Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Gość DO A JA MAM NA ODWROT
Nie badź głupia kobieto...nie romansuje sie z ludzmi jeżeli nie są w stałym zwiazku....predzej czy później bedzie Cie szantażował swoimi uczuciami. Dyskretniej a chyba o to Tobie chodzi jest z żonatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO zrujnowana dusza
a Ty co robisz na tym topiku? nie pasujesz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO zrujnowana dusza
ale wiekszość tutaj zdradza i chce zdradzać...dlatego tutaj nie pasujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiele osób tutaj \"nakarmiło\" mnie ciepłym slowem i polubialam ich, bez względu na to, jak wygląda ich życie. Dla mnie to jest ich prywatną sprawą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj chuda blondynko :) A ja wczoraj bylam w kinie na Schreku3 :D A wiesz z kim ? Z bratem mojego ex... :P Zaprosil mnie, tak poprzyjacielsku, dla zapełnienia czasu... Ale miał taki błysk w oku, że na przyjacielstwo się nie zapowiada :P On żony nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pajoonku :) Nie wiem, czy coś z tego wyniknie, nie wiem... Poczekamy , zobaczymy. Z jego strony jest chęć ogromna :P AWyczytalam to w jego oczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Duszyczko:):) szybko widzę znajdujesz kolejnych adoratorów ;) Chuda normalnie nie mogę sie doczekać;) xyzed 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda 👄 szkoda,że Ty tak daleko bo chętynie bym cię zaprosił na browca i tłuste ciacho i co jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj xyzed :) Czy ja szybko znajduję?... Raczej oni mnie... Ale to nie na tym rzecz polega. Ja bym chciała, żeby to było \"to coś\", nie wiem-w każdym razie to jeszcze nie jest \"to\" :D Ale kto wie, kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×