Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

ja dopiero jestem wolna i padieta :( a wy gdzie? Madzia czyzby maz wrocil?? :D Kinia moze juz rodzi ;) Paula jak po popoludniowej drzemce ;) Isia a pan i wladca w domu czy pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...drzemka byla cudowna,strasznie naladowalymi sie akumulatorki:) ale i tak chyba dzis szybko przytne komara-byle do niedzieli bo tak pusto bez meza w domu:(podziwiam kobiety ktore niemaja mezow przy sobie-tak jak ktoras z was,wybaczcie ale jeszcze sie myle troszeczke:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula- słomiana wdowo ;) to ja już tydzień siedzę bez mojego ślubnego no i tak zeby pamięć nie szwankowała i załapała szybciej krótka ściąga- ja to Magda ;) syn Filip- lat 5,5, mąż Paweł (jest kierowcą- jeźdz tirem- cysterną) , jesteśmy z okolic Oświęcima dzisiaj wpadłam z opóznieniem na kaffe, bo jakos nam tak zeszły z młodym wieczorne szaleństwa...dopiero co zasnął ;) rozmawiałam z mężem popołudniu i będzie jutro popołudniu :D więc juz mam lepszy humor :D, lecz niestety wiadomości miał też i inne- juz we wtorek musi być w holandii na rozładunku, więc pewnie w niedzielę pojedzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super ze filip juz spi,bo kuba jak narazie ogladaze mna tornado.Caly czas zasypial wieczorem z maciejem bo jak nie byl na swojej zmianietylko na bramie to chodzil codziennie od6-14 i bylo super a likendy w domu:) ale co tam do niedzieli krotko a pozniej caly miesiac razem bo maurlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Fafik spi- bo rano trzeba wstać- do przedszkola ;) ale zasypiał z myślą, że po1) jutro piątek-ostatni raz do przedszkola po 2) tata wraca po 3)jutro piątek- czyli można dłuuuuużej wieczorem posiedzieć ;) no i po 4) jutro jedziemy do teściowej- czyli wizyta u babci :D Isia zdechalku- to może idź się reanimować do łóżeczka... to pomoga zazwyczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My name is glizda... Kinu- myślami z Tobą, gdziekolwiek jesteś.. czy w dwupaku, czy rozpakowana.. 👄 Madziu..ju noł...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie super bo moj maly mezczyzna jeszcze nie spl,czyli jutro ciezki dzionek bo bedzie niedospany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałam strone23forum i strasznie sie usmialam,przeczytajcie od rana to napewno humor gwarantowany. A teraz ide spac,sama... Ciekawe czy Kinia juz cos wykluła? Ale ja jej zazdroszcze,nie dość że po porodzie to bedzie miec sliczną dziewczynke:)JA TEŻ CHCE!!!!!!!!!! dobranoc baju baju,ojMonia ale dzieki Tobie mam humor hi hi,no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D wypoczęta zwarta i gotowa zaczynam nowy dzień hehehe....myslałby kto, ze tak mnie energia rozpiera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINIU!!!! własnie zobaczyłam twój opis na gg! trzymaj się kochana Mamusiu:D Już nie mogę sie doczekać zdjeć zuzi :) przytulam cię mocno i w razie potrzeby trzymam wirtualnie za rękę, nogę czy co tam masz do zaoferowania :P duży buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z regularnością niemal zegarkową co godzinę mam dobijać sobie posty ?? chyba coś muszę zjeść zaraz...a dopiero 10!! coś mi się dłuży...sądziłam, ze już po 11 będzie :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ;) no ciekawe czy Kinia rodzi, czy tez pojechala bo musiala w koncu... Kiniu trzymaj sie :) juz niedlugo, tez sie zdjec Zuzi nie moge doczekac i relacji Kini jestem ciekawa :P a ja dzis jakas nie w humorze :O za to mlody tryska energia od rana, smieje sie i nawet nie jeczy :P oby nie zapeszyc tfu tfu tfu :P Madzia dzis maz wraca :D oj pewnie bedzie sie dzialo, nie dziwe sie ze energia cie od rana rozpiera ( nie mylic z rozbiera :P ) Paula jak tam samotne noce, ja tez nie lubilam jak slubny chodzil na nocki, teraz juz na szczescie nie chodzi :D milo mi ze poprawiam swoimi wczesniejszymi wpisami komus humor z rana :D Isia kobieto pracujaca, jak tam zyjesz? ide cos upichcic, tylko nie wiem co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) no my dzis po szczepieniach - obeszlo sie bez placzu :p zakupiłam dzis tusze do drukarki ( w koncu ) i bede tworzyc albumik nadin-no i mam zajecie na clay dzien :-) isia-ale ten swiat maly :-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już południe minęło :D hej Aneta! dobrze ze mała zniosła szczepienia bez większego koszmaru :) miłego drukowania ;) a ja sobie śpiewam pod nosem bo właśnie w radiu moja piosenka ze stopki ;) ISIA!! otwieraj!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za pustki.... :O napisałam właśnie sms-a do Kinii z zapytaniem i pozdrowienianmi od całej paczki z kaffe :) mam nadzieję, że nie maci mi za złe, że w waszym imieniu tez pisałam :P czekamy teraz na wieści zwrotne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie juz wiem...tzn nic nie wiemy jeszcze :P Kinia napisała że mamy trzymać kciuki, bo on tam jeszcze chyba poleży trochę :O badania i ktg w porządku, na poród nic jeszcze nie wskazuje.... no to dziewczyny- razem- na 3- przesyłamy pozytywne wibracje i fluidy optymizmu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie sie :P ze sie wlecze ;) juz zaraz ;) a na obiad parowy :P cienkie odtluszczone z keczupem i musztarda czosnkowa :) dzis pozwalam sobie na lenistwo :P mlody tancuje przy muzie z robin hooda :) tego starego serialu z przystojniakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę humory dopisują.... u mnie w radiu leci Boney M wiec też się gibamy w biurze :P w ogóle to radio typu złote przeboje nie jest takie złe..... puszczają fajne piosenki i nawet polskiego rocka z lat 80-tych można trafić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko podpisuję listę obecności i zmykam, bo szefowa dzisiaj tutaj cały dzień.. A wieczorem na pewno padnę jak stado martwych much, bo wczoraj poszalałam z kompem... Moc pozytywnych fluidów dla Kini... Dla was szanowne rureczki po 🌻 ku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona dawaj tego hiciora ;) a ja polecam ci antyradio:D www.antyradio.pl tam znajdziesz szczegóły- to podobno... najlepiej rockująca stacja w kraju :P Isia- nieobecność usprawiedliwiona ;) szanuj szefa swego- możesz mieć gorszego :P no i mój hit- właśnie dzwonił ślubny, że za godzinkę będzie w firmie :D czyli ja po pracy- juz niedługo :D:D- jadę po niego na bazę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×