Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

ja ślubnemu nic nie kupiłam- zresztą pojechał dziś... my sobie nie kupujemy...pod choinką będzie prezent :) a co do rozpieszczania to racja... ale wiesz- poczekaj aż młody podrośnie i będzie bardziej \"kumaty\" i \"wybredny\" odnośnie preznetów hi hi hi też ci się zacznie ;) a co do perfumi kosmetyków dla dziewczynek- to to jest nie do pomyślenia nie? w naszym wieku tego nie było..specjalnie linie kosmetyków, perfumy, kremy, biżuteria..... piękne życie... a tak w ogóle moja kuzynka ma za miesiąc studniówkę i ja dziś wyjęłam zakurzony album ze zdjęciami i oglądałyśmy zdjęcia...heh...to juz niemal 8 lat!! kiedy to było! az mi się łezka w oku zakręciła :D sukienkę mam jeszcze- ciągle piękna i ciagle sie mieszczę!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje słoneczko miało dzis takie \"gadane\" ze az miło :p cały dzień coś sobie tam paplała tym swoim ggiiii ggagaa guuuu ........ a ja miałam radoche :p może na wigilie przemówi bardziej ludzkim głosem :-)........nie no chyba jeszcze za wcześnie :p u nas tez na jutro tescie sie \"zapowiedzieli\" ale jakoś nie tryskam radoscią :-( buziaki i słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja znów sie stukam tylko bezalkoholowym :-( bo dalej robie za mleczarnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maja teraz dzieciaki raj na ziemi :D za naszych czasow...PRL...no coz hehe trzeba bylo sie zadowolic tym co bylo :P piwko, mmmm dla mnie Lecha :D slubny do pracy wybywa to balujemy ;) a stodniowka hehe to byly czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrowie :D ja znikam na 5minut- lecę do auta po papier i trzeba się zabrać za pakowanie :D ACH!! JAK POMYŚLĘ, ŻE MAM JUTRO URLOP!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONA!!nobel normalnie :D:D no to będzie się działo :P widać była baaaardzo grzeczny ;) kurde już któryś raz z kolei podskakuję słysząc jak mi woda chlupocze i juz mam lecieć patrzeć gdzie kapie...z którego kaloryfera...a to Helmut i Helga głupieją ;) hi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybki są rasy ślubnej- znaczy welonki :D jedna cała pomarańczowa (Helga) a druga ma czarny pasek na czubku płetw (Helmut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo beda wam sraly baaaardzo duzoooo :P moje wyladowaly kiedys w kiblu, znaczy za czasow mojej mlodosci :P no nic preznty zapakowane, czas spac bo jutro trzeba wczesnie wtac ;) milej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to papa! ja siedzę jeszcze..a co mi tam...choć pewnie młody o 6 wyskoczy ;) spokojnej nocy :D i nie zapomnij okna uchylić żeby Pan M. mógł ci prezent zostawić :P pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysypia?? taaaaaa akurat!! o 6.20 usłyszałam prosto do ucha- MAMO! paczki juz są! (scenicznym szeptem ;) ) no i zaczęło się rozpakowywanie, ochy achy i takie tam... ;) potem zaprowadziłam młodego do przedszkola do mikołaja a sama ruszyłam na sklepy, zapłacić rachunki i itp itd... UMYŁAM 3 OKNA!- w tym jedno balkonowe :O a teraz lecę młodemu jakąś zupę dać ;) wieczorkiem pojawię się na dłużej ;) (a może jeszcze po południu?) a jak u was Pan M. się spisał?? dzieciaki zadowolone?? paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostalam \"rozga\" ale dzis :P bo skonczyl mi sie @ i wczoraj znalazlam w barku zapomniane gumki :P(nie mylic z przeterminowane :P ) dzieciaki zadowolone ;) maz tez ;) a ja chora...:O glowa mnie boli, ciagle smarkam i zaczyna gardelko dokuczac...:O mlody na telefon grajacy w pierwszej chwili zareagowal odrzuceniem tel. na podloge, ale pozniej juz tanczyl sobie przy nim, a zabawki do kapieli na razie posluzyly mu jako gryzaki :P dzis je w wanience wypróbuje ;) mloda wniebowzieta ;) nie tylko domowym mikolajem, ten szklony tez sie postaral ;) a jeszcze dzis przyjda dziadki, wiec...:D szeroki usmiech na jej twarzy gosci dzien caly ;) ide uprzatne troszke chalupke, co by mikolaj sie nie przestraszyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzieciaki po wizycie mikołaja? Młode się pewnie teraz będize \"damić\" co dzień ;) pół godziny wstawania wcześniej hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lol moja tez czasem boli...:O, ale dzis jak mloda byla w szkole a mlody spal, to jakos tak pomimo tego ze byl po nocy zmeczony zaszalelismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×