Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
ziobro ,zobaczę co dalej będzie :) chciałabym się tym znowu zajmować :) Idę już spać ,bo strasznie mnie ❤️ boli i jakieś mroczki mam przed oczami :O Dobranoc słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..... to ja juz sama nie wiem co zrobic z pazurkami, ale chcialam aby ładnie wygladaly i teraz mam maly dylemat:( bo to w sumie tez troszke kosztuje..i uzupelnianie... to co mi radzicie :> gwiazdy wy sie na tym lepiej znacie.. Tearz zdycham po obiadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki. mnie dziś dośc szybko zleciał dzień, a cały czas w domu siedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness--->ja radzę zrób. Nie będziesz miała swojego zdania jeśli sama nie spróbujesz. Ja sobie w Polsce zrobię żele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ktora dzis pierwsza zajrzy na topic ?????????? zabka ja na slub tez musze zrobic sobie cos z pazurami to masz druga klientke !!!!! przeciez teraz mozesz robic jak mala jest w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) dzisiaj ja pierwsza zaglądam ;) ita > ale ja nie mam materiału ,żeby robić . Chciałabym robić żele ,a to dużo więcej kasy potrzeba niż na akryle bo sama lampa kosztuje około 600 zł. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem...ale już zmykam, bo Maja marudzi od wczoraj potwornie. W nocy przyszła do nas spać. Coś jej będzie:( To nie wróży dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę posprzątałyśmy naszą górę:) Maja oczywiście najbardziej lubi sprzątać łazienkę:) Dzisiaj wycierała z kurzu wszystkie kosmetyki przy okazji próbując robić sobie makijaż:D Co tam u Was dziewuszki? Tak sobie myślę i obawiam się, że słaba frekwencja na topiku nie jest spowodowana tylko wakacjami:( Odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes wszystkim:) jak po weekendzie??? my probowalismy znalezc i kupic aparat cyfrowy ale niestety chyba dopiero w polsce kupimy bo tu nie znalezlismy nic co by nas zainteresowalo:(:( pozdrawiam i milego popoludnia zycze wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off--->Mam nietypową sprawę do Ciebie:) Napisz mi proszę jakie masz włosy:) i jakich tutaj kosmetyków do nich używasz:) i czy polecasz tutejszych fryzjerów:) Mam straszne kłopoty z włosami. Żadna pianka mi nie pasuje, z lakierem jest trochę lepiej. A jak mam włosy w kiepskim stanie to też taki mam humor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIOBRO= NIE UWIERZYSZ PRZED CHWILA BYLAM NA POCZCIE NA SKRZYZOWANIU CHELMINSKA I ZWIRKI I CHYBA WIDZIALAM NA POCZCIE TWOJEGO BRATA TAKI LYSY Z CZARNA BRODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA DZIS W CZASIE PRACY BYLAM NA CHWILE W GALERII I KUPILAM SOBIE SUPER BRAZOWE SPODNIE RURKI ZA 39 ZL I POZNIEJ WPADLAM NA LUMPA I KUPILAM CZARNE SPOPDNIE TAKIE PROSTE A CHCIOALAM W SOBOTE KUPIC PODOBNE W SKLEPIE ZA 159 ZL A ZA TE DALAM TYLKO 14 ZL SZCZESCIE ZE NIE KUPILAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita--->uwierze:D, on mieszka niedaleko:) Boże jak ja za nimi wszystkimi tęsknię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WIDZISZ JA MU SIE TAK PRZYGLADALAM ZE SZOK POMYSLAL SOBIE ZE JESTEM JAKAS NIENORMALNA BYL Z TAKIM NIZSZYM CZARNYM CHLOPAKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO ROBISZ TERAZ ZIOBRO JA ZARAZ JADE DO DOMKU KONIEC PRACY CHOCIAZ DZIS MIALAM LABY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle, siedzę z córką:) Kolorujemy kolorowankę, potem do piachu:) bo kupiliśmy jej piaskownicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PEWNIE TAK ALE ZBIEG OKOLICZNOSCI A JA NAWET NIE WIEM JAK MASZ NA IMIE TAK SOBIE TERAZ ZDALAM Z TEGO SPRAWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia( ziobro) ty jestes w irlandii czy w angli zapomnialam a nie moge znalezc w topiku?????????? ja tak naprawde to praktycznie nigdy nie uzywalam nic do wlosow-- chodzi mi o lakir , pianki itp. czasami zafarbuje je i to wszystko. prostownicy uzywam bardzo zadko tylko wtedy jak najdzie mnie ochota na prostsze wlosy niz te co mam:) odzywke uzywam bardzo zadko ostatnio wogole bo juz tyle ich wyprobowalam a po kazdej mam szybko tluste wlosy. niestey raczej nie moge ci pomoc szkoda bo chcialabym:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off--->jestem w Anglii:( Nie ma tutaj kosmetyków, których używałam w Polsce:( Tutaj za każdym razem kupuję coś innego może w końcu i tu się coś trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno ja to tylko szamponu uzywam a fryzjerki nadziwic sie nie moga ze mam takie aksamitne wlosy:) szkoda tylko ze nie rosna mi szybciej zapuszczam juz kilka lat a mam dopieo po lopatki:( chce ntakie po pas i bedzie ok:):)ostatnio tak mi wychodzily ze musialam je podciac i jestem kolejne 2 cm w plecy( jak to sie mowi):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci wogole leci w anglii jastes zadowolona???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×