Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

widzisz jak ktoś mnie nie lubi:P Duszyczko jak myslisz kto jest prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
Chuda blondyna jestes?prosze odpowiedz ...ten zaczerniony to nasz Pajoonk wiec bedzie juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJ00NK
co tu się dziejee? może mi ktoś wytłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pajoonka
lubisz udawac kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na odwrot.....mam rozne sposoby zeby sie z nim spotykac ,ale te klamstwa same mi przychodza to tak wychodzi ze mnie spontanicznie,to jade na zakupy ,to musze isc do pracy bo mnie wzywaja no roznie .Spotykamy sie trzy ,cztery razy w tygodniu ,no niekiedy tylko raz na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
tesknisz za nim?chce lub meczy cie do czestrzych spotkan?ile mu poswiecasz czasu?3-4 godzinki?tak przecietnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie damy, choćby miały już tutaj zostać same dziewczyny :P Mnie ten topik b. pomógł, fajnych ludzi tutaj spotkałam, więc uważam, że warto pobyć, nie dać za wygraną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknie bardzo ...niekiedy jestesmy ze soba 2albo 3 godziny a niekiedy tylko i godzinke.Bywa tez tak ze podjezdza pod moj balkon ,daje mi znak i ja wychodze na chwileczke zebysmy sie chociaz przez chwile zobaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
Chuda Blondyna- jak myslisz jak on zareaguje gdy mu powiem ze jestem mezatka?znienawidzi nie?ze go oklamalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już uważam to pytanie za niegrzeczne. Taka zabawa w kotka i myszkę nawet przez \"prawdziwego\" Pajoonka jest nie na miejscu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
ee tam zaczernic kto by sie chcail podemnie podszyc?za mna nikt tu nie lata wiec nikt nie jest zazdrosny:)i po co by sie mieli podemnie podszywac?ja mam glupi problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mysle ze to zalezy czy on naprawde czuje do Ciebie to co mowi ,jezeli tak to napewno bedzie troszke zraniony ale nie bedzie mu to przeszkadzac jezeli mu na Tobie naprawde zalezy.Tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
acha blondynko a jak robisz by ten drugi sie nie dowiedzial?masz jakies sposoby pomysly?wiem ja zla kobieta jestem ale nie oge sie powstrzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz sobie mail
w profil:P Z kimś stąd przecież mailowałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
ja boje sie ze mu bedzie bardzo przeszkadzac Blondynko bo on marzy o tym jak juz mieszkamy razem spedzamy noce mamy dwojke dziieci nooo chce prawdziwego zwiazku ....jejku tak sie boje powiedziec.....Duszyczko wierz Pajoonkowi on ciebie nie klamie macie zreszta swojego maila...bierz chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×