Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

boziu ja to ostatni raz opilam sie chyba z 8 miesiecy temu mi to sie zdarza raz na rok bo pozniej nie moge patrzec na alkohol. oczywiscie ten 1 raz pamietam nie tylko ja bo zawsze cos wywine. najgorzej to bylo na moim panienskim moj przyszly maz musial mnie zbierac( prawie ze doslownie):)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo jestem jedno śpi, drugie ogląda bajki, a trzecie do wa-wy jedzie znowu sama w domu chyba zacznę wynajmować jego stronę łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z tym domem na glowie to wspolczuje pamietam jak to bylo czasami jak mama gdzies pojechala a ty sama o wszystko musialas zadbac:( teraz juz mi to nie przeszkadza bo mam meza i te obowiaki to normalka:) a na impreze to jedz ile mozna tylko w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ciągle w domu nie ma;) a jak jestem to na chwile. chyba nie pojadę, na tą imprę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze jedz,Twoj tata bez Ciebie nie zginie nie boj sie:) a na tym kursie jedno co mi sie podobalo to to ze trzeba kazdy dzien przezywac tak jakby mialbyc to ostatni.Oczywiscie w kontekscie dzielenia go z malzonkiem ale ja to sobie zinterpretowalam narazie jako panna ze dopoki mam mozliwosci to korzystam:) nie mowie tu o szalenstwach jakichs bo mieszkamy razem ale slowa ksiedza daly mi do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meluje się :D muszę jakąś dietkę wprowadzić w życie, bo te dżinsy mi na dupę nie wlezą (będę je miała dopiero w sob) a tu nikogo? puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jade na impreze. odwolana jest, o jak dobrze:D:D dzis leczylam kaca... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki widze ze Was nie ma ostatnimi czasy:(:(:(Ja jutro wyprowadzam sie do brata od jutra do mojego brata pilnwac chaty i psa bo wylecial do cieplych krajow:) klade sie Dziewczynki Malinki:)dobrej nocki🌼 do przeczytania,buziaczki cukiereczki ciasteczka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC WSZYSTKIM DZIEWCZYNKI PRZEPRASZAM ZE WAS ZANIEDBUJE ALE NIE MAM MOZLIWOSCI WCHODZIC W PRACY NA CAFE ALE JUZ NIEDLUGO BEDE MIALA INTERNET W DOMU TO BEDZIEMY GADAC I GADAC NIE WIECIE GDZIE TERAZ NAJTANIEJ JEST W NETII TP CZY W KABLOWEJ DORADCIE MI POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama w domu. myslalam ze sie w koncu wyspie a tu babcia mnie obudzila, bo przyszla:o ja ja kiedyś utłukę!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC OFF MY SIE JESZCE NIE ZNAMY NAWET JESZCZE NIE ZDAZYLAM PRZECZYTAC TYCH STRON OD KIEDY ZNIKNELAM TO TAK GDZIES OD 60 STR TAKZE JESTEM NIE W TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = ja nei wiem...ale chyba netia. bo kolezanka osatnio zalozyla, i mowila ze jest tanio i w ogole fajnie..... ja mam neo i jestem zadowolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌼 Hehe, krejzol, pomyśl, że dzięki niej bedziesz miała dłuższy dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = ja za Tobą tez bardzo ❤️ Katrine = cześć :) ale mnie wkurzyła strasznie! wczoraj tez nieźle mi humor zepsuła. Stara jędza :o co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO CZESC ITA. JA SIE NIE DAWNO DOLACZYLAM A TYCH 60 STRON CO JESTEM DO TYLU TO NAWET NIE PROBUJE CZYTAC:):) TROCHE ZA DUZO TEGO A JA NIE MAM ZBYT DUZO CZASU:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączyłam niedawno i musiałabym wszystko czytać, dlatego wolę na bieżąco nadrabiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFF = TO NAPISZ W SKROCIE TO CO DO TEJ PORY NAPISALAS DZIEWCZYNA NA CAFE SKAD JESTES ILE MASZ LAT I CO ROBISZ KREJZOL= NIE MOW TAK BRZYDKO O BABCI KATERIN= CZESC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = zdenerwowała mmnie, i to nieźle! Dziewczyny, poczekacie na mnie 15min? ja bym szybko pojechała do sklepu rowerkiem, bo zanosi się na deszcz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol-> jedź, jedź;) Ja się przez ten czas ubiorę...i posprzątam trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu już troszkę jestem. Ale nie za długo. OD czerwca chyba. ;) to poczekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol-> kupić, to może nie, ale możesz mi przywieźć słoneczko do Lublina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM 23 (W LISTOPADZIE SKONCZE ) LATA MIESZKAM NARAZIE NA WYSPACH- W IRLANDII - PRACUJE TUTAJ A W WOLNYCH CHWILACH ZAJMUJE SIE MEZEM:) JAK CHCESZ COS JESZCZE WIEDZIEC TO PISZ SMIALO. A JA O TOBIE TEZ NIC NIE WIEM NAPISZ COS! WOGOLE TO O NIKIM ZA DUZO NIE WIEM:(:( PISZCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 23 lata tez mam urodziny w listopadzie bede miala meza we wrzesniu i wlasnie w sobote przeprowadzilam sie na swoje mieszkanie jestem z torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrine = u mnie jest pochmurno, w końcu Lublin to rzut beretem :P wlasnie slucham nowa piosenke Nelly Furtado. Wiecie co, ja musze konczyc, bo musze isc na miasto... kuic sobie cos jakas bluzke, no i mame odwiedziec, ale na 14 musze byc w domu wiec mam malo czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×