Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Co Wy opowiadacie ? :P Z miłą chcęcią \"zakochałabym się\", poczula te wspaniałe \"motylki w brzuchu\" i to mrowienie na całym ciele, ale to nie takie proste :P Nic nie da się na "pstryk" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, żeby się Ciebie wystraszyli :P Takiej fajnej dziewczynie nie przepuszczą, faceci są łasi na gesty świadczące o zainteresowaniu ich osobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Duszyczka wie jak nami manipulować.... Chuda niestety pracować też trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze Duszyczka wie jak manipulowac facetami,,,,w koncu to kobieta,,,,a sami wiecie co kobiety potrafia i do czego sa zdolne zeby was owinac wokol palca:p Pajoonk wiem,wiem ze trzeba niestety pracowac,tylko sie nie przemeczaj zeby Ci na cos innego sily starczylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda na inne rzeczy zawsze mam siły ;) i nie mam problemów jak Ex Duszyczki;) oj wiem wiem jak Wy nami lubicie manipulować i owijać wokół paluszka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a duzego masz
ja lubie tego najwiekszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczka ma romantyczną duszyczkę wiec pewnie mysli o wczorajszej randce..motylkach..drżeniu i tej iskrze... a my Chuda wszystko sprowadzamy do sexu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie należy korzystać z życia jak chce i ile to tylko możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jestes naprawde wesoly i inteligentny facet,ale wydaje mi sie ,nie jestem pewna ze w Tobie gdzies tam w srodku jest smutek,moze tesknota za kims lub za czyms.Sorry ze tak pisze ale mam takie poprostu wrazenie,absolutnie nie chce Cie dolowac,wiem ze swoje przeszedles i zycze Ci zebys byl w zyciu szczesliwy.Nie znam Cie dokladnie ale przypominasz mi kogos czasami,,,, Alez sie zrobilam powazna,,,,no ale niekiedy musze,,,,,,nie gniewj sie na mnie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda:) to o czym myslisz to nie smutek i tesknota:) po prostu człowieka czasem nachodzi refleksja co zrobił źle a co dobrze:) a dziś u mnie deszczowo to i o menancholie łatwiej;) Kogo Tobie przypominam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja tam wolę jak mnie kobieta owija wokół czegoś innego niż paluszek ;) ,a jeśli chodzi o paluszka to zdecydowanie wolę jak jest owinięta wokół mojego ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogos kogo znalam jeszcze jak mieszkalam w polsce,,,,ale to bylo ponad 11 lat temu,,, tak tak xyzed,wy tez potraficie nami manipulowac,,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×