Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

Kiniu tak sobie pomyślałam, że faktycznie nasze rozważanie mogą cię postraszyć.... ale wiesz- to jest sama natura nieprzewidywalna :D wiesz-z termin porodu określa na podstawie przesłanek, ale organizm sam wie co i jak.. młodej najwyraźniej się nie spieszy ;) a skoro się wierci to znaczy ze daje znaki -czytaj- po swojemu krzyczy- \"mamuśka nie panikuj! zima idzie a mi tu dobrze :P\" a meble obszerne się przydadzą!! sama zobaczysz jak przy dziecku non stop półka jakaś dodatkowa potrzebna..... :) co do obiadu to wczoraj zaszalałam i zjadłam- sałatkę z pomidorów z cebulka i kiełbaskę swojską hehehe... no ale dziś rano to juz wyjęłam mięsko na gulasz- jutro najprawdopodobniej mąż wróci to trzeba coś kombinować- zaplanowane sa kluski śląskie i czerwona kapusta :D miłego spokojnego dnia Ci życze 👄 paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! nie wiem jak u was ale u nas calyczas leje! a wiecie przed chwila ogladalam slub znajomych i caly czas plakalam taki sliczny ze szok...a sukienka podobna do takiej jak mi sie marzy i chyba jednak odzalujemy i za jakies 2 nomoze3 lata tez wyprawimy,przeciez w koncu to raz w zyciu. Kiniu a wy macie slub bonie doczytalam,bomy jestesmy tylko po cywilnym zeby maciej z pracy kase dostal namalego,a i wiesz co czy kupilas sobie kore debu?bo jesli cie natna to pozniej jak bedziesz sie ta herbatka myc to goi sie rewelacyjnie:) a od jutra tez bede samotna:(dzis zadzwonili do macka z pracy ze jutro wyjezdza w kompani honorowej do niedzieli.Plus tego taki ze moze wpadnie jakas kasa no i przedluzamu urlop:)ale ja niepotrafie bezniego funkcjonowac... a na obiad zalegle nalesniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) właśnie się przeleciałam po urzędach po moim mieście- słonko niby wyszło ale zimno i wieje :( Paula a gdzie pracuje twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pytam---przyjmiecie mnie do swojego grona?inne topiki jakies nudne a u was tak milusio:) tez mam 26 lat i 19 miesieczna coreczke i 27 letniego meza.najczesciej na kafe zagladam ok poludnia i po 20.pozdrawiam cieplutko mimo ze na dworzu strrrrrrrasznie zimnno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffff nie nadążam za wami ale macie sprinta!!!!!! córcia na cycku a drugą reka klepie po kalwiaturze :p jakby to moja mama widziała...... bylysmy dzis u ortopedy i dostalam pochwale bo wada bioderek u NADIN zanika - jeszcze 3 tyg z szyna i bedzie smigac hihih( za pare miesiecy oczywiscie) nie wiem jak w polsce ale w wiedniu pogoda do d....y a wieje tak ze malo glowy nie urwie :-( a wracajac jeszcze do porodow, tu stawiaja na pierwszym miejscu \"nature\" wiec po wydobyciu mojej corci zostala mi od razu polazona na brzuszek i tak w trojeczke ( maz rodzil ze mna) lezelismy sobie godzinke ( w tych brudach :p oczywiscie) potem dopiero nadin wzieli umyli i pomiezyli. pozdrawiam z wietrznego wiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aneto :D u nas też wieje i leje i zimnoooooo Taka Ona zapraszamy- ja też ok. 20-21 najczęściej jestem :) on i w biurze, ale o tym ciiiiiiiii zapraszamy do wypełnienia ankiety :P imię, imię dziecka, miejscowość :D no i pisz pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:)gdzie moje maniery :P ja anka.corka martnka a mezus marcin. mieszkam we wloclawku ale pewnie nie znacie takiej dziury.heh :P a zagladam w takich godzinkach bo wtedy moje dziecko spi i mam chwile dla siebie.teraz uciekam .zajrze wieczorkiem.papapa.i powoli bede starala dorownac sie wam w ploteczkach,,,no chyba znalazlam swoje miejsce......na kafee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki.. Otwieram, otwieram.. To już chyba tradycja hehe Madziulko 👄 słomiana wdowo Monia heja :D Aneta- witka, Twoja Nadin miłość do netu wysysa z mlekiem matki już :) Paulina 🌻 Aniu- nowa koleżanko do plotek- witamy i zapraszamy tak często jak się da.. Właściwie nie muszę zapraszać, bo to forum uzależnia.. No, piszmy, piszmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki to mają dryg do takich rzeczy...mój młody gra w te same strategie co tata :O na moje pytanie- to co ty będziesz za 10 lat robił?? odparł- będę pisał gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kobietki 🌼 ja w koncu tez jestem :P witam nowe, jestem Monika, maz Darek a dzieci jak w stopce Kamila i Kacper :P wczesniej pisalam pod nickiem \"pokurcz\" ale...to dluga historia :P dziewczyny wiedza o co chodzi :P zapomnialam hasla a pozniej mialam problemy z klawiatura, ktora bawi sie teraz mlody :) i zostal nick taki jak teraz :P Kiniu widze ze nic sie dalej nie ruszylo? kochana trzymam kciuki oby jak najszybciej :) pogoda do bani, ale wlasnie wrocilam ze spaceru z mlodym, zimno, ciemno ale trzeba z dzieckiem wyjsc, zaraz biore sie za usypianie tego nygusa, tylko nie wiem jak mi to wyjdzie :P mloda siedzi i zajada barszcz z pasztecikami i zaraz bierze sie za odrabianie lekcji a ja...no coz jak mlody zasnie pewnie troche posiedze na necie, bo od rana w kuchni przy garach :P to na razie tyle :P odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kobietki 🌼 ja w koncu tez jestem :P witam nowe, jestem Monika, maz Darek a dzieci jak w stopce Kamila i Kacper :P wczesniej pisalam pod nickiem \"pokurcz\" ale...to dluga historia :P dziewczyny wiedza o co chodzi :P zapomnialam hasla a pozniej mialam problemy z klawiatura, ktora bawi sie teraz mlody :) i zostal nick taki jak teraz :P Kiniu widze ze nic sie dalej nie ruszylo? kochana trzymam kciuki oby jak najszybciej :) pogoda do bani, ale wlasnie wrocilam ze spaceru z mlodym, zimno, ciemno ale trzeba z dzieckiem wyjsc, zaraz biore sie za usypianie tego nygusa, tylko nie wiem jak mi to wyjdzie :P mloda siedzi i zajada barszcz z pasztecikami i zaraz bierze sie za odrabianie lekcji a ja...no coz jak mlody zasnie pewnie troche posiedze na necie, bo od rana w kuchni przy garach :P to na razie tyle :P odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🌼 witam nowe ;) jestem Monika, maz Darek, dzieci jak w stopce Kamila i Kacper ;) sie rozpisalam ale kaffe zdecydowalo, ze nie przyjmie mojego wczesniejszego posta :O wiec napisze cosik wiecej pozniej jak mlody zasnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciekawe na kogo moja nadin wyrosnie cala ciaza z telefonem przy uchu a teraz komputer przy cycu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiecie mieszkamy kolo wronek a oprocz slynnej amici to co u nas jest? zaklad karny-maz jest funkcjonariuszem\"gadem\"-ale oni nie lubia tego okreslenia:) my juz po obiadku z mezem a maly ciagle spi-zasnol o13. jak sie obudzi topojedziemy na male zakupy wiec bede wieczorkiem albo jutro.aha i juz nie jestem nowa;) pozdrawiam kobitki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia i jak tam doszlo cos bo z nerwow to nawet nie wiem co nakoncu wysylalam:) o ile wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troche sie uspokoilam ale teraz sie usmiejecie-zapomnialam hasla na poczte,bede probowac pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
%#$^%#*&%(^%YT@$#%!@%&U*)*&^$#$%$&*UI(*PO^%E$##@!!!!!!!!!!!!!! i to cały mój nastrój tegowieczorowy:( nie będę klnąc bo i tak mnie wypipka a poza tym to nie macie o mnie jeszcze takiego złego zdania to muszę dbać o reputację 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula zdjęcia do mnie dotarły pocztą pantoflową ;) mała jest śliczna :) pyza taka kochana :D mąż tez niczego sobie- śpioch :P:P hi hi hi i wiesz co? mamy takie same komórki - nokie :D tylko ni hu hu nie pamiętam jaki to numer :O wysyłam ci zaraz moje fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×