu filozoficznego. ZDROWIE: Często je zaniedbują. Potrzeba im świeże­go powietrza. Z racji gwałtowności charakteru nieraz ulegają wypadkom. ZMYSŁOWOŚĆ: Nie lubią komplikacji, ich seksual­ność najlepiej można określić wyrażeniem "miłość po huzarsku". DYNAMIZM: Prawdziwe bomby. Problem nie leży w tym, czy wybuchną, ale kiedy wybuchną. TOWARZYSKOŚĆ: Nie lubią tracić czasu z ludźmi, którym nie mają nic do powiedzenia. Niemniej uprzej­mość zmusza ich do podporządkowania się pewnym regułom. Są pewnymi i wiernymi, ale tyranicznymi i dość męczącymi przyjaciółmi. PODSUMOWANIE: Nie są łatwi w pożyciu, ale przynajmniej nigdy się człowiek z nimi nie nudzi. To ludzie dążący do celu, twórcy zapowiadający nową erę. i idz juz spac, bo na mnie bedzie ze sie nie wyspalas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Sama siedzieć nie będę. Zatem też sobie pójdę. Dobrej! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
ide ide :P tylko sie jeszcze pochwale, ze nawet wiem, jakiego imienia dotyczy ten opis :P :D p.s. i tak sie nie wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Karol, idź spać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ja
ok, na zlosc wyszukalem i twoje :p 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Sprawdziłam też pewną Osobę. I wszystko się zgadza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się tajemniczo zrobiło ... to już definitywnie mówię DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XysiuVp.pl
a mi (mnie) dziewczyna mówiła, że bardzo ładnie mówię po polsku, bo ona tylko po śląsku umiała gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Jusrtnaaaa
Upik Dekowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynkaaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już, ale widzę że tu cichutko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wszędzie i nigdzie ... --- jestem powietrzem, wodą, deszczem, chmurą, słońcem, trawą ... złem i dobrem ... miłością i nienawiścią ... jestem tam gdzie mnie nie ma ... --- :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynkaaaa
O.K., dzięki.:) Jak Wam dzionek minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mnie słyszysz?? ja Ciebie nie słyszę... --- chwila jest po to by ja zapamiętać ... a marzenia po to by ta chwila trwała wiecznie a marzenia są po to by dawały nadzieje, by je realizować ... tworząc nowe marzenia ... --- hej Justyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynkaaaa
Deko tajemnicze teksty wypisuje, hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dziś minąl dzień bardzo szybko i przyjemnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestesmy typami z pod ciemnej gwiazdy... ;) dobrze ale w planach mialem poplywac dzis wiec uciekam... jeszcze maz kuzynki mi przyszedl i robi wyklad o kamerze.. ehhh... bede za jakas godzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×