Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

niech Ci bedzie... ale głosujcie :-) za 4 ni konczy sie kolejny tydzien-1 miejsce wycieczka w jakims hotelu na mazurach. wygrane zdjecie w kazdym 1 tygodniu stratuje do wycieczki nad jakiejs wodospody do ameryki... marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze ze wczoraj brawurowo zakonczylyscie rozmowe .... poprostu sie urwala szkoda zabka = no to jak chodzilas do kangurka to na pewno znasz pania dyrektor haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Jak sie spało ? ? :-) Wstałam własnie , pije kawusie a pozniej biore sie za porzadki... Z tym konkursem zrobie innaczej. W tym tygodniu sie poddaje, jak sie zacznie nowy tydzien w konkursie to wtedy dam zdjecie. Chyba od niedzieli sie zaczyna- i wtedy bede was meczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequiillka = ok mozesz nas meczyc a dzis mi sie tak nie chcialo wstac masakra dobrze ze dzis piatek to przynajmniej sie wyspie no i dzis nic mi sie nie chce dobrze ze popoludniu umowilam sie z kolezanka z dawnej pracy to troche sobie poplotkujemy no i jeszcze musze jechac na zakupy kosmetyczne i mam jeden problem moze ktoras z was zna jakis korektor ktory jest w odcieniu pomiedzy korektorem everfresh maybelline medium beige a tej samej firmy light beige, bo medium jest troszke za ciemne a light za jasne ale ogolnie odcien samego korektora jest ok bo nie jest w odcieniu rozow tylko zolci, wkurzam sie bo nie moge nic znalezdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze chcialam dodac ze wlasnie ta firma maybelline ma tylko te 2 odcienie dlatego jest taki problem bo musze szukac w innych firmach chodzi mi o korektor w plynie nie w sztyfcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nic nie doradze bo nie uzywam nic ztych rzeczy... jak juz cos to tylko ocz maluje i nic wiecej... Zadnych kremów, maseczek itp. Nic a nic.. i chyba nigdy w zyciu mi nie wyszło zadne paskudztwo na twarzy :-).Tylko irytuje mnie jeden włos co mi rosnie pod broda... ciagle w tym samym miejscu... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem noga. Z ledwością, z pomocą konsultantki kupiłam wczoraj podkład i puder Max Factor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka = no chciala bym miec twoj problem taki wlosek raz dwa mozesz usunac pensetka ja mam takie 2 blizenki na poliku i wlasnie na nie nakladam troche korektora, na nieszczescie bo wolalabym sie w ogole nie malowac ale jakos nie potrafie wyjsc do ludzi bez make-up tym bardziej ze mam jasna karnacje i nie moge sie opalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chcialbym rowniez sie przyłaczyc do topiku....:) chyba, ze juz maie dosc nowych osóbek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fitness co u ciebie skad jestes ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= a powiedz jak samopoczucie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita--->dziękuję🌻, lepiej...nie mówić:) Nie, nie, żartowałam:) Znacznie lepiej. Zanosi się na okres:) więc lada chwila emocje opadną:) A w niedzielę idziemy z rodzinką na chrzciny. Poznałam tutaj w Swindon, przez kafeterię, dziewczynę z którą się bardzo zaprzyjaźniłam. To właśnie taka przyjaciółka jakie zostawiłam w Toruniu. I w niedzielę zaprosiła nas na chrzciny swojego synka Kacperka:) Trochę będę gościem, a trochę jej pomogę. Zaoferowałam się, że mogę dwa ciasta upiec, więc jutro siedzę w kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= no to dobrze ze ci sie humor poprawil no i to ze masz tam taka przyjaciolke od serca bo na obczyznie roznie bywa zabka= jestem ciekawa czy dasz rade sie do 15 odezwac pozdrawiam tequillka= a ty juz ucieklas c ciekawe co sie dzieje z krejzolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= no to dobrze ze ci sie humor poprawil no i to ze masz tam taka przyjaciolke od serca bo na obczyznie roznie bywa zabka= jestem ciekawa czy dasz rade sie do 15 odezwac pozdrawiam tequillka= a ty juz ucieklas c ciekawe co sie dzieje z krejzolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem ja tak kraze po domku i wiecei sprzatnko itp. itd.:) Mam 21 latek i jestem z zachodniopomorskiego. Sprobuje was ciut nadrobic:) ale to pewnei wieczorkiem dopiero sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! tequilka = oddalam glos 🌻 na inne zdj też oddam🌻 hmm.. może i ja bym dała jakieś foto:P ale nie...nie bede z Toba konkurowac;) ita = ja uzywam podkladu lirene shiny touch, i chanel, one sa dobre wlasnie. Lancome tez polecam🌻 Ja maluje sie czesto..tzn. jak ktos przychodzi koleznaka kolega to tylko rzesy pod warunkiem ze jestem opalona :) a fluid uzywam tylko jak mam jakies krostki... Fitnes 🌻 zostan z nami :) Ziobro = mowilam ze to stan przedokresowy?!:D mowilam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam juz dzis 3 rozdzialy histori. Niedlugo zrobie osttani i luzik... :) no i ang w miedzy czasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol- ja uzywam tez lirene ale city matt w sumie jestem zadowolona, ja musze cos nalozyc na buzke bo jak mowilam nie moge sie opalac a jestem bladzioch no i nakladam zeby ladniejszy odcien skory byl gdzies 3 lata temu to nalogowo chodzilam do solarium jak nie mialam tych blizenek a teraz lekarz powiedzial ze jak bede sie opalac to mi zbrazowieja i bedzie jeszcze bardziej je widac takze kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = ja raz w tyg chodze , ale w tym nie bylam. nie mialam czasu... :( od poneidzialku ma byc sloneczko:) po czym te blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol= a to dluga historia w sumie mozna powiedziec ze przez niedoswiadczona p. dermatolog, ktora usuwajac mi 2 kaszaki tzn przekuwajac mi je igla wprowadzila mi do tych ranek bakterie pewnie byla to niesterylna igla i w zwiazku z tym przez dluzszy okres mi sie to papralo, a ja nie wiedzialam czy to ma tak byc czy nie w koncu po miesiacu poszlam prywatnie do innej znakomitej p. dermatolog ktora leczyla mnie przez kolejne 2 miesiace a w sumie nie wiedziala na co wkurzylam sie na maksa bo wygladalam koszmarnie jak bym miala 2 tatuaze na poliku bo to sinialo no i poszlam w koncu do lekarza dermatologa medycyny estetycznej i wlasnie on mi zrobil wymaz i okazalo sie ze mam te bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ :) ita>🌼 Dzisiaj zdążylam przd 15 ;) Jeśli chodzi o Panią dyr. to znam ,ale nie wiem o co chodzi :O czy ona jest aż taka zła? ja przynajmniej nie pamietam jej jak chodzilam do przedszkola .Dopiero teraz mialm okazję z nią porozmawiać ,i nie mam jeszcze o niej wyrobionego zdania .Nie strasz mnie lepiej ,bo Małej do przedszkola nie puszcze :P tequilka> 🌼 głosik oddany ziobro > 🌼 fitness> witaj i pisz ...tylko dużo ;) krejzol>🌼 murzynko :P Dziewczynki ,a napiszcie jaki odcień macie tego podkładu Lirene ? Słyszałam ,że jest dobry ,muszę spróbować jak mi sie skończy moj ,ale podobno mało odcieni mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol- no i tak to leczylam przez dlugie miesiace a te bakterie doprowadzily do zniszczenia tkanki i mam blizny, chodze na rozne zabiegi laserowe zeby je usunac juz tyle kasy wydalam ze szok pewnie gdzies z 7 tys ale i tak mam slady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= heloooo jestes to dobrze bo ja dopiero moze sie odezwe w poniedzialek sluchaj nie wiem jak teraz ale ze wspomnien moich rodzicow to nie byla ona za normalna ale podobno o dzieci dba rozne zajecia sa i w ogole a podklad mialam w odcieniu toffi a teraz mam naturalny city matt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = wspolczuje! żabka = ja mam lirene shiny touch, toffee. ale to jest rozswietlajacy, bardzo go lubie, ale sa tez normalne ale nei wiem jak sie nazywa, wiem napewno ze ma szare pudeleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = mamy takie same podklady:P wlasnie! city matt - ten fliud jest w szarym opakowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KREJZOL= WIESZ JUZ MINELO 3 LATA TE BLIZNY SA TAKIE ROZOWE ALE JEST CORAZ LEPIEJ ALE NADAL NIE MOGE SIE PRZYZWYCZAIC ZE MAM TE GLUPIE BLIZNY WIESZ KIEDYS ZADNYCH PROBLEMOW Z CERA GLADZIUTKA, SLICZNIE OPALONA A TERAZ MAM COS NA POLIKU I W DODATKU NIE MOGE SIE OPALAC HAHA ALE I TAK ZE MNA LEPIEJ KIEDYS TO TYLKO SIEDZIALAM I PLAKALAM HAHA NIE WIEM JAK TEN CHLOP ZE MNA WYTRZYMAL NO I MOI ZNAJOMI TERAZ TEZ IM MARUDZE A ONI CIAGLE MOWIA ZE NIC JUUZ NIE WIDAC ZE TO SA TYLKO 2 PUNKTY A JA I TAK WIDZE SWOJE HAHA A CO DO TEGO NORMALNEGO PODKLADU TO JA MAM SZARE OPAKOWANIE TO JEST WLASNIE CITY MATT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×