Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Dobra to ja spadam, bo w piżamie łażę i bez makijażu a tu nie długo stary z roboty wróci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze wszystkim moge sie dolaczyc?? Dopiero co dowiedzialam sie o istnieniu takiego forum, ale zalowac nie bede. Fajnie tak sobie poklikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no WIEC...mieszkam w irlandii, jestem prawie ze szczesliwa mezatka od prawie 3 lat. i musze sie czasem komus wygadac a nie mam za bardzo komu. A mialo byc tak pieknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie na tym forum:) Jestem 24 latka spod znaku skorpiona. od niedawna wkurzona na caly swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu na chwile:) Off--->dlaczego prawie szczęśliwa? Vilija--->to normalnie topik dla nieszczęśliwych w milości:( Chyba się zmyję, bo jeszcze też stanę się nieszczęśliwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to dla Ciebie znaczy do szaleństwa? Może za dużo filmów się naoglądałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie szczesliwa bo ostatnio cos sie psuje miedzy nami a wkurzona bo awansowalam i wszyscy znajomi odwrocili sie odemnie i traktuja jak najgorszego wroga( chodzi o znajomych z poprzedniego stanowiska)ale w mam to gdzies od dzis zaczelam ich traktowac tak jak oni mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz co robisz w Irlandii. Ja siedzę na Wyspach. Teraz zajmuję się córką, co dalej zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej wkurza mnie ze obgaduja mnie ile wlezie a ja sie po czasie dowiaduje i to naprawde najrozniejszych rzeczy o sobie- w wiekszosci to sama o sobie tyle nie wiedzialam:) glupi sa i tyle zazdrosc moze zniszczyc wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off--->Swindon, południowa Anglia. A masz taki problem z Anglikami czy Polakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale stwierdzam ze i tak mi jest ciezko a pamietliwa jestem zajebi.... Ja im jeszcze pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×