Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

niedobrze znowu was nie ma? piękny dzień się zapowiada - super :) uwielbiam z dziećmi chodzić na spacery, a wczoraj nam się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie leje!!!! ja wczoraj bylam na piwku :P i pozniej wkurzylam sie na kolege :/ kolezanka mi podsunela pomysl ze on nie ma uczuc...i dlatego nic do mnie:/ ale nei wierze w to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatek z Karolina bajerzy gdzieś pewnie. Ziobro wiadomo gdzie :) żabka pewnie się rozpakowuje Vilija nie mam pojecia gdzie jest katka (???) to samo tequilka, ita ????/ dziewczyny piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie juz posprzatalam :) zimno strasznie jest u mnie .... chce sloneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzyłam sie na kolege. bardzo dobrego kolege. powiedzialam ze nie chce go widziec do poniedzialku. w poneidzialek ma przyjechac. kolezanka mi podsunela mysl, ze on moze w ogole nie ma uczuc! nie wiem czy mial kiedys dziewczyne. ociaga sie jak cholera!!! niby mu raz zalezy na mnie, a raz nie!! wczoraj spoznil sie na gg, dzien wczesniej przyjechal do mnei z godzinnym spoznieniem tlumaczac sie ze musial ojcu pomoc. bylam na niego wkurzona, zeby mi powiedziec na tym pieprzonym gg dobre slowo! to cholera ciagle sie usmiechal \":D,:)\" itd! ale sie wkurzylam no!!!! co za idiota. nie mam slow juz do facetow, plany??? zamykam sie w pokoju i ogladam filmy, wylaczam komorke, i nie chce nikogo dzis widziec! nawet przyjeciol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh...ale on mi psuje zycie...grr😠 no film film...jeszcze tylko nei wiem jaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera. skonczylam Klatwe ogladac. boje sie zasnac :o ratuuunkuu!!! ale straszny film!! juz hostel2 byl lekki :( ide spac jakos... good night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2ki juz nie obejrze:o po 50min zalaczylam swiatlo :(( czy ten horror ogloszona najstraszniejszym?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujuju.. Vilijka ja pojde spać...moze nic nei bedzie mi sie snilo..chociaz ostatnio po Egzorcyscie cos snilo sie strasznego, sadzac po tym ze znalazlam sie w nocy pod koldra:o dobranoc sloneczko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się spóźniłam ale przynajmniej już kuchnie posprzątałam dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak wczoraj...i dzisiaj ...to jak dla mnie wyjatkowe dni....az tyle w necie nie siedze...chyba ze musze.... ale jak jestem w pracy...to na kaffe moge od czasu do czasu zajrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×