Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

zabka= no moze ja pomyliam nazwy to chyba sie nazywa kangurek wlasnie tam idzie kubus nawet chyba niedawnio bylo spotkanie organizacyjne no nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita> tak ,jakoś pod koniec czerwca .Jesli to jest przedszkole prywatne to napewno tam idzie Twojej siostry synek :) no proszę ,co za zbieg okoliczności :D już naprawdę idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= papa milego popoludnia tak to jest to przedszkole slyszlam ze ta dyrektorka jest pogrzana na maksa nie slyszalam tylko doswiadczylam tego na wlasnej skorze bo ja tez tam chodzilam do przedszkola tylko ze wtedy jeszcze bylo panstwowe DO JUTRA WSZYSTKIM PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nom, moja siostra jest ministrem w Polsce:) a ja mam urodziny niedlugo:P bo 24lipca.... a imieninny 12 grudnia teqilka🌻 ita[😘 zabka ❤️ Ziobro i VILIJA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzisiaj 4 rozdzialy histori. nie moge na nia patrzec juz... koleznaka chce mnie wyciagnac na dwor ale dzis chyba zostane w domu. tak potwornie nie chce mi sie wychodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzolku > podziwiam Cię ,ze chce Ci się uczyć w wakacje :) Ja już bym to dawno rzucila w ....;) 🌼 👄 dla Ciebie za tą wytrwałość :) Masz imieniny 12 grudnia ?????????? jesteś D. czy A. ? ;) ita> ja też chodziłam do kangurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka = A :) oj ja już wymiotuje ta historia. Ale musze... musze..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj biedactwo :( ale jak pojedziesz do Włoch to sobie odpoczniesz ,a kiedy jedziesz bo juz nie pamiętam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sierpniu ale nie wiadomo kiedys siostra sie wyrwie:( a jak nie wlochy to morze. byle co! aby tylko odpoczac.. jak minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja kocham morze :) szkoda ,że nie pojade w tym roku ,ale na wyjazd na wieś też się cieszę .Byle gdzie ,byle odpocząć i zmienić trochę otoczenie :) Mój dzień ok ,jak co dzień :) zakupy ,sprzątanie ,wymyślanie obiadu ( strasznie tego nie lubię ) i zajmowanie się Małą .Muszę się nacieszyć nią ,bo jak pójdzie do przedszkola to chyba się zapłaczę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie. zmienić otoczenie. potrzebuje tego. slucham kasi kowalskiej- dlaczego nie = uwielbiam ta piosenke... Ach..kochasz swoja corcie:) nie ma nikogo dzis...nie wiem co z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kocham ...bardzo kocham :) Mi też się ta piosenka podoba :) A oglądałaś ten film ? No, pusto tu troche :( Ostatnio po Twojej akcji z szukaniem chetnych do pisania ,bylo tyle osob ,a teraz ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam film :) fajny...Tylko mnie kochaj tez ogladalam:) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"dlaczego nie \" nie oglądalam ,a \"tylko mnie kochaj\" chyba z 3 razy :P Idę zjeść jakąś kolację ,bo glodna jestem . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola57
Witam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będę jeszcze, bo zawsze pamiętajcie, że u mnie jest godzina wcześniej:) Wykąpię i położę spać Maję i zajrzę do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola57
mam nadzieję, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola57
z Gliwic.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola57
a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was tez tak zimno jest ?? wspaniałe lato... cholercia-mam dosc tej roboty po 3 godziny w srodku dnia, cały dzien do niczego... z tym konkursem sie poddaje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ZIobro 😘 ja ostatni raz zostalam wieczorem w wdomu. JAkie nudy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol bo mam tylko 300 glosow a 1 miejsce ma juz ponad 1500. a za 4 dni jej na pewnoe nie pobije. nie ma takiej szansy :-( :-( wyczaiłam jak mozna oddac wiecej niz 1 głos dziennie. z jednego ip jeden głos,i z jedenj przegladarki tylko jeden głos. mam mam 4 przegladarki, zmieniałam ip 4 razy i 4 głosy oddałam, ale juz innych pomyslow nie mam :-( Mówi sie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×