Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość bio-x

Bioxetin jak sie po nim czujecie?

Polecane posty

Gość gość
Zażywam ten lek od roku,jak na razie pomógł mi wyjść do ludzi i z łóżka.Mniej się stresuje i waga mi spadła o 8 kg.Wypiję sobie czasem piwko lub dwa ,ale pod kontrolą bo nie można szaleć w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia1313
hej, czy bioxetrin pomoze? mam paniczne leki hipochondryczne, strach przed jutrem-koncem.... dodatkowo caly czas czuje niewytlumaczalny niepokoj? 2 lata temu dr przepisala mi go bralam miesiac ale jakos specjalnie nie odczulam roznicy moze dlatego ze spaecjalnie nie byl mi potrzebny i zaniechalam kuracje czego konsekwencja jest to ze zapedzilam sie w "kozi rog" imam wrazenie ze tylko leki mi teraz pomoga... prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa1
Jaa brałam Bioxetin tez z 6 miesięcy i czułam się po nim bardzo dobrze więc sama zaczęłam powoli go odstawić niby po konsultacji z lekarzem i co depresja wracala małym krokiem jeszcze okres jesienny się zaczynał wiec nie czekałam długo i po 2 czy 3 miesiącach wróciłam do mojej Pani dr i znów zaczęłam brać mam brać teraz 2 lata co najmniej ale ja nie czytam skutków ubocznych bo po co????? Skoro czuje się dobre a nawet bardzo dobrze!!!! Z depresja sama sobie nie dałam rady i nie zamierzam tracić życia i chcecie życia z niej powod biorę bo czuję się po nim bardzo dobrzepomaga mi chce mi się żyć wstawać z łóżka. Fakt mogę tylko napisać ze moja Pani dr trafiła mi z lekiem w 10!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam po kolei 4 różne środki ale musiałam odstawić przez skutki uboczne dopiero bioxetin mi pomógł i nie dawał skutków ubocznych, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1956
Bioxetin-biorę go od lat i czuję się dobrze.Żadnych skutków ubocznych tylko poprawa nastroju.Nie wpadam w niekontrolowane stany płaczliwości i złego nastroju .O depresji zapomniałam .Nie jestem uzależniona -odestawiam niekiedy na na kilka miesięcy ,ale wracam bo zdecydowanie lepiej się czuję biorąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anucha

Ja biore ten lek 5 dzien. Czuje sie niby ok chociaz w dzien jestem troche przymulona i chce mi sie spac ale jakos dociagam do wieczora. Kladac sie do snu wieczorem. Sen mija dzis nie spalam prawie cala noc. Nie moglam wg zasnac nie wiem moze ktos z was tak mial? Minie to czy musze zmienic lek? Tabletke biore rano. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bioxetin  Seroni  Fluoksetyna.Jak dla mnie okropne leki. Tak jak i inne wszystkie przeciwdepresyjne.Niby mam wskazane by coś przeciwdepresyjnego zażywać, jednak całe lata to jedna wielka porażka.Mój organizm nie toleruje leków przeciwdepresyjnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Sprzedam biotexin niestety źle toleruje ten lek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwe
Dnia 5.02.2019 o 12:28, Gość gość napisał:

Bioxetin  Seroni  Fluoksetyna.Jak dla mnie okropne leki. Tak jak i inne wszystkie przeciwdepresyjne.Niby mam wskazane by coś przeciwdepresyjnego zażywać, jednak całe lata to jedna wielka porażka.Mój organizm nie toleruje leków przeciwdepresyjnych. 

to napisz dlaczego a nie siejesz ludziom zamęt takim durnowatym komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czesc bralem bioxetin parenascie lat i przestalem go uzywac bo mialem silne lęki i zawroty w glowie i nerwowosc zaczalem go odstawiac .bralem jedna tabletke jak juz nie wytrzymalem to sobie wzialem trwalo to okolo 3 miesiecy .teraz juz go nie biore rok i lęki znikly i wszystko siła powrucila .a jak go odstawialem to bralem zelazo i czasami witamine b12 na to ze brakowalo mi siły teraz juz nie biore nic i jest wszystko wporzadku czasami mi sie cos nie chce zrobic ale albo mowie sobie to bedzie trwalo chwile albo wlanczam sobie muzyke jak mam cos zrobic i daje rade pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy jest ktoś jeszcze kto zaczął przygodę z lekiem  Bioxetin.Jak siw czujecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zażywam go prawie rok i przytyłam strasznie . Nie jem dużo przytyłam tak odkąd zażywam   antydepresanty. Prawie 4 lata wcześniej ważyłam 80 kg teraz ponad 100 tak przytyłam psychiatra mówi że to raczej nie od tego ale endokrynolog mówi że tak bo nawyki żywieniowe mam takie same .  jutro idę i poproszę o zmianę leków bo mam po nim gorszy sen i śnią mi się koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn– nastolatek– wziął już całe opakowanie. Od początku brał po jednej tabletce- wcześniej inne leki zaczynał od połowy tabletki .Na początku miał bóle brzucha , niewielkie bóle głowy i spadek wagi przez brak apetytu ale i tak dużo lepiej się po nim czuje niż po leku Asentra. Po dwóch i pół roku wreszcie pierwszy lek, który naprawdę zadziałał i mój syn jest zupełnie na innym etapie choroby Zatem nie trzeba bać się tego leku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2019 o 12:28, Gość gość napisał:

Bioxetin  Seroni  Fluoksetyna.Jak dla mnie okropne leki. Tak jak i inne wszystkie przeciwdepresyjne.Niby mam wskazane by coś przeciwdepresyjnego zażywać, jednak całe lata to jedna wielka porażka.Mój organizm nie toleruje leków przeciwdepresyjnych. 

Trzeba rozgraniczyć czy organizm nie toleruje żadnych leków tego typu czy dany lek tak działa. Bo wprowadza Pan/Pani  w błąd innych czytających. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×