Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

ZAGINIONY. Proszę o pomoc w odnalezieniu.

Polecane posty

Dnia 29-06-2007 o godz. 16:35 >gosia_ks84@o2.pl> napisał(a): > Zaginął! > Krzysztof Sobstyl, wzrost okolo 175,szczupły, jasnobrązowe wlosy do > ramion, oczy niebieskie. Ostatnio ubrany był w jasnoniebieskie dżinsyi > zapinaną na guziki koszulę w kratę. Jakiekolwiek informacje o miejscu > jego pobytu prosimy kierować na policję lub pod numery telefonów: > 696933522 601923714 > 661171946 696473463 To jest jego zdjęcie: http://img339.imageshack.us/my.php?image=krzypopky3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfd
ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim miescie zaginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ma lat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny punkt widzenia
pewnie mial was dosc i sie zmyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejmy nadzieję że
trafił mu się jakiś mego ciekawy wieczorek...z piątku na wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfd
a wszystko z nim w porzadku czy moze chory na cos? (schizofrenia)? albo jakies inne problemy psychiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo, jesli ktos ma wyłączony telefon szuka go policja, kolej itd. to znaczy, że zaginął. Skoro masz przejscia chlaniem i ćpaniem do tego stopnia by się nie odzywać do rodziny, to przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollg
po 24 godzinach jest sie zaginionym.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nigdy nie będziesz w takiej sytuacji i ktoś ci nie powie no co ty 3 dni i to ma być zaginiony? Czekaj na dupe i nie gadaj, bo to jeszcze mało czasu. Wybacz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollg
a mozesz napisac cos wiecej, w jakich okolicznosciach zaginal i czy moze mial jakies problemy, np. na studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollg
tarocistka_waite@interia.pl moze napisz do tarocistki i zapytaj sie jej czy z nim wszystko dobrze :) nie powinna wziąść za to zaplaty :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni go nie ma
Jestem imbecylem, przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak ma dosyć charakterystyczną twarz, więc jeśli ktoś zobaczy to zdjęcie, na pewno rozpozna go w realu. Trzymaj sie, mam nadzieje ze niedlugo to zaginiecie bedzie juz tylko zlym wspomnieniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ashley. Mam też nadzieję, że jego bliscy będą się cieszyć z jego powrotu. Owszem Krzysiek, jest mocno charakterystyczną osobą, więc może komuś zapadnie w pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziałam ale twarz
jakby znajoma. wielu jest podobnych do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka K
Szukamy naszego przyjaciela nazywa się Krzysztof Sobstyl ma 22 lata, długie brązowe włosy jest bardzo szczupły, wzrost: 175cm, oczy niebieskie, we wtorek 26 czerwca po południu wyszedł z domu, jak powiedział na chwile do centrum i już nie wrócił...Byl ubrany w białą koszule w zielone paski zapinaną na guziki i jasne dżinsy... Cała rodzina, przyjaciele, policja go szuka, ostatnio widziano go na trasie skarżysko - kielce w nocnym pociągu - to nie jest potwierdzona informacja, ale musimy sprawdzać wszystko!!! Bardzo martwimy się o niego, ma wyłączony telefon nie ma z nim żadnego kontaktu!!! Proszę, jeśli ktokolwiek go zobaczy niech pisze na gg:3697497 lub dzwoni pod numer 604855675 to jego zdjęcie---> http://img339.imageshack.us/my.php?image=krzypopky3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie_e_e_eeeee
ludzie co z Wami?? nie potraficie uszanowac ze ktos ma problemy i wszedzie szuka pomocy?? nie rozumiem ....jak mozna byc takim egoista i tak beznadziejnym bez wyczucia czlowiekiem by komentowa ten topic w taki sposob:/ jak juz ktos napisal po 24 godz osobe ktora zaginela uwaza sie za zaginiona wlasnie a chyba nic dziwnego ze rodzina szuka, widocznie nigdy sie to nie zdarzalo! widocznie maja powody do niepokoju! a co powiedzielibyscie osobie ktora olalabym to ze syn czy brat nie zjawia sie w domu 3 dni , 4 albo tydzien ? gdybys ie cos zlego wtedy stalo bylyby teksty typu: a gdzie byla rodzina dlaczego nikt nie szukal...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> co za ludzie, dokładnie tak to wygląda. Niestety ludzie to w części debile. Szydzić z innych, a płacz i błaganie gdy to ich dotyczy i złość, że nikt się wtedy nie interesuje. Nie wiem czy osoba która pisze tego typu bzdury nie ma jakiegoś problemu z psychiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka K
wiem że powtarzam informacje, ale to dla nas bardzo ważne...więc Ci co mają zamia napisać coś głupiego niech wogóle nie piszą...i nigdy nie życzę nikomu zeby bliska osoba mu zagineła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj
złośliwe głupie komentarze piszą tłumoki w stylu 'nigdy nie mialem dziewczyny' czy też inne zakomplksione prawiczki, wiec nie nalezy sie nimi przejmowac :) a ja radze napisac do tej wrozki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa .c.
o co tu chodzi ? znowu oceniamy urode ? nudne to już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie_e_e_eeeee
a ja Ci powiem ze na pewno ma cos nie tak z psychika a na pewno sfera emocjonalna:/ brak slow... polecam zamiescic ogloszenie na stronach policji i portalach w okolicy, pewnie takie macie? z netu duzo ludzi korzysta. Napisz cos wiecej czy mial problemy, jak to stalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej powie ci kaśka k, ja tylko pośredniczę, poznałam tego chłopaka i poproszono mnie o pomoc. Ogłoszenia będą, nawet chyba dzisiaj w panoramie regionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×