Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

Kliknęłam sobie na suwaczek ślubny.. łomatko.. Magdaleno- jak to co? Gumki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu kochana ! jedyne jakie mieliśmy- truskawkowe- leżą w komodzie- znaczy 1 zużyta w koszu już dawno :P a reszta nówki nie śmigane ;) ale dzięki za inwencję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W górę serca!! Czekajcie przyniosę zagychę jakąś.. Ogóreczki mam... Przepitka też się znajdzie! No to \"to lat\" jak mawia Wiki... PS. A chwaliłam się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAZ.... DWA...... TRZY....... próba godziny!! zsynchronizujmy zegarki!! wbrew temu co kaffe podaje u mnie jest 22:45 ogłaszam oficjalnie, że kaffe odwaliło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...na sekunde, bo komp na chwilke sie odpalił...na siweta jade do rodzicow, na szczescie,bo juz mi tu ciezko...zuzia od 3 dni wciaz płacze całymi dniami...byłam z nia u lekarza, dostała skierowanie na badanie moczu...zobaczymy co wyjdzie...w ogole nie sypia w dzien:( czasem juz nie mam siły...wieczorami kolki, w dzien płacz...nawet bujanie juz nie bardzo pomaga...no zobaczymy, mam nadzieje,ze z kazdym dniem bedzie lepiej... Staram sie jak moge ale w domu syf, obiad nie ma kiedy zrobić...ehhh...nie bede sie juz zaliła...w każdym razie mam cudowna córke i mężczyznę obok siebie...kocham ich nad zycie, tylko czasem mnie to przerasta... Pozdrówki dla was i juz zycze wesołych...i wesolego smigusa dyngusa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia ja właśnie w sobotę miałam chrziny i robiłam schab w rękawie. cebulka, czosnek, kmitek, zioła prowansalskie, sól, pieprz, olej mieszasz wszystko i nacierasz schab. najlepiej jak zostawiasz na noc w rękawie i następnego dnia pieczesz jakieś półtorej godziny. ja uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc: Dziewczęta drogie... krótko węzłowato: Weronika jest już dzieckiem odpampersowanym!! Pampka ma tylko na noc, niech dziecko śpi spokojnie... Udało się nareszcie, woła siku, kupkę, nie przydarzyła jej się żadna większa wpadka!! Jestem dumna z mojej pannicy!! Koniec Gaszę światło i idę spać, czas najwyższy.. Do jutra, laseczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziak
Ja tez jestem rocznik 81 i 1,5 roku po ślubie.Lampka czerwona to mi się zapala ale jak widze tylko jedna kreske na teście ciążowym.I to od kilku miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miałam Monia pytać.. Czy włączył ci się syndrom perfekcyjnej pani domu, że ty o piątej rano zupę gotujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki.. Ja mam kompletnie nic nie zrobione.. Powiedzcie mi, jak przy wszędobylskim dwulatku można spokojnie sprzątać czy piec? Albo rozniesie mi losowo wybrane pomieszczenie, albo będąc ze mną zrobi sobie krzywdę albo się poparzy... Jakieś pomysły? HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..wiecie ja z rozpędu załatwiłam dziś kolejną konferencję.... właśnie wróciłam.... a robota jak leżała tak leży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleno, ja apeluję do Ciebie- uspokój się i przestań wreszcie pracować, bo wpędzasz w kompleksy niektóre sekretarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co by było więcej...biorę dziś do domu robotę...... :O i postanawiam, że TYM RAZEM oprócz dotachania tego do domu zajmę się tym w godzinach wieczornych ;) aby nie wyszło jak zawsze :O idę po herbatę- ktoś ma ochotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to próba ostatni raz chyba...pisałam o 14:16 i było przed momentem a teraz wyżarło-czyli panuje tutaj cenzura...i to ostra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podbijam!! obejrzałam wprawdzie w przelocie ale jest ok tam jest taki wątek- babskie pogaduchy i może tam założymy nasz topik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×