Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Gość A JA MAM NA ODWROT
tak chodzilo mi omeza no ja boje sie wpadki,strasznie strasznie ale zdrugiej strony.....nooo sama wiesz co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na odwrót >> kłamstwo nie jest niczym miłum, nie bardzo wierzę, że przejdzie to tak lekko. Nawet jeśli się przyznasz, poczuje się urażony. Jesli wyobraża sobie już takie sytuacje, nie byłabym optymistką w tej kwestii .Przykro mi. W moim przypadku też jest to3-4 godziny(zazwyczaj pozostawania w pracy po godzinach) czasami urywanych z godzin pracy...Ale tylko 2 razy w tygodniu. Chwilami ciężko, bo chciałoby się przeciągnąć te chwile, ale niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie musze konczyc bo zaraz moj maz wroci z pracy,bede wieczorem tu znowu.Nie znikajcie.Zrujnowana dusza..daj mi znac co dalej zrobisz...Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze milego dnia.zrujnowana dusza..zycze powodzenia..pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co dziewczyny, dalej o zdradach? Wiecie, z drugiej strony, jak tak Was czytam, to super-cieszę sie, że nie tylko faceci zdradzają, że kobiety też potrafią :) Podziwiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
dziewczyny dziekuje wam, za wszystko ja tez bede wieczorkiem dam wam znac co bedzie jak mu powiem....trzymajcie za mnie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja mam na odwrot...tez ci zycze powodzenia i tez daj znac jak zareagowal jezeli mu powiesz oczywiscie.Trzymam za Ciebie kciuki..pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajooonk
Chce Cie Duszyczko!!! weź mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJ00NK
i ja tez i ja tez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrojnowana dusza
jak chcesz zebym cie wziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dupa
a mnie kto wezmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajooonk
ssij mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×