Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

czesc kochana ziobro= kurcze ja juz sie nie moge doczekac kiedy przyjedziesz do polski i sie spotkamy w trojke , wiem ale przynajmnie jak piszesz ktos cie odiwedza nie jestes zupelnie sama wczoraj jaks kolezanka i ci przyjaciele a przykro mi ze ktos u ciebie choruje moj tata juz trzeci rok choruje i nie jest za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TU JEST TZN. W IRLANDII BARDZO FAJNIE NARESZCIE MAMY SWOJE ZYCIE I SIEBIE. POWIM CI ZE OD RAZU SIE ZAKLIMATYZOWALAM . NIE MIALAM Z TYM PROBLEMU. TYLKO CISNIENIE MAM TU BARDZO NISKIE A TO DLATEGO ZE TU CZESTO PADA I JEST TAKA NIJAKA POGODA. ALE JUZ SIE POMALU OSWAJAM Z TYM (KAWY NIE PIJE WOGOLE). PRACE MIALAM OD RAZU WIEC NIE BYLO STRESU POZOSTANIA NA LODZIE:) BRAKUJE MI MOJEJ RODZINY MAMY TATY BRATA( SIOSTRE MAM TYMCZASOWO TUTAJ ALE JESZCZE TYLKO 1.5 MIESSIACA):( I RESZTY RODZINY BO ZNAJOMYCH TO NIE MAM ZA DUZO W POLSCE BO POZRYWALY SIE KONTAKTY ODKAD WYJECHALAM. ALE WCALE MI NIE ZAL BO GDYBY TO BYLI DOBRZY ZNAJOMI TO KONTAKT BY SIE PRZECIEZ NIE URWAL--PRAWDA?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tata. Narazie jest na etapie rozpoznowania choroby i diagnozy. Jeszcze nic nie wiadomo ale ja daleko od niego bardzo się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TOBIE JAK W ANGLII??????? My sie wybieramy do south hampton w pazdzierniku na weekend do starych tych dobrych znajomych-- i juz sie nie moge doczekac. masz tam jakas prace???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracuję tutaj, bo mam dwuletnią córką. W Polsce miałam bardzo dobrą pracę. Pracowałam w sekretariacie toruńskiego gimnazjum. Wszyscy płakali jak odchodziłam, ale ja chciałam być z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zmykać do łazienki, bo za chwilę mąż ją będzie okupował. Dzisiaj ma drugie interwiev w firmie gdzie ma nadzieję się przenieść. Nie zapeszam. Będę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powodzenia dla meza. i dobrze zrobilas jadac do meza na odleglosc to rozne glupoty do glowy przychodza........... i ta tesknota nie do zniesienia:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tata co jakis czas jezdzi do warszawy na operacje strasznie przy tym cierpi i pozniej po operacji do kolejnej operacji tez sie strasznie nameczy wspolczuje mu chociaz przez ta chorobe strasznie sie zmienil i potrafi mnie czesto zrownowagi wytracic!!!! ziobro= moze to okaze sie zla diagnoza i wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Krejzol zaszalał. Kupiłam sobie *bluzkę pomarańczową z krótkim rękawem w tailly weil *bluzkę żółtą z takim rekakiwem 3/4 w tailly weil *błyszczyk \"mix fruit\"w rosmanie, o efekcie chlodzacym * perfumy Puma szara :) ale kasy wydałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze ostatkiem sie odzywam bo za 15 min do domku lece krejzol to niezle rodzice ci sypia kaske dobrze masz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi!!!!!!!!!!!! gdzie jestescie??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich bo nudno i cicho sie zrobilo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Lekarze nawet nie podejmują się operacji. Bo wycięcię żył i ewentualnie wstawienie sztucznych, spowodowało b y smierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczą. Antybiotyki, zastrzyki... gdzie jest żabka? czemu z nami nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... :-/ ale jakos zadnych checi nie mam, glowa mnie boli tragicznie a masz jeszcze tyle roboty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchAshame
moge sie przylaczyc?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja mam dzisiaj dobrze. Madzia zabrała Maję na bardzo długi spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×