Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

scotty doesn\'t know, scotty doesn\'t know !!!!!!!! ale rozspiewana jestem:D wczoraj ogladałam eurotrip, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE TE KLOTNIE TEZ SIE NUDZA PO CZASIE ZRESZTA JAK WSZYSTKO .A TYCH W PRACY TO POPROSTU ZLEWAM I TERAZ TO NAPRAWDE ZACZNE ZADZIERAC NOSA:) BO WCZESNIEJ DBALAM O KONTAKTY Z NIMI A OBGADYWALI ILE WLEZIE M.IN. ZE ZADZIERAM NOSA I STALAM SIE NIEDOSTEPNA A JA NAPRAWDE STARALAM SIE JAK MOGLAM ,ALE JUZ WIEM CO ZNACZY ZAZDROSC I TO ONI STALI SIE NIEDOSTEPNI I NOSILI SIE ILE WLEZIE PRZY MNIE. JEDNYM SLOWEM WIESNIAKI NA CHLEB MI NIE DAJA WIEC NIECH SPIER...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEZ TAK STWIERDZILAM I MAM ICH WSZYSTKICH GDZIES TAKICH PRZYJACIOL TO LEPIEJ NIE MIEC BO TYLKO CZLOWIEK MA NERWY ZSZARPANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten weekend będzie chyba nudny :/ żadnych imprez. Jutrzejsza odmówiłam...nie chce mi się iśc tańczyć :| dziś ze znajomymi na piwo...a jutro?! film,chipsy i film... a w niedziele... :/ nudy. może do rodzinki pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze raz ten film obejrzę !!! :) był naprawdę świetny, chociaż... jak oglądam film z jakimś facetem...to nigdy nie wiem o czym jest :D wiec chyba jeszcze raz obejrzę:) Płatek = a Ty co robisz?? czego nie piszesz z nami? na erotyku siedzisz?:D:D Vilija = a Ty jakie plany na dziś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ogladalam... oj zawsze z tymi facetami tak mam i tymi filmami :D do mnie kolezanka przychodzi o 17, mam jej cos tam przegrac, a potem idziemy na piwko :) a mam duzo nowych filmow, podam Ci tytuly, to mi powiedz ktore fajne jesli ogladalas;) 1. straz wiejska 2.13dzielnica 3.miasteczkowa legenda 4.who\'s your dady 5.50 pierwszych randek 6. aligi 7. the grudge 8. o dwoch takich co poszli w miasto 9. meet my parents

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy macie dobrze nudzicie sie w domu ja tez tak chce . ja sie nudze w pracy i marze o powrocie do domu bo to bedzie oficjalne otwarcie weekendu a jak doczekam sie( i nie usne) na meza przychodzi 0 12:30 w nocy to bedzie juz sukses i weekend czas zaczac:)szkoda ze tak szybko sie skonczy bo te 3 dni to minal jak z bata strzelil. a jesli taka pogoda bedzie jak teraz( u mnie leje jak diabli) to o nude nie trudno bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Wicklow Town a Ty? Jest ktos jeszcze z irlandii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce mieszkalam w malym miasteczku zwanym Tymbark jakies 50 km od Krakowa:!Juz od 3 lat zadko tam zagladamy z mezem i raczej nie chcemy wracac do polski przynajmniej nie przez kolejne 5 lat a pozniej zobaczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yh.. właśnie kolega z klasy mnie uświadomił, że w 2giej klasie, rzadko mnie w szkole widział. Że nie było mnie więcej niż byłam To było aż tak zauważalne?! hehe :D:D Płatek eh no Ty facecie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, pisz do nas tak, żeby Karolinka nie zobaczyła, bo będzie zazdrosna :D:D cześć Płatku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza..... ja już jestem po obiadku, a o 17 kolezanka przychodzi. po 17..jeszcze2h. eh scotty doesn't know dziś wymiata dziewczyny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×