Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

sennie, stresowo i jakos tak niewyraznie:O problemy z mlodym jak zwykle :( w srode jedziemy do urologa, bo cos zlego sie dzieje z jego siusiakiem:( i strasnie sie tym stresuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie pacyfikuję juniora :O po tym okresie tygodniowej rekonwalescencji i siedzenia z dziadkami rozbestwił się :O a co nie tak z siusiakiem młodego?? ma problemy z oddawaniem moczu? co jak co ale zdrowie najważniejsze! i rozumiem jaki to stres dla ciebie...ale trzeba być dobrej myśli :) Kinia- ja do murzynka dodaję zawsze dużo przyprawy do piernika- ma potem super aromat hehe narobiłaś mi ochoty :P Isia, Gosia!!!! co u was?? taka cisza ;) nieładnie!! zaraz tam do was CBA FBI CIA wyślemy na zwiady :P ja juz długo dziś nie pociągnę..zaraz idę lulu...chcialam sobie tylko jeszcze poskakać po kanałach tv ale młody nie śpi i nie włączam zeby mu nie grało za uszami i nie rozpraszało, bo nie zaśnie a juz 21 na zegarze ;) spokojnego wieczoru i nocy także- do samej 7 rano :D:D potomkowie ci duzi i malutcy całkiem dać mamom pospać!!!!!! ;) jutro mam ciut luźniejszy dzień w pracy- CHYBA ;) więc zapraszam z rana na kaffe na herbatę z sokiem :D (dziś byłam w domu kilka minut przed 18-a rano wyszłam o 7.40) pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski 🌼 ja dzis jak mloda ze szkoly odbiore to jade do dermatologa, a pozniej do mlodej przychodzi kolezanka z klasy na cale popoludnie, wiec bede miala troche zajec z 3 dzieci :) a jaki plany u was? u mnie dzis na obiad pierogi z serem :D pycha, nie zjem za duzo ale na kilka sobie pozwole, tym bardziej, ze mlody juz tylko w nocy cyca ciagnie ;) a slubny zachorowal, jakas grypa czy cos innego sie przyplatalo :O idzie zaraz do lekarza, jak da mu zwolnienie to posiedzi w domu, a jak nie to niestety do pracy bedzie musial isc...zobaczymy narazie, odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Mona czekamy na ciebie :D i smacznych pierogów :D Kinia- a co ty tak milczysz?? zawsze z rana notka w tu co?? czyżby zuzia juz się pchała na ten świat?? Isia- jak praca?? GOSIA!! NIE UCIEKAJ TAK BEZ POŻEGNANIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już się melduję...wstałam dziś troszkę później...potem polatałam po zakupki na obiadek, zjadłam śniadanko i zleciało...bo jak włącze kompa z rana, to potem oderwać się nie mogę i nic nie jest zrobione:P Dziś na szybko, bo mam jeszcze troszkę roboty...robię na obiadek łazanki:)mniam mniam... Poza tym jutro lecę na badanie krwi i moczu...a w czwartek do gina...mam nadzieje, że usłyszę dobre wieści... Monia, co tam z Twoim Małym??Madzia, jak mija dzień w pracy?? U mnie dziś wstrętnie...zimno, mżawka jest no i ciemno jak w zimie...bleeee....chyba wypiję kawkę... Zuzia się pcha, coraz częściej i bardziej ją czuję na spojeniu łonowym, ale co tam się dokładnie dzieje, to w czwartek Wam powiem po wizycie u gina...idę się położyć a potem wstawiam obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nieciekawie :O maz chory i 20 min temu zmierzylam mlodemu temp. okazalo sie ze ma 38,6 po odjeciu 4 kresek :( czekam az slubny od lekarza wroci to z mlodym pojedziemy:( wlozylam mu jakims cudem czopka i teraz spi, po 10 min. temp.spadla do 36,7 na szczescie, takze szybko zadzialal wiec dzis chyba nie pojade do dermatologa, a z mlodym znowu do lekarza :( boze, a z siusiakiem cos sie stalo, ze spuchl i zrobil sie czerwony :( niewiem co to, lekarka podejrzewala zapalenie czy zakazenie, ale mocz wyszedl czysciutki, wiec dala skierowanie do urologa, ale jak mlody chory to tak szybko nie pojedziemy :( po zastosowaniu masci w antybiotyku juz jego ptaszek wrocil do normy, ale i tak sie martwie co to moze byc, a jeszcze teraz ta goraczka :( mloda chyba do mamy odtransportuje na kilka dni, co by choc ona przed choroba sie ustrzegla :( jejku mam nadzieje ze to nie jest nic powaznego zaczelo sie od katarku, juz ponad tydzien z nosa mu cieknie, a teraz jeszcze doszla goraczka... pozniej napisze co to jest papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona nie martw się kochana!! skoro nie miał problemów z oddawanie moczu to spoko... a co do chorób to fakt.... ostra pora roku teraz...mój młody poszedł dziś do przedszkola po okresie przerwy...zobaczymy ile wytrzyma no a ja za to mam ciut lepsze wieści- dzwoniłam do gina i pytałam o wyniki cytologii i mam ok :) a nie ukrywam ze się trochę obawiałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co tam u was dziewczyny?? Kiniu jak łazanki?? Monia co powiedział lekarz? mały dostał antybiotyk?? Isia!! czerwona kartka dla ciebie :P praca pracą ale na forum mogłabyś otworzyć chociaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro otworzę, dziś mnie szefowa zawaliła robotą totalnie.. Poza tym mam tutaj adoratora, więc jak mam czas to wcale nie siedzę przed kompem.. Oj się dzieje, się dzieje!! PS. Jak nie odlecę to będę wieczorkiem, po 21:00. Zlecicie się, wiedźmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę pod prysznic- będę za chwil kilka .....może uda nam się spotkać?? NIE POD PRYSZNICEM...żeby nie było wątpliwości... ale na kaffe :D na wino zapraszam - ja mam dziś ochotę na lampkę... niestety w samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drinka stawiam.. Kto chce? Ciężarnym nie proponuję oczywiście.. Soczek dla Kini!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze- wino wódka KOBIETY i to jakie ( ok- moze nie o to chodzi- ale facetów tu nie ma- PATRZ TYTUŁ WĄTKU) i zaraz zacznę śpiewać :P więc na raz! w górę serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeszcze się taaaaaaaaaaaaaaaaaam żagiel bieli.. chłopców którzy odpłynęli........" i everybody clap in the hands!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hej, hej, hej sokoły, omijajcie góry lasy pola doły.. Dzwoń dzwoń dzwoń dzwoneczku..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz masakra.. toć ja ze szkoły językowej prosto.. To za Jasiem Fasolą: "Yesterday.. All my troubles seems so far away.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×